IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Браво на кака Дани!!!
    Вярвам че и Алианц и Ай Ен Джи са участвали. И аз мисля че Софарма си е купила пакетче собствени акции!!!
    Биг-Босът ще удостои импето със златната хартия и почетна значка - златен аналгин! Няма само за златния жабок да мрънка, я !!!
    Не е препоръка ...

    Коментар


    • Браво на кака Дани!!!
      Вярвам че и Алианц и Ай Ен Джи са участвали. И аз мисля че Софарма си е купила пакетче собствени акции!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Ами Доверие са допълнили 4 милиона но има един купил 5 милиона и 2 по милион и четвърт.... та се търси и другите купувачи кой са....
        Едното сигурно е обратното изкупуване

        Коментар


        • Софарма си остава най-добрата публична компания в Бъглария. Фирмата се е доказала с коректно отношение към миноритарните акционери, нещо което е много дефицитно в БГ. Като бизнес се развива много добре, перспективите са добри. Предполагам поради това ПФ са избрали да инвестират повече суми в акции на Софарма.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            А-а-а-а-а-ха-ха-ха !!!

            Фортисов - той пък щото чичо Уорън инвестира само в един бизнес... човекът просто бяга от бизнеси, от които не разбира...
            ти и на него можеш да дадеш акъл, никой в БГ не се съмнява в това...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              Диверсификацията е за тези, които незнаят какво правят!!! Уорън Бъфет
              Ako приемем значението на диверсификацията - разнообразяване... какво да трябва да е определението за самия инвеститор ?
              Соколов, Буревестников и други филмови герои ....
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Уорън Бъфет: „Диверсификацията е защита срещу невежеството и няма голям смисъл за тези, които знаят какво правят“.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  Диверсификацията е за тези, които незнаят какво правят!!! Уорън Бъфет
                  Това е много добро и е истина! Само че според мен за БФБто трябва да си инсайдър за това, а навън е практически невъзможно да следиш /та дори и с голям екип/ всички компании. Да не забравяме и че фондът на гуруто е диверсифициран!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    и четвърто
                    -работодателя ти е към 4-та икономическа група?!?!
                    А-а-а-а-а-ха-ха-ха !!!

                    Фортисов - той пък щото чичо Уорън инвестира само в един бизнес... човекът просто бяга от бизнеси, от които не разбира...
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Пипбелов - ликвидна акция невинаги означава качествена акция... и обратното.


                      Аз днес разсъждавах, че съм постигнал уникална и достойна за пример схема за диверсификация:
                      - Най-ного компании имам от една финансово-икономическа група;
                      - Со най-голяма тежест в портфейлът ми е друга финансово-икономическа група;
                      - Водещата в портфелът ми индивидуална акция не принадлежи към нито една от двете групи.

                      Диверсификацията е за тези, които незнаят какво правят!!! Уорън Бъфет

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                        Монти спри се казвам ти опомни се.
                        Симов,
                        ти какво правиш на борсата....купуваш ли ,продаваш ли...
                        Формопласт е по програмата на Еврофинанс за преоценка на тримесечието...
                        Стана разпродаване на Грамърси и 20 % който мислех да изтегля в брой от борсата от портфеила купих Софарма и Албенки ...
                        От другата седмица няма повече да купувам на БФБ освен Еларг и БРЕФ....отивам на ДАХ като очаквам в близките 10 дни сериозна корекция там ....
                        Каквото продам , продам по лимит ....това е.
                        Поздрави!
                        Last edited by Монти; 06.04.2012, 20:30.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Зем си го чудно продадох...
                          Онзи ден си купих и продадох Формопласт....
                          Същото е с Албенките и сега пак имам
                          За ЗХБГ и Оловото съм сигурен че скоро ще продам Захариевката с печалба, но не мога да каза същото за Зрънчо......
                          За сведение сделките не са за 100 лв а се връзват към 5 бона....
                          Монти спри се казвам ти опомни се.
                          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                            Ех Монти Монти, и теб те сърбят пръстите да се чудиш къде да се ушиеш.
                            Зем си го чудно продадох...
                            Онзи ден си купих и продадох Формопласт....
                            Същото е с Албенките и сега пак имам
                            За ЗХБГ и Оловото съм сигурен че скоро ще продам Захариевката с печалба, но не мога да каза същото за Зрънчо......
                            За сведение сделките не са за 100 лв а се връзват към 5 бона....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Пипбелов - ликвидна акция невинаги означава качествена акция... и обратното.


                              Аз днес разсъждавах, че съм постигнал уникална и достойна за пример схема за диверсификация:
                              - Най-ного компании имам от една финансово-икономическа група;
                              - Со най-голяма тежест в портфейлът ми е друга финансово-икономическа група;
                              - Водещата в портфелът ми индивидуална акция не принадлежи към нито една от двете групи.

                              и четвърто
                              -работодателя ти е към 4-та икономическа група?!?!

                              Коментар


                              • Пипбелов - ликвидна акция невинаги означава качествена акция... и обратното.


                                Аз днес разсъждавах, че съм постигнал уникална и достойна за пример схема за диверсификация:
                                - Най-ного компании имам от една финансово-икономическа група;
                                - Со най-голяма тежест в портфейлът ми е друга финансово-икономическа група;
                                - Водещата в портфелът ми индивидуална акция не принадлежи към нито една от двете групи.

                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X