IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
    Ти не се обаждай дивидентаджио. То същата работа. Но признавам, че твойто е по-добро щото поне може и да ти мръдне борсовата цена нагоре може би.
    Хъх - ако Софиксът се избуши под 300 (надолу трудно ще спре, особено ако подмине и 288), дивидентаджийството ще стане яка далавера, непозната в световен мащаб... Представи си акция като Терафондът, с 22 стинки дивидент, да се търгува на 98 стинки примерно, или Жабокът - на 3.18...

    Ама няма - ако някой си мисли, че някакви суяци ще сринат борсата точно преди дивидентите... ето и Софармата веднага отскочи нагоре след като ония простаци си изпуфкаха пакетът...
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
      На каква цена бяха влезли Грамерси през 2006 или 2007 беше

      нещо 6 лв. ли беше
      7 + стотинки... но беше преди сплита!

      Коментар


      • На каква цена бяха влезли Грамерси през 2006 или 2007 беше

        нещо 6 лв. ли беше
        There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
          И сега остава да кажеш, че ПФ са купили на дъното на 670 пункта
          Силно се съмнявам, а и не това ми беше идеята

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Не знам колко е номинал, ама сч.стойност е 2,44. Аз ще се включа мощно някъде там.
            Днес съвсем небрежно си взех 80 броя на 2.69 да не съм капо, че нямах хич.
            Ке падне още бая, не могат дълго да задържат с обратното изкупуване.
            Още преди месец го казах.
            Хубаво е отвреме навреме да слушате новобранците що Ви хортуват

            Ама аз съм си за е...не че не си следвам плана , а се подведох по едно уж старо куче и попълних/усредних на 2.76 после. Нищо, нека ми е за урок.
            Бях сложил едно небрежно стопче на 2.68 само.
            Пак добре че днеска не бях на път, а на монитора, та успях да се включа и на 2.49 и на 2.57 после. Сега съм средно на 2.675.

            Лощото е че стана почти 10% от портфейла ми, а не и се полага повече от 6-7%.
            Нищо, ще продаваме малко около 3-те лева. След дивидента
            Закрих ЦКБ-то с 1ст.загуба, не е голям праз, имах нужда от свеж кеш.

            Кво става бе - ще удържаме ли Софикс 300 пак ?
            Баси опълченците на Шипка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Чичо Уорън Разгледай мнение
              Ти явно си се чалнал!
              Sofix 2007-2008г. падна с 87% и от дъното през 2009г. се е качил с 18%.
              S&P 500 2007-2008г. падна с 57% и от дъното през 2009г. се е качил с 110%.
              Не знам кой и къде яде големия!

              На всички ни се иска Sofix да се върне над 1000, но реалностите са други. А неадекватните коментари - неуместни.
              И сега остава да кажеш, че ПФ са купили на дъното на 670 пункта

              Коментар


              • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                Дано, ПФ се усетят че БФБ е мястото където трябва да инвестират и единственото, където могат да направят някакви печалби

                На вън само ще ядат голямия - дългосрочно - там са аутсайдери
                Ти явно си се чалнал!
                Sofix 2007-2008г. падна с 87% и от дъното през 2009г. се е качил с 18%.
                S&P 500 2007-2008г. падна с 57% и от дъното през 2009г. се е качил с 110%.
                Не знам кой и къде яде големия!

                На всички ни се иска Sofix да се върне над 1000, но реалностите са други. А неадекватните коментари - неуместни.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  То пък от тия облизвации дългосрочно се едно ного ще спечелят....


                  Облизвациите са били добра инвестиция по времето на Мистър Пикуик и Сам Уелър...
                  Ти не се обаждай дивидентаджио. То същата работа. Но признавам, че твойто е по-добро щото поне може и да ти мръдне борсовата цена нагоре може би.
                  Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                  Коментар


                  • http://www.bse-sofia.bg/?page=OTCtrades

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                      Останалата част от пакета на Греймърси е минал на извънборсов явно
                      Да питам ;- това не са ли РЕПАта

                      Коментар


                      • То пък от тия облизвации дългосрочно се едно ного ще спечелят....


                        Облизвациите са били добра инвестиция по времето на Мистър Пикуик и Сам Уелър...
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                          Дано, ПФ се усетят че БФБ е мястото където трябва да инвестират и единственото, където могат да направят някакви печалби

                          На вън само ще ядат голямия - дългосрочно - там са аутсайдери
                          АУУУ добре ги посъветва. Аз пък бих ги посъветвал да не стъпват на борсата, да си купуват облигации от предприятия и то не банки и да носят добра и сигурна доходност на вложителите си.

                          Борсата ни е трагедия.
                          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                          Коментар


                          • Дано, ПФ се усетят че БФБ е мястото където трябва да инвестират и единственото, където могат да направят някакви печалби

                            На вън само ще ядат голямия - дългосрочно - там са аутсайдери
                            There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                            Коментар


                            • Останалата част от пакета на Греймърси е минал на извънборсов явно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                                То пълненето на бфб-то е най-лесната работа. Ама след това откъде стинки за баничка с кисело мляко?
                                После се обявява гладна стачка.
                                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                                Коментар

                                Working...
                                X