IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ювиги - на пет кинта само ще си мечтаеш да пазаруваш след 18 месеца, ама няма да има.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Дали айсбергът не се стопи?!

      Коментар


      • Импе, при добро стечение на обстоятелствата след 18 м. и при споменатите от теб събития би трябвало да е около 5 лв.

        Коментар


        • Е че 500 акции оправят ли те бе Импе. Я по-добре си ходи на море.

          Коментар


          • Импе -все пазаруваме за печалба-ние сме спекуланти а не собственници-Притежавам акции.
            Първоначално изпратено от Императорът
            Мале-мале - как изкушавам да награбя, вместо да ходя на море !!! Човек трябва да е късоглед като къртиц, за да продава на тия нива !!!! Я ми кажете, продаващите, когато завърши процесът на консолидация с новозакупените мощности и бъде построена новата могъща и модерна фабрика (тоест след около 18 месеца), как ще се променят показателите, респективно фундаментът на Софарма и къде ще отиде цената?

            Коментар


            • Мале-мале - как изкушавам да награбя, вместо да ходя на море !!! Човек трябва да е късоглед като къртиц, за да продава на тия нива !!!! Я ми кажете, продаващите, когато завърши процесът на консолидация с новозакупените мощности и бъде построена новата могъща и модерна фабрика (тоест след около 18 месеца), как ще се променят показателите, респективно фундаментът на Софарма и къде ще отиде цената?
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Евалата. Точно това мислене трябва да имат инвеститорите. Защитават си акциите все едно от това им зависи живота. Успех със Софармата дано върже.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nikola
                  Аз мнението май го пуснах от ник нейм "Nikola", а не от някоя висша сила. Това е цената според мен на база на моите прогнози за нетна печалба, EBITDA и проходи и цените, на които могат да се купят сходни компании в CEE.
                  :-) Ясно де! Истината, казват, се раждала в спора, а ако той се води на ниво джентълмени е доста приятно занимание :-)
                  Не съм женен за СФАРМ за да и защитавам честа до последна капка кръв, между другото :-)
                  BULL MARKET -- A random market movement causing an investor to mistake himself for a financial geniu

                  Коментар


                  • Аз мнението май го пуснах от ник нейм "Nikola", а не от някоя висша сила. Това е цената според мен на база на моите прогнози за нетна печалба, EBITDA и проходи и цените, на които могат да се купят сходни компании в CEE.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Nikola
                      Първоначално изпратено от psycoholic
                      Първоначално изпратено от Nikola
                      Първоначално изпратено от psycoholic
                      Първоначално изпратено от Nikola
                      Пенсионките не я пуснаха да падне. На 3 лева е оферта.
                      Е, аре сега! :-)
                      Ами така си е. Fair value-то и някъде около 3.30 на 3.00 ако се захабе си е далаверка.
                      Е, точно на тебе ли трябва да ти противореча, че във valuation, Fair Value е доста субективно понятие ;-)
                      Смисъл?
                      В сми, че нивга не можеш да кажеш с точност колко струва една фирма! Само с лекинко приближение! Да си завърша мисълта - за теб fair value на Сфарм е към 3, а за пазаруващите днес е към 3.6, а за пазаруващите преди две седмици е 4.9 :-)
                      BULL MARKET -- A random market movement causing an investor to mistake himself for a financial geniu

                      Коментар


                      • С миналогодишните ми излизаше около 4,20, така че ако останат сегашните май наистина е за около 3 лв.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от psycoholic
                          Първоначално изпратено от Nikola
                          Първоначално изпратено от psycoholic
                          Първоначално изпратено от Nikola
                          Пенсионките не я пуснаха да падне. На 3 лева е оферта.
                          Е, аре сега! :-)
                          Ами така си е. Fair value-то и някъде около 3.30 на 3.00 ако се захабе си е далаверка.
                          Е, точно на тебе ли трябва да ти противореча, че във valuation, Fair Value е доста субективно понятие ;-)
                          Смисъл?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kubrat
                            Първоначално изпратено от Nikola
                            Пенсионките не я пуснаха да падне. На 3 лева е оферта.
                            Не очакваш ли качване на сегашните маржове на печалба?
                            Не за съжаление.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Nikola
                              Първоначално изпратено от psycoholic
                              Първоначално изпратено от Nikola
                              Пенсионките не я пуснаха да падне. На 3 лева е оферта.
                              Е, аре сега! :-)
                              Ами така си е. Fair value-то и някъде около 3.30 на 3.00 ако се захабе си е далаверка.
                              Е, точно на тебе ли трябва да ти противореча, че във valuation, Fair Value е доста субективно понятие ;-)
                              BULL MARKET -- A random market movement causing an investor to mistake himself for a financial geniu

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Nikola
                                Пенсионките не я пуснаха да падне. На 3 лева е оферта.
                                Не очакваш ли качване на сегашните маржове на печалба?

                                Коментар

                                Working...
                                X