IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от EquityPrivate
    Едни усредняват още от 9лв. Сега не знам дали им е останал кеш!
    Който умее да чака, може да спечели. Не знам защо бързаха да купуват на 8лв-9лв.
    е,как да не знаеш?ако всички мислеха еднакво.....

    Коментар


    • Тъй тъй ама 4лв-е добра цена.От тука ако има надоле ще равним вече.
      Първоначално изпратено от EquityPrivate
      Едни усредняват още от 9лв. Сега не знам дали им е останал кеш!
      Който умее да чака, може да спечели. Не знам защо бързаха да купуват на 8лв-9лв.

      Коментар


      • И аз поизбързах и купих на 4.20, а можеше и още малко да изчакам... Ама не съм като болшинството тук, които все си купуват на дъно
        "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

        Коментар


        • Едни усредняват още от 9лв. Сега не знам дали им е останал кеш!
          Който умее да чака, може да спечели. Не знам защо бързаха да купуват на 8лв-9лв.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от EquityPrivate
            Първоначално изпратено от Императорът
            Бе дано не 3 кинта, ами 30 стинки да стане, колкото Химко !!! Фундаментът на акцията няма да пострада от това, а само той има значение, хубаво е да има будали да продават евтино.
            Абе то на БФБ май има и от двата вида - будали продали евтино и такива купили скъпо. Вторите май обаче са в пъти повече :-)
            нищо,сега ще усредняват!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът
              Бе дано не 3 кинта, ами 30 стинки да стане, колкото Химко !!! Фундаментът на акцията няма да пострада от това, а само той има значение, хубаво е да има будали да продават евтино.
              Абе то на БФБ май има и от двата вида - будали продали евтино и такива купили скъпо. Вторите май обаче са в пъти повече :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът
                Приятелю, не сравнявам двете като БИЗНЕС. Говорим за борсови курсове - които често са управлявани от могъщият фактор, наречен Човешка глупост.

                pi4, ne vijdash li, 4e se zanasqm?

                ne se vzimai tolkova naserizno puk ti!

                po borsite letime pari da pravime, zashtoto e mnogo qko useshtaneto da spe4elish mnogo , no i..... da zagubish sushto ne malko!

                Коментар


                • Приятелю, не сравнявам двете като БИЗНЕС. Говорим за борсови курсове - които често са управлявани от могъщият фактор, наречен Човешка глупост.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът
                    Бе дано не 3 кинта, ами 30 стинки да стане, колкото Химко !!! Фундаментът на акцията няма да пострада от това, а само той има значение, хубаво е да има будали да продават евтино.




                    abe Impeee... dokude q dokara bre pi4!???
                    da sravnqvash Himko sus Sofarma!!!

                    mnogo 4ustvitelno padenie za tvoqta vseznaeshta osoba!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от blah blah
                      Любо Пъпката в днешния брой на 24 часа:

                      "Аз следвам модела на инвестиране на Уорън Бъфет, а не на Бил Гейтс..."

                      Мамин златен, пожелавам ти от сърце скоро да облечеш райран костюм покрай Тошко Добрев.
                      Амин дай боже

                      Коментар


                      • Любо Пъпката в днешния брой на 24 часа:

                        "Аз следвам модела на инвестиране на Уорън Бъфет, а не на Бил Гейтс..."

                        Мамин златен, пожелавам ти от сърце скоро да облечеш райран костюм покрай Тошко Добрев.

                        Коментар


                        • Бе дано не 3 кинта, ами 30 стинки да стане, колкото Химко !!! Фундаментът на акцията няма да пострада от това, а само той има значение, хубаво е да има будали да продават евтино.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Тук да не са пуснали втора серия на филма "Петрол"?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от EquityPrivate
                              Първоначално изпратено от Valuator
                              Или в тази на Монбат - при 20 лв (40 лв преди сплита)

                              Първоначално изпратено от wannarock
                              Първоначално изпратено от EquityPrivate
                              Interesno kade li e tova momchence fxx da komentira cenata ot 4.10
                              в темата за као 21
                              E, tova malko kato "a vie zashto biete negrite?"
                              Az pitam za SFARM, a te mi otgovariat za drugi...
                              Posledniat model, koito sam pusnal na Monbat e tozi - http://www.nexenture.de/LBO_Monbat.GIF.
                              А ти защо изобщо им се обясняваш? :shock:

                              Коментар


                              • Казах го, защото от 4 до 3,85 е всъщност никаква разлика. Няма какво да се коментира, просто.

                                Коментар

                                Working...
                                X