IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Борис Разгледай мнение
    С лупингите при Доверие холд. Донев също разочарова много инвеститори.
    Уж кани публиката да му записват увеличение на 1,48 , а дори самия той не вярва в акцията и цената и вече се смъкна към левче.

    А беше време когато го брояхме за един от най-свестните мажоритари на БФБ
    Да бе, пък ако може да го накараме да дигне цената чрез изкупуване до 4-5 лева направо цена няма да има

    Ние БГ твърдо вярваме че някои друг трябва да ни решава проблемите ...... ми може пък него да го устройва сегашната цена
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • С лупингите при Доверие холд. Донев също разочарова много инвеститори.
      Уж кани публиката да му записват увеличение на 1,48 , а дори самия той не вярва в акцията и цената и вече се смъкна към левче.

      А беше време когато го брояхме за един от най-свестните мажоритари на БФБ

      Коментар


      • Абе как може да цитирате тоя червен боклук - измекяр Кадиев в икономически форум?!
        Дръжте се малка на положение!

        Коментар


        • На Бориската в устенцата му са все пустия му разход за пенсиите.

          Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
          Лекарства за болни от рак поскъпнали с 386%

          Щетите за държавата са близо 9 млн. лева, алармира Георги Кадиев
          Политиката на ГЕРБ за справяне с раково болните.

          Политиката на Герб за справяне с пенсионерите.

          Политиката на Герб за справяне с социално слабите.

          ....
          ...

          ..
          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

          Коментар


          • Лекарства за болни от рак поскъпнали с 386%

            Щетите за държавата са близо 9 млн. лева, алармира Георги Кадиев


            „Колона 7 показва каква е цената на всяко лекарство, постигната при търг, организиран от МЗ през 2010. Колона 10 показва цената, постигната без търг за 2011 г., вече по методика на НЗОК и с ползване на „референтни стойности”, т.е. обвързване на цените с цени в други европейски държави. Колона 9 показва ужасяващото поскъпване в проценти. Само за година всяко от тези лекарства е поскъпнало между 254% и 497%. Средното поскъпване е 386 %. Най-дясната колона показва загубата за държавния бюджет на годишна база в следствие на по-високите цени, плащани от НЗОК”, коментира Кадиев.

            Той твърди, че със сигурност от това печелят производителите. “С още по-голяма сигурност печелят дистрибуторите. И с най-голяма сигурност управляващите от ГЕРБ. Именно подобни схеми захранват черни каси, с които после се купуват избори. Кой губи? Със сигурност болните, защото купуват по-малко лекарства. Със сигурност близките им, защото добавят от семейния бюджет това, което е откраднато от здравната каса. И със сигурност всички ние като данъкоплатци, защото нашите пари захранват онези, които после искат да ни управляват. И всичко това само от осем лекарства. Представете си какво става за цялата система на здравеопазването. Политиката е кауза. Не и за тях. За тях е пари. Доказателството - в числата в таблицата”, пише още във Фейсбук профила си общинарят Кадиев.


            http://www.blitz.bg/news/article/134041

            Предполагам,че и Софарма така са процедирали.Очаквам скоро да се появят данни колко пъти са вдигнали цените на лекарствата си и са изсмукали здравната каса.

            Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
              тонка, тва да не ти е банков депозит че да ти текат всеки месец дивиденти?!
              Не секи месец, ама па по-сосно.

              Щом нещо ти дава 18% лихва/дивидентец на година - значи или е Саламаджийница, или е пирамида...
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Те след 1-2 месеца потичат дивидентите - от там ще взема!
                тонка, тва да не ти е банков депозит че да ти текат всеки месец дивиденти?!
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Те след 1-2 месеца потичат дивидентите - от там ще взема!
                  Не е ли много рано за дивиденти?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Ясно. Сигурно си си взел на 18ст. 2001 и ти е през ...дали е 2.50 или 3лв.
                    Се там
                    E-e-e - не - туканка не съм като при хидравликите и нямам ного акции.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Ми аз го споменах, като говорих за индексния - ама няма кеш
                      Те след 1-2 месеца потичат дивидентите - от там ще взема!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Импе,чакаме арбитраж от тебе казаха понеже си пиеш ракийката с г-н Донев.
                        Тя истината винаги се оказва по средата май, ма нейсе - кажи си ти.

                        Тони - ще има фондови промоции още при трейда,задели кеш.
                        Ма то първо дали от тебе не го чух..
                        Ми аз го споменах, като говорих за индексния - ама няма кеш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Е-е-е- е - преувеличавате - не пия ракийка с господин Донев - ама не разбрах какво да арбитрирвам.
                          Ясно. Сигурно си си взел на 18ст. 2001 и ти е през ...дали е 2.50 или 3лв.
                          Се там

                          Коментар


                          • Е-е-е- е - преувеличавате - не пия ракийка с господин Донев - ама не разбрах какво да арбитрирвам.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Какво пак аз?
                              Импе,чакаме арбитраж от тебе казаха понеже си пиеш ракийката с г-н Донев.
                              Тя истината винаги се оказва по средата май, ма нейсе - кажи си ти.

                              Тони - ще има фондови промоции още при трейда,задели кеш.
                              Ма то първо дали от тебе не го чух..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Бе Тони, кога му стана PR на ОД ?
                                Прецакал си се да знаеш ако си напълнил до дупка.
                                Аз ще чакам да усредня на 2.60

                                Хванаха го че дере по 3 кожи тука и сега решил чрез медиите да се прави на благодетел.
                                Ма чувам че новата здравна министърка най-много му се точела и най настоявала за разследване още докато беше депутатка.
                                Май не е толкова гъст с ББ..
                                дъщерята е на 2,5години таман за яслата на кака Софка
                                иначе като дял от портфейла от Софарма имам 7% и 10% от Трейда друго общо освен дивидентите с чичо Оги немам.
                                Успех!
                                Last edited by tony1975; 20.03.2012, 07:01.

                                Коментар

                                Working...
                                X