IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Разбира ....
    И не търсете конспирации, кой знаеал, ама защо не писал... такива неща се знаят от много тесен кърг хора до последния момент. Мой познат, активен брокер по пазара, беше изненадан в четвъртак също, и се ядосваше че не купил и една акция.
    Здравей Батя,
    съгласен съм с написаното с изключение на следното . Този твой активен брокер каза ли ти защо Грамърси продават сега и на тази цена...
    Ами мой познат брокер казва следното . След няколко месеца в БГ няма да има физическо или юридическо лице което да извади повече от 5 милиона лева в брой за акции на процент от портфела на никоя компания........
    ПФ и сребърният фонд и банките на някой велможи ще бъдат строени в редичка да купуват на Дянков книжата и то докато свършат свободните леФчета. А нови трудно влизат при тази безработица....
    Така че коментар......
    Не е препоръка!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Тези бъдещи промени дал ще важат когато се продаде БФБ ?
      Разбира се че ще важат. Това е нормативната уредба която регулира сектора, независимо кой държи оператора БФБ.
      Тони, Билборд ги махнах още преди НГ, Елтос имам и го държа, но ми е с малка тежест.
      Виж Тони, аз предпочитам активното управление и купувам и продавам постоянно, макар и все по-затруднен заради умиралката на БФБ. Но редовно следя алтернативите за инвестиции. Не ми пречи да продам някой акция и на загуба ако в даден момент се появи по-добра алтернатива. А в четвъртък - Софарма на 2,27 беше най-доброто предложение на пазара от месеци Така че взех колкото успях, можеше и повече .. но колкото-толкова, както и ти казваш не бяхме подготвени.
      И не търсете конспирации, кой знаеал, ама защо не писал... такива неща се знаят от много тесен кърг хора до последния момент. Мой познат, активен брокер по пазара, беше изненадан в четвъртак също, и се ядосваше че не купил и една акция.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Ами то всяка година от 2008 г се говори за Грамърси...
        Това че е станало факт сега и инвеститорите не са подготвени .... означава че борсата вече на слухове не вярва или пари нема...
        Поне за три компании и две банки се говори за продажба но кеш събирате ли....
        кажи кои де да видим заслужават ли си кеш-а, щото Фармата го заслужава!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Добре де,
          при толкова РАЗБИРАЧИ в тоя форум, как не излезе един да каже Грамърси продават от началото на годината или съберете кеш ще има изсипване тогава и тогава???
          Най-развития икономически форум и нито дума по въпроса за продажба течаща от началото на годината?
          Ама в средите на брокерите се говорело.....
          Ами то всяка година от 2008 г се говори за Грамърси...
          Това че е станало факт сега и инвеститорите не са подготвени .... означава че борсата вече на слухове не вярва или пари нема...
          Поне за три компании и две банки се говори за продажба но кеш събирате ли....

          Коментар


          • Поне да питам някой ако знае строежа на завода как върви - ще го има ли тая година?

            Коментар


            • Добре де,
              при толкова РАЗБИРАЧИ в тоя форум, как не излезе един да каже Грамърси продават от началото на годината или съберете кеш ще има изсипване тогава и тогава???
              Най-развития икономически форум и нито дума по въпроса за продажба течаща от началото на годината?
              Ама в средите на брокерите се говорело.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Да, цена 2,27 си е подарък. Но за такъв пакет, да се пласира при се сегашната стагнация и мъртвилка на БФБ, си трябва дисконт.
                ...
                Не мисля да бързам с продаването (освен ако не ми потрябва кеша за нещо по-интересно), пътя нагоре сега ще е доста по-лесен, а има доста заинтересовани цената да се вдигне.

