IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Tuk pochvam da stavam bullish, no neka izchakame da vidim Q3 rezultatite. Da ne se okaje, che cenata pada zashtoto i marginite im padat.
    Inache opredeleno atraktivna na 3.75BGN, no oshte po-hubava shte e i pod 3.50BGN, ama aide da vidim.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът
      Вижте коя е последната новина около Софарма и ще си обясните необяснимият нов спад на цената.
      Монти Брустър е жив.

      Явно се е клонирал по много позиции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ^_^
        Първоначално изпратено от Ан МакГърч
        Тази тема я чета, единствено и само, заради куроператорът.
        диалога е като от Шекспирова комедия
        но трябва да се отдаде и заслуженото на Императора за това
        най-забавното в драматургията е преобръщането на прякор и роля
        Отдавай заслуженото на който си искаш, не си спомням какво сме коментирали, но драматургията не ме интересува.

        Първоначално изпратено от Ан МакГърч
        Първоначално изпратено от EquityPrivate
        Първоначално изпратено от Императорът
        Да, перфектна е... да граби човек...
        Chudno kak oshte imash cash :-)
        Nedei grabi vsichko sega, che moje i 3.85 da stane.
        Какво ще кажеш за 3.50 ?
        Куроператоре, 3,85 го минахме, да чакаме ли и 3,50 ?

        Коментар


        • Вижте коя е последната новина около Софарма и ще си обясните необяснимият нов спад на цената.
          Монти Брустър е жив.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от psycoholic
            Само не ми е ясно какво имаха на ум онези пичове, които преди 3 седмици помпаха от 4.4 на 5 в края на сесиите!
            Или това бяха пари на клиентите...
            те си ги помпат от 7-8 лв, както и бакб от 74-75 лв, и монбат от 31 ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от psycoholic
              Само не ми е ясно какво имаха на ум онези пичове, които преди 3 седмици помпаха от 4.4 на 5 в края на сесиите!
              Или това бяха пари на клиентите...
              ... разбира се че са с пари на клиентите.

              Коментар


              • Само не ми е ясно какво имаха на ум онези пичове, които преди 3 седмици помпаха от 4.4 на 5 в края на сесиите!
                Или това бяха пари на клиентите...
                BULL MARKET -- A random market movement causing an investor to mistake himself for a financial geniu

                Коментар


                • Първоначално изпратено от PIMP
                  Както е тръгнало може и на 3,00 лв да пазаруваме.

                  ti gledai samo, kakvo 4udo shte e ako vzeme da slezne pod 3lv!!!

                  te togava na nqkoi q maikata, q lelqta ...

                  Коментар


                  • Както е тръгнало може и на 3,00 лв да пазаруваме.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът
                      Първоначално изпратено от ^_^
                      Първоначално изпратено от Ан МакГърч
                      Тази тема я чета, единствено и само, заради куроператорът.
                      диалога е като от Шекспирова комедия
                      но трябва да се отдаде и заслуженото на Императора за това
                      най-забавното в драматургията е преобръщането на прякор и роля
                      Ърм ?!?
                      Impe... pulni, ne se jali!!!
                      zaloji apartament4eto v Lulin v Sofia Commerce i dopulvai pharmaciata, da siopravish formaciata!

                      Коментар


                      • admiracii za Private!

                        nqkoi mnogo zverski natiska tazi pharmacia! sigurno i na donev ne mu e mnogo priatno, kato sled kakvo stava

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ^_^
                          Първоначално изпратено от Ан МакГърч
                          Тази тема я чета, единствено и само, заради куроператорът.
                          диалога е като от Шекспирова комедия
                          но трябва да се отдаде и заслуженото на Императора за това
                          най-забавното в драматургията е преобръщането на прякор и роля
                          Ърм ?!?
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ан МакГърч
                            Тази тема я чета, единствено и само, заради куроператорът.
                            диалога е като от Шекспирова комедия
                            но трябва да се отдаде и заслуженото на Императора за това
                            най-забавното в драматургията е преобръщането на прякор и роля

                            Коментар


                            • Тази тема я чета, единствено и само, заради куроператорът.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от stoian
                                Хах пазарът е цар.
                                Първоначално изпратено от nevermind
                                Първоначално изпратено от Императорът
                                Аз си пазарувам от ранното лято - значи на добри цени. Е, не идеални, но кой би могъл да предположи, че акцията понякога ще пада дори под 4 кинта? Тия цени са абсурдни.

                                iavno ne sa absurdni, shtom sa fakt
                                Приятелю, виждал съм разрушеното и фалирало и затънало до гуша в борчове Химко да се търгува на 3 кинта (цялото не струва толкова, мое мнение), виждал съм и Шератон да се търгува на 16 кинта, при положение, че даваше по 11 кинта дивидент.

                                Не знам е ли е пазарът цар, но често е Олигавен и Оплезен Олигофрен.

                                По принцип най-грубата грешка е цена на акцията със стойност на същата да объркваш.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X