IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
    Имали 5% ми що да не допълнят още някой друг процент.

    Те и от Стандарт допълваха ли допълваха.

    Сделката с електроразпределителните беше много добра а тук какво ще стане времето ще покаже.
    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Не знам защо излизат тук и то преди дивидента....
      Винаги съм мислил че първо ще се изнижат от БАКБ а там Бориславова не знам какво ги е успала та даже си платиха увеличението....
      Рано или късно ще излязат от всичко май де са инвестирали в България. Лоша новина е когато чужд фонд се ушива така на нашата борса, скоро няма да видим вероятно подобни инвеститори от оттам океана...

      Не е препоръка...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от growth Разгледай мнение
        Мерси за инфото...
        През 2006 имаше сплит си спомням, така че не знам дали инфото на Капитал е съпоставимо към днешни цени...
        Ако са влезли преди сплита.. не е толкова трагично

        Коментар


        • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
          Времето на подценената земя е почти преминало.
          Едва ли... Времето на пустеещите земи не е преминало! А те са пустеещи в резултат на една безумна политика на пишман демократите през средата на 90-те наречена "Земята в реални граници"... Затова сега има по 5-има наследника на всеки декар земя (само Добруджа е изключение), които или се съдят по 15-20 години или си правят мръсно за да не може никой от останалите да я работи.
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от growth Разгледай мнение
            Здравейте,

            Някой от вас знае ли на какви цени и кога са влезнали Gramercy?!
            Не знам защо излизат тук и то преди дивидента....
            Винаги съм мислил че първо ще се изнижат от БАКБ а там Бориславова не знам какво ги е успала та даже си платиха увеличението....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
              това е от Капитал:

              Gramercy излиза от позиции със сериозни загуби. Инвестиционните фондовете инвестираха в акцията през 2006 г. Тогава цената беше в пъти по-висока от сега - първата покупка на Gramercy беше при 7.70 лв.
              Мерси за инфото...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Поскъпват, защото горивата поскъпват. За да се оре, за да се сее, за да се жъне всичко това е свързано с поскъпването на горивата но реално не се отразява на доходността от самата земя която си остава същата.

                Времето на подценената земя е почти преминало.
                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от growth Разгледай мнение
                  Здравейте,

                  Някой от вас знае ли на какви цени и кога са влезнали Gramercy?!
                  това е от Капитал:

                  Gramercy излиза от позиции със сериозни загуби. Инвестиционните фондовете инвестираха в акцията през 2006 г. Тогава цената беше в пъти по-висока от сега - първата покупка на Gramercy беше при 7.70 лв.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Бобан,
                    През 2007/8 г. имаше много срещи в София но имаше печалби и човек имаше с
                    какво да се похвали....
                    А баса е за спортна страст и адреналин и е добронамерен. Но щом не ти се лови...
                    Поздрави!
                    Здравейте,

                    Някой от вас знае ли на какви цени и кога са влезнали Gramercy?!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                      Как да се хвана на бас,като вече бях прочел как Доверие са взели 4млн акции...няма смисъл.....Интересно ми е как ОД успява да убеди Доверие да купуват неговите акции,след като самите са казвали,че нямат интерес към БФБ .Иначе е радостно,че нашите ПФ подкрепят Борсата.МАЙ СВЯТКА В ТУНЕЛА
                      Доверие не са много по крепенето..... , Алианц са майстори там а и те имат много ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                        Хайде сега де спретнем една, пък ще си се оплакваме, като няма за хвалене
                        Ами Императора и Никола едно време бяха по организацията в една пицария ....

                        Ако се съберем ... ще се похвалим в този форум няма загубили...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                          Малиииии, какви ли подкупи са се шарили под масата... Горко им на проекто-пенсионерите дет си мислят че имат пенсии в Доверие...
                          Ако цената беше се качила с 20% а не беше паднала с 20% - може да се каже

                          Цената е добра за Доверие според мен - отлична бих казал

                          Е, на БФБ има и други много по добри цени , но и това е добре
                          There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Бобан,
                            През 2007/8 г. имаше много срещи в София но имаше печалби и човек имаше с
                            какво да се похвали....
                            А баса е за спортна страст и адреналин и е добронамерен. Но щом не ти се лови...
                            Поздрави!
                            Как да се хвана на бас,като вече бях прочел как Доверие са взели 4млн акции...няма смисъл.....Интересно ми е как ОД успява да убеди Доверие да купуват неговите акции,след като самите са казвали,че нямат интерес към БФБ .Иначе е радостно,че нашите ПФ подкрепят Борсата.МАЙ СВЯТКА В ТУНЕЛА

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              През 2007/8 г. имаше много срещи в София но имаше печалби и човек имаше с
                              какво да се похвали....
                              Хайде сега де спретнем една, пък ще си се оплакваме, като няма за хвалене

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                                Малиииии, какви ли подкупи са се шарили под масата... Горко им на проекто-пенсионерите дет си мислят че имат пенсии в Доверие...
                                С много твой съвети съм съгласен но за Фармата това е компания с традиции от Адам и Ева.... Тютюн ,Лекарства ,Чушки , Домати, Сирене .....тана ни знаеха в Източна Европа ..

                                Коментар

                                Working...
                                X