IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
    Интересно защо не са купили до 3% - както е решението на ОСА - пари ли нямат или чакат да падне още?
    Или защото е под минималната гласувана цена от 2,55 и ще купуват по скъпо след това
    Имам акции и не е препоръка,само чуденка
    по скоро въпросът е като попълнат тези три процента ще продължат или трябва ново решение на ОСА.....Ако трябва ново решение с остатъка ще държат акцията до новото гласуване на ОСА ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
      Емитент: Софарма АД-София (3JR)
      Дружеството информира, че от 05.04.2012 г. до и включително 11.04.2012 г. е изкупило обратно 500 900 собствени акции при средната цена 2.27 лева.
      Общият брой на обратно изкупените акции след тази сделка е 3 071 966, представляващи 2,327% от акционерния капитал на Софарма АД-София.
      Пълният текст на новината можете да намерите публикуван на финансовата електронна страница X3News
      Интересно защо не са купили до 3% - както е решението на ОСА - пари ли нямат или чакат да падне още?
      Или защото е под минималната гласувана цена от 2,55 и ще купуват по скъпо след това
      Имам акции и не е препоръка,само чуденка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение
        Ами Софарма в момента е там като цена, където казах че ще бъде. Не се интересувам от позицията, за това и не коментирам.
        КАЖИ ЗА КЮЛЕВАТА, ДЕ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение
          Ами Софарма в момента е там като цена, където казах че ще бъде. Не се интересувам от позицията, за това и не коментирам.
          Браво, за далновидността. А ако падне още, ще стават ли за инвестиция ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
            сори за офтопика
            ама той и Валентин Захариев беше обявяван за данъкоплатец на годината
            дано и ТИМ компаниите не вървят по неговия път ..
            Стремително вървят по пътя надолу.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
              Имам чувство, че Куроператора вероятно го няма вътре. Избягва коментарите, вероятно не е успял да купи на 2.27 (за съжаление)
              Не е препоръка
              Ами Софарма в момента е там като цена, където казах че ще бъде. Не се интересувам от позицията, за това и не коментирам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Какво стана с книгата на акционерите???
                Имам чувство, че Куроператора вероятно го няма вътре. Избягва коментарите, вероятно не е успял да купи на 2.27 (за съжаление)
                Не е препоръка

                Коментар


                • Какво стана с книгата на акционерите???

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                    "На заседание на съвета на директорите решихме да предложим на акционерите в следващите три години 60% от печалбата на "Софарма" да бъде разпределяна като дивидент", обясни Донев

                    Благодаря за отговора! Тук какви ли не неща се коментират, но като попита човек нещо смислено за компанията и то в нейния си форум става мълчанието на агнетата
                    Ами как да ти го кажа ,само аз съм го писал три пъти в тази тема , това че нямаш желание да прочетеш десетина страница назад , никой не ти е виновен...
                    Уточнени е кога ,как и колко ще е дивидента....
                    .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                      Извинявайте, но ОД какъв % от печалбата обеща да се заделя като дивидент през следващите 3 г.? Забравих, а не мога да намеря и интервюто му.
                      "На заседание на съвета на директорите решихме да предложим на акционерите в следващите три години 60% от печалбата на "Софарма" да бъде разпределяна като дивидент", обясни Донев

                      Благодаря за отговорите!
                      Тук какви ли не неща се коментират, но като попита човек нещо смислено за компанията и то в нейния си форум става мълчанието на агнетата
                      Last edited by първи стъпки; 11.04.2012, 16:57.

                      Коментар


                      • Емитент: Софарма АД-София (3JR)
                        Дружеството информира, че от 05.04.2012 г. до и включително 11.04.2012 г. е изкупило обратно 500 900 собствени акции при средната цена 2.27 лева.
                        Общият брой на обратно изкупените акции след тази сделка е 3 071 966, представляващи 2,327% от акционерния капитал на Софарма АД-София.
                        Пълният текст на новината можете да намерите публикуван на финансовата електронна страница X3News

                        Коментар


                        • сори за офтопика
                          ама той и Валентин Захариев беше обявяван за данъкоплатец на годината
                          дано и ТИМ компаниите не вървят по неговия път ..
                          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                            Монти ....какво си хортувате с Полки ...не ме интересува(то май на всички им писна от вас)Всеки си има глава на раменете

                            Спирам да пиша,че вече ми втръсна.А за изборите...Н е виждам нещо коренно да се промени.Същата песен ще се пее Монти ама може евентуално на два гласа....Така....Успех
                            А не бягай. не искаш да вземеш становище или не разбираш въпроса..
                            Казано просто повтарям.
                            Щом аз съм лузър с три К в ЗХБГ и ССВ ти какъв си с няколко десетки или хиляди акции плюс ХИМ , там според Полки. .
                            Искам да го кажеш ясно че ти и всички инвестирали в ТИМ сте големи неудачници ако си съгласен със мнението на Полки и не го обориш!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              А ти ми отговори на друг въпрос . Защо инвестиралите в тези акции се мъчат да натресат грешките който правят на другите. Защо като толкова са качествени акциите хора като Полки се мъчат да ме изкарат лузър че уж съм инвестирал в ТИМ при положение че се хвалеха че имат над 100 К в ССВ и ХИМ....Значи ли това че тези хора са вече на път да изкреизят и да продават всичко на всяка цена.....
                              Значи ли също , че ТИМ при едни следващи избори няма да бъде враг на управляващите като Захариев сега ....
                              А относно БРЕФ и Еларг при положение че има 100 акции който падат и 2 който се качват много ясно е че там ще се мъчи да се изкара кеш за мамбо на ИП....
                              Монти ....какво си хортувате с Полки ...не ме интересува(то май на всички им писна от вас)Всеки си има глава на раменете

                              Спирам да пиша,че вече ми втръсна.А за изборите...Н е виждам нещо коренно да се промени.Същата песен ще се пее Монти ама може евентуално на два гласа....Така....Успех

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                                А бе хора специално вече ме хвана яд да слушам за това колко данъци били внесли тимаджии, толкова не ми се вярваше че сега търсих отчет че да видя, ами от годишния отчет - за мин година са платили 490хил лв, а за тази 1.298 млн лв данъци, като обявяват печалби от по над 90 млн лева ... Четете преди да пишете, тия печалби не случайно ги правят от измислени врътки с измислени публични дружества, десетки милиони данъци плащали ...
                                ИСкаш да кажеш,че при 120млн печалба,плащат 490хил данък ли.....Ебаси факиритеИли за тях има друга ставка ....

                                Коментар

                                Working...
                                X