IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • admiracii za Private!

    nqkoi mnogo zverski natiska tazi pharmacia! sigurno i na donev ne mu e mnogo priatno, kato sled kakvo stava

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ^_^
      Първоначално изпратено от Ан МакГърч
      Тази тема я чета, единствено и само, заради куроператорът.
      диалога е като от Шекспирова комедия
      но трябва да се отдаде и заслуженото на Императора за това
      най-забавното в драматургията е преобръщането на прякор и роля
      Ърм ?!?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ан МакГърч
        Тази тема я чета, единствено и само, заради куроператорът.
        диалога е като от Шекспирова комедия
        но трябва да се отдаде и заслуженото на Императора за това
        най-забавното в драматургията е преобръщането на прякор и роля

        Коментар


        • Тази тема я чета, единствено и само, заради куроператорът.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от stoian
            Хах пазарът е цар.
            Първоначално изпратено от nevermind
            Първоначално изпратено от Императорът
            Аз си пазарувам от ранното лято - значи на добри цени. Е, не идеални, но кой би могъл да предположи, че акцията понякога ще пада дори под 4 кинта? Тия цени са абсурдни.

            iavno ne sa absurdni, shtom sa fakt
            Приятелю, виждал съм разрушеното и фалирало и затънало до гуша в борчове Химко да се търгува на 3 кинта (цялото не струва толкова, мое мнение), виждал съм и Шератон да се търгува на 16 кинта, при положение, че даваше по 11 кинта дивидент.

            Не знам е ли е пазарът цар, но често е Олигавен и Оплезен Олигофрен.

            По принцип най-грубата грешка е цена на акцията със стойност на същата да объркваш.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Хах пазарът е цар.
              Първоначално изпратено от nevermind
              Първоначално изпратено от Императорът
              Аз си пазарувам от ранното лято - значи на добри цени. Е, не идеални, но кой би могъл да предположи, че акцията понякога ще пада дори под 4 кинта? Тия цени са абсурдни.

              iavno ne sa absurdni, shtom sa fakt

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът
                Аз си пазарувам от ранното лято - значи на добри цени. Е, не идеални, но кой би могъл да предположи, че акцията понякога ще пада дори под 4 кинта? Тия цени са абсурдни.

                iavno ne sa absurdni, shtom sa fakt

                Коментар


                • Аз си пазарувам от ранното лято - значи на добри цени. Е, не идеални, но кой би могъл да предположи, че акцията понякога ще пада дори под 4 кинта? Тия цени са абсурдни.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от EquityPrivate
                    Едни усредняват още от 9лв. Сега не знам дали им е останал кеш!
                    Който умее да чака, може да спечели. Не знам защо бързаха да купуват на 8лв-9лв.
                    е,как да не знаеш?ако всички мислеха еднакво.....

                    Коментар


                    • Тъй тъй ама 4лв-е добра цена.От тука ако има надоле ще равним вече.
                      Първоначално изпратено от EquityPrivate
                      Едни усредняват още от 9лв. Сега не знам дали им е останал кеш!
                      Който умее да чака, може да спечели. Не знам защо бързаха да купуват на 8лв-9лв.

                      Коментар


                      • И аз поизбързах и купих на 4.20, а можеше и още малко да изчакам... Ама не съм като болшинството тук, които все си купуват на дъно
                        "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                        Коментар


                        • Едни усредняват още от 9лв. Сега не знам дали им е останал кеш!
                          Който умее да чака, може да спечели. Не знам защо бързаха да купуват на 8лв-9лв.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от EquityPrivate
                            Първоначално изпратено от Императорът
                            Бе дано не 3 кинта, ами 30 стинки да стане, колкото Химко !!! Фундаментът на акцията няма да пострада от това, а само той има значение, хубаво е да има будали да продават евтино.
                            Абе то на БФБ май има и от двата вида - будали продали евтино и такива купили скъпо. Вторите май обаче са в пъти повече :-)
                            нищо,сега ще усредняват!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът
                              Бе дано не 3 кинта, ами 30 стинки да стане, колкото Химко !!! Фундаментът на акцията няма да пострада от това, а само той има значение, хубаво е да има будали да продават евтино.
                              Абе то на БФБ май има и от двата вида - будали продали евтино и такива купили скъпо. Вторите май обаче са в пъти повече :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът
                                Приятелю, не сравнявам двете като БИЗНЕС. Говорим за борсови курсове - които често са управлявани от могъщият фактор, наречен Човешка глупост.

                                pi4, ne vijdash li, 4e se zanasqm?

                                ne se vzimai tolkova naserizno puk ti!

                                po borsite letime pari da pravime, zashtoto e mnogo qko useshtaneto da spe4elish mnogo , no i..... da zagubish sushto ne malko!

                                Коментар

                                Working...
                                X