IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Привет, балонери !!
    О, свещена простота!
    Бех мечка, сега ми се бичи нещо!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Привет, балонери !!
      Tи си се кръстил толкова правилно,а негодуваш.От кво?Че то това е капка в морето бе Прецаканото.

      Коментар


      • Привет, балонери !!
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Тоз пенкилер аналгина, цена нямал бре?!
          Бех мечка, сега ми се бичи нещо!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
            Какво има Оли, защо си толкова разтревожен? Генералe, как мислиш, какво му е на Оли, да не би да е хванал грип нещо ?
            Ти де се вреш между шамарати бе?Я в дупката и да спиш зимен сън!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Gaki
              Тъп съм.Затуй те харесвам.Нищо,че си малко зъл.
              Aз не съм обратен,че да ме харесваш бе льольо.Виж оня дето не спи,ами се пръкнал акъл да дава с него се харесвайте.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Gaki
                Не е грипозен Oli,с водката е прекалил,
                Отчаян от живота
                Абе Граки ти тъп ли си или да?Мине не мине и се цепиш.
                Last edited by mibova; 31.01.2011, 16:41.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
                  Абе всички ли спите бе? Събудете се вече!!!!

                  http://www.investor.bg/news/article/111750/339.html
                  Какво има Оли, защо си толкова разтревожен? Генералe, как мислиш, какво му е на Оли, да не би да е хванал грип нещо ?
                  Я всегда буду твоим поводом напиться.

                  Коментар


                  • Абе всички ли спите бе? Събудете се вече!!!!

                    http://www.investor.bg/news/article/111750/339.html

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Софарма е най-могъщата компания на БФБ - който твърди противното - да докаже.

                      Това че цената кюти на едно място показва само две неща - че преди време се бе избалончила и че след това инвеститорите са просто кьорави.
                      Това е една от малкото компании, които буквално не усетиха кризата и дори я използваха, за да станат по-могъщи. Рано или късно нещата ще се променят и по отношение на цената на акцията.
                      Софармата,че не лоша не е.Ама аз се нахендрих както казх вече много здраво там.Във SEWTO-2200бр.,SFARM-2100бр., MDKA-2300бр.,SFTRD-1200бр., и виждам и без някой да ми напомня,че изпуснах много други позиции,ама това си е моя грешка.(А като свършат акциите на Булбанк може пък и да се вдигне знае ли човек.)Не е препоръка да си купувате,като мен акции от тук нали знаете.

                      Коментар


                      • Софарма е най-могъщата компания на БФБ - който твърди противното - да докаже.

                        Това че цената кюти на едно място показва само две неща - че преди време се бе избалончила и че след това инвеститорите са просто кьорави.
                        Това е една от малкото компании, които буквално не усетиха кризата и дори я използваха, за да станат по-могъщи. Рано или късно нещата ще се променят и по отношение на цената на акцията.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Gaki
                          В класацията на Big Bear SFARM е чак на 16-та позиция,т.е. дребните инвеститори не очакват нищо от нея.Става за спестовна касичка.Каквото вкараш в нея,остава без промяна.Както е и в EUBG,заемаща 9-та позиция в същата класация.Пазарът си казва думата.
                          Aз класации не гледам.Намерил се кой да ми дава акъл,без нито една купена акция на БФБ.Тук съм правил 200% печалба бе Граки.(Не е препоръка за търговия с акции на Софарма и останалите от групата.)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от colline Разгледай мнение
                            а защо не продаде и не влезе в някоя по-печеливша позиция ? всичко си зависи от теб, иначе пропуснатите ползи може да са доста болезнени на фона на останалите растящи позиции. успех !
                            Абе влязох,ама нали най-стабилни и ала бала,карай.(Тук влизах и излизах 3-пъти ама последният явно сбърках.Е нищо де другият път.)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
                              E и кво от това.Да го има отразено в цената?Нито едно от дружествата от групата не мърда,даже връщат назад.Така се нахендрих тук и то с много,че да ми е за урок.Никой не ми е виновен разбира се.
                              а защо не продаде и не влезе в някоя по-печеливша позиция ? всичко си зависи от теб, иначе пропуснатите ползи може да са доста болезнени на фона на останалите растящи позиции. успех !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pavlin Разгледай мнение
                                Фармацевтичният гигант Софарма откри сезона на придобиванията за 2011 г.

                                Компанията Бриз ООД, Латвия, в която мажоритарен собственик е българската Софарма, е сключила договор за покупка на беларуската верига аптеки ЗАО Интерфарм. На 27 януари 2011 г. е приключил първият етап от процедурата за придобиване на дял от 44% на базираното в Минск дружество, съобщи вчера Софарма. ЗАО Интерфарм е на осмо място по продажби в сектора търговия на дребно с лекарства и разполага с 19 аптеки на територията на Беларус. Във веригата работят 87 служители, а оборотът й за 2010 г. е 3,7 млн. евро. През 2009 г. Софарма придоби над 51% от Бриз ООД и вече се виждат резултати от синергията между двете компании. За 2010 г. латвийската фирма се е отчела с 9,5% ръст на продажбите.


                                Източник: Труд
                                E и кво от това.Да го има отразено в цената?Нито едно от дружествата от групата не мърда,даже връщат назад.Така се нахендрих тук и то с много,че да ми е за урок.Никой не ми е виновен разбира се.

                                Коментар

                                Working...
                                X