IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от XY
    Някой упорито изкупува, да не изригнем само скоро
    Радвам се когато познавам така
    Особено ако съм заредил здраво, хе-хе
    Мнението не е препоръка за сделки!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov
      Пуснато на: 27 Юли 2009 21:21

      Отчета определено ме кефи.

      Имам акции но средната ми цена на придобиване тук е 2.956 лева ....тоест текущата цена ме прави нещастен и балансира нещата.

      Аиде бе пичове , нъпънете малко да ме зарадвате и с цена
      БЛАГОДАРЯ МНОГО, ВЕЧЕ СЪМ НАПЪЛНО ЩАСТЛИВ ....
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът
        Все още твърде кекаво нагоре пъплим...
        за малко повече от половин година 50 % ръст хич не е зле....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът
          Все още твърде кекаво нагоре пъплим...
          Радвай се поне, че пъплим. Че до края на годината не се знае, каква меча твар може да изскочи зад храста.

          Коментар


          • Все още твърде кекаво нагоре пъплим...
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Айдеее, минахме тройката ))

              хе-хе-хе
              Мнението не е препоръка за сделки!

              Коментар


              • Тука в рамките 3-4 дена, някой за втори път наказа някой по-едър продавач - купувача се оказа по силен. Успех.
                Мненията и коментарите ми не са препоръки за покупка или продажба на ЦК.

                Коментар


                • Напоследък все по-големи обороти на все по-големи цени
                  Това ме все повече ме радва...
                  Мнението не е препоръка за сделки!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от XY
                    Някой упорито изкупува, да не изригнем само скоро
                    Виж си часовника, на коя дата е спрял. Май си от 3 дни в позицията.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BigBear
                      Ех... Ако ставаше само с гледане, кучето от гледане в месарницата щеше да се изучи за хирург :-)

                      Не отричам важността на индикатора, и има цял бизнес модел който прави пари именно по споменатия начин, но миноритарите могат да разчитат само на растеж или на дивиденти. Опре ли работата до ликвидационна стойност, малкият инвеститор просто умножава вложението си по нула.
                      има разлика между счетоводна и ликвидационна стойност нали
                      тук преди консолидирания всичко е бля бля
                      Не е съвет за покупко-продажба на акции

                      Коментар


                      • Ех... Ако ставаше само с гледане, кучето от гледане в месарницата щеше да се изучи за хирург :-)

                        Не отричам важността на индикатора, и има цял бизнес модел който прави пари именно по споменатия начин, но миноритарите могат да разчитат само на растеж или на дивиденти. Опре ли работата до ликвидационна стойност, малкият инвеститор просто умножава вложението си по нула.
                        Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BigBear
                          Ако фаворитизираме анализа по счетоводна стойност означава, че компанията мъртва и разпродадена на части е по ценна от цялостна и работеща. За мен лично СС е по скоро вторичен индикатор, който гледам при близки други възмоности.

                          Някой е гледал Уолстрийт наколко пъти!!!!!!!!!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BigBear
                            Ако фаворитизираме анализа по счетоводна стойност означава, че компанията мъртва и разпродадена на части е по ценна от цялостна и работеща. За мен лично СС е по скоро вторичен индикатор, който гледам при близки други възмоности.
                            По повод листването:

                            http://rapidshare.com/files/26171618..._Stocks.p.html

                            Коментар


                            • Някой упорито изкупува, да не изригнем само скоро
                              Мнението не е препоръка за сделки!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Маша и Мечокът
                                Първоначално изпратено от Императорът
                                И след тези резултати на Софарма, цената на акциики на борса ПАДАТ ?!?

                                Боже, оттърви ни от идиоти !!! Тия хора отчети въобще четат ли?
                                А знаеш ли, че цената е почти 1,6 пъти счетоводната стойност, а в същото време има доста фирми под счетоводната си стойност??
                                Зная - но колко от тези компании могъщо като Софарма развиват се?

                                А може ли да се запозная с Маша, а мечокът да си остане в пещерата? ;-)
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X