IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Импе,чакаме арбитраж от тебе казаха понеже си пиеш ракийката с г-н Донев.
    Тя истината винаги се оказва по средата май, ма нейсе - кажи си ти.

    Тони - ще има фондови промоции още при трейда,задели кеш.
    Ма то първо дали от тебе не го чух..
    Ми аз го споменах, като говорих за индексния - ама няма кеш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Е-е-е- е - преувеличавате - не пия ракийка с господин Донев - ама не разбрах какво да арбитрирвам.
      Ясно. Сигурно си си взел на 18ст. 2001 и ти е през ...дали е 2.50 или 3лв.
      Се там

      Коментар


      • Е-е-е- е - преувеличавате - не пия ракийка с господин Донев - ама не разбрах какво да арбитрирвам.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Какво пак аз?
          Импе,чакаме арбитраж от тебе казаха понеже си пиеш ракийката с г-н Донев.
          Тя истината винаги се оказва по средата май, ма нейсе - кажи си ти.

          Тони - ще има фондови промоции още при трейда,задели кеш.
          Ма то първо дали от тебе не го чух..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Бе Тони, кога му стана PR на ОД ?
            Прецакал си се да знаеш ако си напълнил до дупка.
            Аз ще чакам да усредня на 2.60

            Хванаха го че дере по 3 кожи тука и сега решил чрез медиите да се прави на благодетел.
            Ма чувам че новата здравна министърка най-много му се точела и най настоявала за разследване още докато беше депутатка.
            Май не е толкова гъст с ББ..
            дъщерята е на 2,5години таман за яслата на кака Софка
            иначе като дял от портфейла от Софарма имам 7% и 10% от Трейда друго общо освен дивидентите с чичо Оги немам.
            Успех!
            Last edited by tony1975; 20.03.2012, 06:01.

            Коментар


            • Какво пак аз?
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • СПОКО , имаме си парламентьор ;- Импа ще сближи позициите !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Бе Тони, кога му стана PR на ОД ?
                  Прецакал си се да знаеш ако си напълнил до дупка.
                  Аз ще чакам да усредня на 2.60

                  Хванаха го че дере по 3 кожи тука и сега решил чрез медиите да се прави на благодетел.
                  Ма чувам че новата здравна министърка най-много му се точела и най настоявала за разследване още докато беше депутатка.
                  Май не е толкова гъст с ББ..
                  Всичко е цирк за пред народа щото ги надушиха. Има да се точат сега с месеци а може и с повече а той народа ще си плаща като поп.
                  Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Софарма АД-София
                    Друга нерегулирана информация 14:30

                    Ви уведомяваме, че на 19.03.2012 година беше открита корпоративна детска градина на „Софарма“ АД, която е предназначена за децата на служителите на компанията.

                    25 деца ще получават професионални грижи в сграда, която е изцяло приведена в съответствие с изискванията за детски заведения и има обща площ от 253 кв. м. Интериорът е подчинен на модерните европейски стандарти, а храната се приготвя по меню съобразено с възрастта на децата и изискванията за правилно хранене. Вложените средства са в размер на 300 хиляди лева.
                    Бе Тони, кога му стана PR на ОД ?
                    Прецакал си се да знаеш ако си напълнил до дупка.
                    Аз ще чакам да усредня на 2.60

                    Хванаха го че дере по 3 кожи тука и сега решил чрез медиите да се прави на благодетел.
                    Ма чувам че новата здравна министърка най-много му се точела и най настоявала за разследване още докато беше депутатка.
                    Май не е толкова гъст с ББ..

                    Коментар


                    • Софарма АД-София
                      Друга нерегулирана информация 14:30

                      Ви уведомяваме, че на 19.03.2012 година беше открита корпоративна детска градина на „Софарма“ АД, която е предназначена за децата на служителите на компанията.

                      25 деца ще получават професионални грижи в сграда, която е изцяло приведена в съответствие с изискванията за детски заведения и има обща площ от 253 кв. м. Интериорът е подчинен на модерните европейски стандарти, а храната се приготвя по меню съобразено с възрастта на децата и изискванията за правилно хранене. Вложените средства са в размер на 300 хиляди лева.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Бе знаех си аз че Монти подпира на 2.70 и купува ли купува
                        Айде стига, не ти ли свърши кеша...

                        Ама не е препоръка де !
                        Имам си още 1000 акции да купувам ....тук.
                        Хвърли нещо в БТН и Еларгата ...
                        Плиис....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Слагай поне едно не е препоръка когато пишеш за цени и дивиденти.
                          Иначе добре водиш агитацията за сваляне на акцията.
                          Също ще облажа ако я свалите до 2,5 лв. но не ми се вярва.
                          Първо идва преоценка на ПФ и тя една от тях.
                          Второ обратното изкупуване си върви по малко.
                          Трето -обещанията за дивидент са дадени в Полша а лъжата там и в Европата не прощават когато става въпрос за пари. ....
                          Не е препоръка!
                          Бе знаех си аз че Монти подпира на 2.70 и купува ли купува
                          Айде стига, не ти ли свърши кеша...

                          Ама не е препоръка де !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Тука още държа 2 рекорда.
                            Купил съм най-ниско завчера на 2.69, а предната седмица формирах год.дъно от 2.631 като продадох 50 акции на някой от вас.
                            Надявам се съвсем скоро и двата да бъдат скършени.
                            На 99% съм сигурен че на фона на нарастващия скандал ОД ще ореже дивидента, да не говорим за обещаното му увеличение...
                            Слагай поне едно не е препоръка когато пишеш за цени и дивиденти.
                            Иначе добре водиш агитацията за сваляне на акцията.
                            Също ще облажа ако я свалите до 2,5 лв. но не ми се вярва.
                            Първо идва преоценка на ПФ и тя една от тях.
                            Второ обратното изкупуване си върви по малко.
                            Трето -обещанията за дивидент са дадени в Полша а лъжата там и в Европата не прощават когато става въпрос за пари. ....
                            Не е препоръка!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Тука още държа 2 рекорда.
                              Купил съм най-ниско завчера на 1.69, а предната седмица формирах год.дъно от 1.631 като продадох 50 акции на някой от вас.
                              Надявам се съвсем скоро и двата да бъдат скършени.
                              На 99% съм сигурен че на фона на нарастващия скандал ОД ще ореже дивидента, да не говорим за обещаното му увеличение...

                              Или си объркал темата....или цифрите

                              Скандал и санкции ще има,щом и ГЕРБ са св съгласили за разследването.Дивидент сигурно ще има ,нооо много по-малък.Лесно е да се пишеш на "добрия" Мажо и да подхвърляш по някой лев на миноритарите за да те възхваляват......когато лапаш яко от парите на Здравната каса.

                              Просто цифрите за [B]приходи/печалба [/B са показателни...Истината е ,че или са вдигнали цените НЯКОЛКО пъти....или са започнали да правят лекарствата си от въздух.

                              Абе Парламентарната комисия и КЗК имат думата...след това Прокуратурата....

                              Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа

                              Коментар


                              • Тука още държа 2 рекорда.
                                Купил съм най-ниско завчера на 2.69, а предната седмица формирах год.дъно от 2.631 като продадох 50 акции на някой от вас.
                                Надявам се съвсем скоро и двата да бъдат скършени.
                                На 99% съм сигурен че на фона на нарастващия скандал ОД ще ореже дивидента, да не говорим за обещаното му увеличение...

                                Коментар

                                Working...
                                X