IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Браво, добре се получи, закачих нещичко...да се надяваме, да не се окаже прецакващо...
    Какво сега, май минаха 3-4% капитала !? Очакваме да се появи на бял кон и самия Батя и да каже, че от бреф се е метнал на фармата )))
    Дааа, добри сме с прогнозите - ето го човека ... Отново говори за интрадей, врътки, дъно, урожай (но не достатъчно ), май няма лечение от лакомията ...дано поне не е толко безпардонен, след хвалебствията пак да се измъкне по терлици ....
    Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Чудесна търговия се заформи. Богат урожай за изгладнелите БФБ-спекуланти като мен. Идеална интрадей врътка навяваща мили спомени от добрите стари времена
    Ето такива моменти все още задържат няколцината останали корави спекуланти на борсицата ни. Понакупих, но пак не съм доволен от себе си. Едва 11Т на дъното от 2,27, а трябваше поне 5-6 пъти повече да се налапа
    И все пак доволно, общо 18Т на средна 2,35.
    А това че Грамърси напусна тук, мисля е чудесна новина за пътя пред акцията. Отдавна бяха обявили че ще се махат и това натискаше цената тук. Сега вече ще е по-ведро.
    Успех на купилите!
    Сега очакваме, при наличната ликвидност, батенката да завърши интрадей врътката с осовобождаването на въпросните 18Т, съответно и търпението на чакащите за "още примоция", като Олимпиеца, ХУ и др, може да бъде възнаградено
    Не е препоръка, притежавам акциЙ
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Като се сетя каква мъка и надежда изпитвах някой да ми продаде на около 2,68. Сега влизам и виждам, че съм изпуснал голямата промоция, но все пак си се включих на 2,55 без никакъв зор .
      Дано да е правилно

      Коментар


      • Чудесна търговия се заформи. Богат урожай за изгладнелите БФБ-спекуланти като мен. Идеална интрадей врътка навяваща мили спомени от добрите стари времена
        Ето такива моменти все още задържат няколцината останали корави спекуланти на борсицата ни. Понакупих, но пак не съм доволен от себе си. Едва 11Т на дъното от 2,27, а трябваше поне 5-6 пъти повече да се налапа
        И все пак доволно, общо 18Т на средна 2,35.
        А това че Грамърси напусна тук, мисля е чудесна новина за пътя пред акцията. Отдавна бяха обявили че ще се махат и това натискаше цената тук. Сега вече ще е по-ведро.
        Успех на купилите!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
          Кое ли пенсионно дружество си купи хартийки тук?
          Едва ли е само твоето ...

          Коментар


          • Кое ли пенсионно дружество си купи хартийки тук?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Е ти пък сега, чак левче. Многото лакомия - не е на хубаво, брат. Това ще значи севтополис на 40 стинки и т.н. От друга страна ако 20 мил от печалбата се трансформне на дивидент, имаме 20/132= 0.15 лв на хартия. Ако хартията е уан леФ,. нали се сещаш, че това е 15% дивидентна доходност, по-голяма от златната ти кокошка или жабок, както му казвате (софком). Леле, мале, ...НалЕ ?))))
              (Имам хартии и от двете, следователно - не е препоръка)
              Още днес цената почти ще се възстанови, а това му е хубавото на качествената хартийка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                Еми търси... Но до левче пътя е дълъг и заобиколен...
                Е ти пък сега, чак левче. Многото лакомия - не е на хубаво, брат. Това ще значи севтополис на 40 стинки и т.н. От друга страна ако 20 мил от печалбата се трансформне на дивидент, имаме 20/132= 0.15 лв на хартия. Ако хартията е уан леФ,. нали се сещаш, че това е 15% дивидентна доходност, по-голяма от златната ти кокошка или жабок, както му казвате (софком). Леле, мале, ...НалЕ ?))))
                (Имам хартии и от двете, следователно - не е препоръка)
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                  Аз ще си чакам на 2.27 ако някой пак реши да продава тука, ако не, здраве да е!
                  И аз така реших като теб,а здравето наистина е важно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                    Мисля,че ТЕ нямат...поне над 5%,което се вижда....


                    Сигурно е за Варшава....интересно е там на колко ще ги шитнат.
                    Акциите са си тук, човече. Парите ги няма на този който продаде.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                      Аз ще си чакам на 2.27 ако някой пак реши да продава тука, ако не, здраве да е!
                      Май ще е здраве, а то в момента си е нужно.

                      Коментар


                      • Аз ще си чакам на 2.27 ако някой пак реши да продава тука, ако не, здраве да е!
                        Мнението не е препоръка за сделки!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Останалото може да е за варшава Бобане, моли се да нямат и тимаджийски, че да не видиш зор там
                          Не е препоръка
                          Мисля,че ТЕ нямат...поне над 5%,което се вижда....


                          Сигурно е за Варшава....интересно е там на колко ще ги шитнат.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                            Абе за да излиза толкова голям играч от тук....не е цвете за мирисане явно ...ама нейсе


                            Ти както ВИНАГИ си на правилното място и време....естествено,че си купил ....на минимума...

                            Сега купилите на около 2.30....като насложат едни ордери продава около 2.50-2.70....елате ни вижте ...

                            Скоро ще се разбере кой е продал и кой купил

                            Не е препоръка за покупко-продажба на акции
                            Бобан,
                            Грамърси искаха да излезнат преди три години....
                            Сега малко около 2,50-2,6 и отиваме на три .....
                            Средната ми е на 2.5 вече но няма да продавам може и да купя още ако падне около 2,4 ..... .....

                            Коментар


                            • Еми търси... Но до левче пътя е дълъг и заобиколен...
                              Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • И вижте сега паниката, и акцийката търси посока.

                                Коментар

                                Working...
                                X