IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
    Мисля,че имат около 12% от капитала

    да....http://www.investor.bg/companies/SFARM/profile.html


    Имат значи още няколко милки акции
    Останалото може да е за варшава Бобане, моли се да нямат и тимаджийски, че да не видиш зор там
    Не е препоръка
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
      Щом така припряно продадоха 12 милиона акции и сринаха цената с над 17%, за мен това не е добър сигнал...
      Не виждаш ли, че са уговорени сделки. В момента всички пазари в БГ са пазари на купувачите. Нормално да се договорят под пазарната... Всеки купувач иска дисконт.

      Както се казва честито на печелившите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
        Да живеят инсайдърите на БФБ
        Пак някой е купил с вътрешно инфо на едни -18%
        Е геко, ти да не идваш от Марс ? И недей да завиждаш, имате златната кококошка синергон - там с батя ще си правите компания, комай друго не се очаква
        Геко, Поддържайте темата за синергон все пак! Духът да е висок! Разколебаване в инвеститорските редици ще помрачи доходността )))
        Не е препоръка
        Last edited by precakanoto; 05.04.2012, 12:30.
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
          Греймърси нямаха ли повече акции?
          Мисля,че имат около 12% от капитала

          да....http://www.investor.bg/companies/SFARM/profile.html


          Имат значи още няколко милки акции

          Коментар


          • Греймърси нямаха ли повече акции?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Мисля че няма нужда да ти обяснямам....Купих си необходимото и на добра цена.
              Щом има кой да поема толкова ззвачи има хляб в тази акция....
              Браво, добре е получи, закачих нещичко...да се надяваме, да не се окаже прецакващо...
              Какво сега, май минаха 3-4% капитала !? Очакваме да се появи на бял кон и самия Батя и да каже, че от бреф се е метнал на фармата )))
              Last edited by precakanoto; 05.04.2012, 12:24.
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Мисля че няма нужда да ти обяснямам....Купих си необходимото и на добра цена.
                Щом има кой да поема толкова ззвачи има хляб в тази акция....
                Абе за да излиза толкова голям играч от тук....не е цвете за мирисане явно ...ама нейсе


                Ти както ВИНАГИ си на правилното място и време....естествено,че си купил ....на минимума...

                Сега купилите на около 2.30....като насложат едни ордери продава около 2.50-2.70....елате ни вижте ...

                Скоро ще се разбере кой е продал и кой купил

                Не е препоръка за покупко-продажба на акции

                Коментар


                • Те излизат и на други места. Имаше и за дребните, аферим ага ...

                  Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                  Грамърси си заминаха...
                  изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                    Щом така припряно продадоха 12 милиона акции и сринаха цената с над 17%, за мен това не е добър сигнал...
                    какъв съгнал пък ти???

                    Грамърси капитулираха!

                    От Приста ойл излязоха

                    Сега Софарма

                    Скоро и сделка по БАКБ ще има!

                    Коментар


                    • нищо чудно след малко да се върне цената

                      Коментар


                      • Щом така припряно продадоха 12 милиона акции и сринаха цената с над 17%, за мен това не е добър сигнал...
                        Мнението не е препоръка за сделки!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                          Искам Монти да се почви сега да обясни ....що така се случва....

                          ...а Тони сигурно да обясни колко е Велик ОД....

                          Абе колко дивиденти ще Ви дадат тази година....и покриват ли Срива дотук....
                          Мисля че няма нужда да ти обяснямам....Купих си необходимото и на добра цена.
                          Щом има кой да поема толкова ззвачи има хляб в тази акция....

                          Коментар


                          • Някой усилено продаваше, преди да се срине цената с голямата сделка... Това ако не е вътрешно инфо...
                            Мнението не е препоръка за сделки!

                            Коментар


                            • Отдавна не бяхме виждали такъв оборот на нашата борсичка

                              Коментар


                              • Софикс под 300 пак
                                Мнението не е препоръка за сделки!

                                Коментар

                                Working...
                                X