                И още нещо, за което не се е писало по-долу. Добре че я има регулацията ПФ да не могат да търгуват през ОТС. Иначе щяха да си врътнат всичко там и дребните играчи само щяхме да гледаме, облизвайки се отстрани. КФН подготвяше някви промени по наредби, дано не отворят няква вратичка и да забият още един пирон в ковчега на БФБ.
                E какво по-интересно бе аланкоолу ?! И какъв дисконт ! Абе вие саламурниците от сарафово, какво разбирате там под дисконт ! Или по принцип - мозък на високо не вирей ??? Я стига простотии, какви продаваници, какви 3 лв ???
                Е това простотията май не ходи в гората, а се лепи по човеци Човеци ама само родени като такива
                Кое ти е на тебе по-интересно - синергон !? !? Топливо !? !? Ебахти шитовете !!!... !!!
                Ама що ли си правя труда, акъл да ти давам - продавай, и флудвай шитовите темици. Тук 18 хил акциийки не са проблем, ще ти ги изгълтат. Тъпотията, която може да последва после е, че ще активизираш клоунадата в шитовските теми
                НЕ е препоръка, макар, че вече се прочу
                Last edited by mpy_yordanov; 08.04.2012, 00:22.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                  Тъкмо се зарадвах, че е нов вид по-качествен вазелин. Разбира се за устни, а то било крем за ръце.
                  Simow, щом е за устни, става за всичко. Мажи и действай! Иначе матряла (по смисъла на ББ-бащицата) се влошава !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Тъкмо се зарадвах, че е нов вид по-качествен вазелин. Разбира се за устни, а то било крем за ръце.
                    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Първоначално изпратено от smirenoto Разгледай мнение
                        Биг-Босът ще удостои импето със златната хартия и почетна значка - златен аналгин! Няма само за златния жабок да мрънка, я !!!
                        А-а-а-а-ха-ха-ха !!!!
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Да, цена 2,27 си е подарък. Но за такъв пакет, да се пласира при се сегашната стагнация и мъртвилка на БФБ, си трябва дисконт. Не мисля да бързам с продаването (освен ако не ми потрябва кеша за нещо по-интересно), пътя нагоре сега ще е доста по-лесен, а има доста заинтересовани цената да се вдигне.

                          И още нещо, за което не се е писало по-долу. Добре че я има регулацията ПФ да не могат да търгуват през ОТС. Иначе щяха да си врътнат всичко там и дребните играчи само щяхме да гледаме, облизвайки се отстрани. КФН подготвяше някви промени по наредби, дано не отворят няква вратичка и да забият още един пирон в ковчега на БФБ.

                          Батко аз си мислех че си се напълнил с Елтос и Билборд?!?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Да, цена 2,27 си е подарък. Но за такъв пакет, да се пласира при се сегашната стагнация и мъртвилка на БФБ, си трябва дисконт. Не мисля да бързам с продаването (освен ако не ми потрябва кеша за нещо по-интересно), пътя нагоре сега ще е доста по-лесен, а има доста заинтересовани цената да се вдигне.

                            И още нещо, за което не се е писало по-долу. Добре че я има регулацията ПФ да не могат да търгуват през ОТС. Иначе щяха да си врътнат всичко там и дребните играчи само щяхме да гледаме, облизвайки се отстрани. КФН подготвяше някви промени по наредби, дано не отворят няква вратичка и да забият още един пирон в ковчега на БФБ.
                            Тези бъдещи промени дал ще важат когато се продаде БФБ ?
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Браво на кака Дани!!!
                              Вярвам че и Алианц и Ай Ен Джи са участвали. И аз мисля че Софарма си е купила пакетче собствени акции!!!
                              Да, цена 2,27 си е подарък. Но за такъв пакет, да се пласира при се сегашната стагнация и мъртвилка на БФБ, си трябва дисконт. Не мисля да бързам с продаването (освен ако не ми потрябва кеша за нещо по-интересно), пътя нагоре сега ще е доста по-лесен, а има доста заинтересовани цената да се вдигне.

                              И още нещо, за което не се е писало по-долу. Добре че я има регулацията ПФ да не могат да търгуват през ОТС. Иначе щяха да си врътнат всичко там и дребните играчи само щяхме да гледаме, облизвайки се отстрани. КФН подготвяше някви промени по наредби, дано не отворят няква вратичка и да забият още един пирон в ковчега на БФБ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от smirenoto Разгледай мнение
                                Биг-Босът ще удостои импето със златната хартия и почетна значка - златен аналгин! Няма само за златния жабок да мрънка, я !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X