IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cobos4e Разгледай мнение
    Купуването продължава.......
    Добре, че ни каза

    Коментар


    • Купуването продължава.......
      Не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Приватов - зная - 0.8 казах напримерно...

        И аз мисля - при следващият сосен и могъщ отчет може вече да дръпне нагоре.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Aбe ликвидните позиции са супер...........,

          за разпродаване, за да се покрият разходи за заплати и наеми , на разните му там

          специалисти от ИП, УД-та и т.н...., краят на месеца наближава!

          Щото, само те останаха след, като разгониха хората, защото са най-големите на бфб,

          останалите нищо не разбират !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Ще посреща до едно време. На бас, че пазарът ще реагира, преди Р/Е да стане 0.8
            Да, Р/Е ще стане 0.8х когато чистата им печалба стане 627млн. лв. Това мисля им е по-високо от настоящия оборот! Така, че споко, няма такава опасност.
            Ще са интересни отчетите за второто тримесечие, защото тогава мениджмънта вместо зад кормилото на компанията се подвизаваше на концерти в тениска на Rammstein.

            Иначе ако направят 52-53млн. лв. консолидирана печалба тази година, цената им може да се качи с около лев от сегашната.
            Ако печалбата е около 45млн. лв, мисля че ще си се въртят около 4лв/акция в следващите месеци.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
              лошото би било, и ако пазарът така ги посреща...
              Ще посреща до едно време. На бас, че пазарът ще реагира, преди Р/Е да стане 0.8
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Тук някои бавно и славно си пълни на 3.79. Дали са започнали обратното или е друг?????
                Не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Софарма се развива толкова могъщо, че вече посрещам такива блестящи новини с прозявка.
                  лошото би било, и ако пазарът така ги посреща...

                  Коментар


                  • Здравейте!

                    Интересува ме поглъщането на "Българска роза Севтополис" АД от Софарма АД с дата 22 април 2004 година ли е?

                    Финализирана ли е вече сделката дял от страна на Софарма в латвийското дружество БРИЗ?

                    Коментар


                    • Софарма се развива толкова могъщо, че вече посрещам такива блестящи новини с прозявка.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Софарма АД отчита 66% ръст на износа през юни на годишна база, съобщи дружеството чрез Бюлетин Investor.bg.

                        Общите продажби се увеличават с 42% на годишна база през юни, като ръстът на реализацията за вътрешния пазар е с 2% на годишна база.

                        За полугодието на 2010 г. продажбите се увеличават с 23% на годишна база, като тези за вътрешния пазар се запазват за същия период на 2009 г., а износът отчита 38% ръст.

                        Коментар


                        • Някой, който е бил на ОСА ще разкаже ли по-съществените моменти от дискусиите, които не са отразени в протокола.
                          Също и кои акционери са се противопоставили на предложенията на СД?
                          И Артио с колко акции са гласували. Не знам защо от Софарма на разкриват информация кой акционер с колко е присъствал на ОСА.
                          Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Нищо специално ли?
                            Ако добавиш и сделките с дъщерните тия правят почти целя оборот на БФБ днес.
                            Браво на Донев, той остана един от малкото радетели за български капиталов пазар!
                            Всички останали са абдикирали тотално - и ПФ и ДФ мениджъри, ИП, да не говорим за държавните чиновници които уж лапкат заплати точно за да развиват пазара. Тотално безхаберие.
                            Искаме нова смяна на ръководството на БФБ!!!

                            Вижданията на г-н Донев за начина на правене на бизнес са доста по-различни от останалите - отношения с останалите акционери, разбирания за бизнеса, визия за бъдещето, начин на управление.......

                            Коментар


                            • Сливане, несливане - мене честно казано все ми е тая май - имам си и Софарма, и Севтополис, и Медика.


                              А акциите се търгуват, щото са от една страна атрактивни, а от друга - има достатъчен свободен обем - пак благодарение на г-н Донев и сплитовете дето правеше... щото навремето се биехме за всяка акция на Медика поотделно.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение
                                40% от среднодневния оборот, нищо толкова специално.
                                А, пробив по листването във Варшава няма да има скоро, защото сега проспекта им е с одитираните резултати за 2009г., а според правилата не могат да се листнат ако последните им одитирани финанси са по-стари от 135 дни.
                                Или ще направят нов одит за полугодието и ще се опитат да хванат ИПО прозореца през септ-окт-ноем тази година или ще оставят всичко за след като свърши годината.

                                Умерено мнение, без неточни квалификации.

                                Коментар

                                Working...
                                X