IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Откриването беше толкова ВИП-аджийско, че не можах да промъкна... и по-добре, защото само туй, дето видях в минутният телевизионен репортаж ми осигури един кошмар, а ако бях намъкнал, щях да ги сънувам поне месец. Иначе търговската част е в последен довършителен етап и надявам скоро в експлоатация ще влезе.


    Кошмарът ми бе причинен не от недъгавост на секси-кулите, а от оня с тимберица като компир, дето колекционира лентички и живее в телевизорът. Пак ряза лентичката - а аз се питам - държавата нещо дала ли е за тоя проект? А общината? Сам Картофоподобният дал ли е и една стинка, та лентичка да реже? Вечерта си лягам, заслужил сладък сън, но сънувам какво? - Че си правя ремонт у дома, лепкам тапети, мажа таван и когато привършвам, просвам капнал от умора, но доволен от свършеното и запушвам сладко, така - както съм с омърляните работни дрехи - изведнъж се изтърсва Ленторезачът, нахилен като сцепен пъпеш, заобиколен от вярна свита раболепни журналисти - изнася нескопосана реч и посред холът ми почва лентички да реже !!!

    Събудих се от собствените си писъци - плувнал в пот и до сабаале не можах да заспя...
    Реже ленти, защото и президент иска да ни пробута.
    Абе импи, що не го поканиш наистина да отреже лентата след ремонта, Ще те дават в новините и ще станеш известен.
    Следващия ход е, да се кандидатираш за президент, за да можем да гласуваме. И непременно да има обоснована коцепция за хъхряците. Може да се напишат лозунги и по стената, за да се види по телевизора, че нема лабаво.
    Не е препоръка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Импе да не продаваш ти тези дни?
      Нищо не казваш как мина откриването на могъщите ку...ли?
      Откриването беше толкова ВИП-аджийско, че не можах да промъкна... и по-добре, защото само туй, дето видях в минутният телевизионен репортаж ми осигури един кошмар, а ако бях намъкнал, щях да ги сънувам поне месец. Иначе търговската част е в последен довършителен етап и надявам скоро в експлоатация ще влезе.


      Кошмарът ми бе причинен не от недъгавост на секси-кулите, а от оня с тимберица като компир, дето колекционира лентички и живее в телевизорът. Пак ряза лентичката - а аз се питам - държавата нещо дала ли е за тоя проект? А общината? Сам Картофоподобният дал ли е и една стинка, та лентичка да реже? Вечерта си лягам, заслужил сладък сън, но сънувам какво? - Че си правя ремонт у дома, лепкам тапети, мажа таван и когато привършвам, просвам капнал от умора, но доволен от свършеното и запушвам сладко, така - както съм с омърляните работни дрехи - изведнъж се изтърсва Ленторезачът, нахилен като сцепен пъпеш, заобиколен от вярна свита раболепни журналисти - изнася нескопосана реч и посред холът ми почва лентички да реже !!!

      Събудих се от собствените си писъци - плувнал в пот и до сабаале не можах да заспя...
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Готово, колко ти трябват?
        старо ти е инфото. Разкешени са. Очаквам по-конструктивни предложения. Например защо не ми предложите по номинал. Ще останете доволни, ще има сделка
        Не е препоръка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
          Искам пак някой да ми продаде по 3.50...
          Готово, колко ти трябват?
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Мале-мале - как изкушавам да награбя, вместо да ходя на море !!! Човек трябва да е късоглед като къртиц, за да продава на тия нива !!!! Я ми кажете, продаващите, когато завърши процесът на консолидация с новозакупените мощности и бъде построена новата могъща и модерна фабрика (тоест след около 18 месеца), как ще се променят показателите, респективно фундаментът на Софарма и къде ще отиде цената?
            Импе да не продаваш ти тези дни?
            Нищо не казваш как мина откриването на могъщите ку...ли?

            Коментар


            • пада си. напротив на лафа, че фармацефтичните били добри по време на криза .....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от :-) Разгледай мнение
                ТОЛКОВА ЛИ Е ВАЖНО ЗА НЯКАКВИ СИ СИ 100 - 200 бр.
                тоя лаф е без покритите. По принцип ако са на 3 кинта и бройката ще е доста повече. Лично мен ме устройва да са и 2 кинта като миналото дъно.
                Не е препоръка

                Коментар


                • абе да попитам, тази цена от 3 лева и нещо за колко броя акции е? Може ли някой да ми каже?
                  Защото нещо не схващам, а ще се женя за една фармацефтка-мармацефтка и искам да и няправя малък сватбен подарък, една фармацефтична компания, защо не и Софарма?!?

                  Коментар


                  • Ново проучване вещае успех на Tabex на развиващите се пазари

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
                      Ами да беше сложил ордер- днес падна до 3,40 лв

                      ТОЛКОВА ЛИ Е ВАЖНО ЗА НЯКАКВИ СИ СИ 100 - 200 бр.

                      Коментар


                      • SFARM

                        Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                        Искам пак някой да ми продаде по 3.50...
                        Ами да беше сложил ордер- днес падна до 3,40 лв

                        Коментар


                        • Днес се пораздвижи SFARM, да не почва да се търгува и на Варшавската борса.

                          Коментар


                          • Искам пак някой да ми продаде по 3.50...
                            Не е препоръка

                            Коментар


                            • Ще има ли раздвижване скоро около компаниите на О.Д.

                              Коментар


                              • да и аз си го получих
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X