IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Приходи за 1-во тримесечие:
    Русия - 22млн
    България - 12млн
    Украйна - 5,8млн
    Кавказ и ц.Азия - 3,7млн
    Полша - 2,9млн
    Прибалтика - 1млн
    Турция - 0,6мпн.

    чак пък основната част! и мисля че все по-малко ще става.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Инфото от април нема ли да постнеш???
      Браво на Софарма - нема да се давате на тия резани пушки от КТБ ей! Здраво хапове и износ, айде пускайте новия завод и да скача износа, чичо Оги е добър мениджър знае как.
      По-добре не ме карай да постна нещо баш аз дори било то положително. Щото като аз поствам и като се има на предвид в какво настроение съм то това ще върви със змииски коментар. И не забравяйте, че основната част от приходите тук идват от търговията в страната.

      докато имам отровната змия в подписа по-добре не ме карайте да пиша или да отговарям.
      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
        Софарма с 19% спад на печалбата до 8,44 млн. лв. за първото тримесечие
        http://www.investor.bg/novini-i-anal...sechie,133842/

        Наистина се чувствам зле от тая борса и наистина ми влияе добре да поствам негативни новини.

        Да не говорим, че комисията по лекарствата още заседава по отношение на цените. Както и уж се говореше за някакво решение за намаляването на лекарства ама дали е влезнало в сила през първото тримесечие надали.
        Инфото от април нема ли да постнеш???
        Браво на Софарма - нема да се давате на тия резани пушки от КТБ ей! Здраво хапове и износ, айде пускайте новия завод и да скача износа, чичо Оги е добър мениджър знае как.

        Коментар


        • Софарма с 19% спад на печалбата до 8,44 млн. лв. за първото тримесечие
          http://www.investor.bg/novini-i-anal...sechie,133842/

          Наистина се чувствам зле от тая борса и наистина ми влияе добре да поствам негативни новини.

          Да не говорим, че комисията по лекарствата още заседава по отношение на цените. Както и уж се говореше за някакво решение за намаляването на лекарства ама дали е влезнало в сила през първото тримесечие надали.
          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Колега ,
            ако си опитен инвеститор или спекулант и в момента на прочитането държавата ще пусне търг над 700 К акции оценени на 600 К при моментна 1,25 трябва да ти е ясно че ще има яко падане защото няма търсене на тази хартия и трябва да си строшиш пръстите на клавиатурата да си продадеш наличните....
            Албена при моментна цена 54 , Кметството в Балчик решава лятото да продава на 50 и какво се случи ...ами 46 лева в момента ...

            Не е препоръка за теб да продаваш или купуваш ....нека си имаш от Големият холдинг...
            Албената я очаквам на под 30. Не е препоръка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
              Стига с тези гаври, 700К обикновени акции на Хим на 1.00 лв.?
              Колега ,
              ако си опитен инвеститор или спекулант и в момента на прочитането държавата ще пусне търг над 700 К акции оценени на 600 К при моментна 1,25 трябва да ти е ясно че ще има яко падане защото няма търсене на тази хартия и трябва да си строшиш пръстите на клавиатурата да си продадеш наличните....
              Албена при моментна цена 54 , Кметството в Балчик решава лятото да продава на 50 и какво се случи ...ами 46 лева в момента ...

              Не е препоръка за теб да продаваш или купуваш ....нека си имаш от Големият холдинг...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Ако искаш я махай онези 700 К държавните като минат на леФче и ще се видиш в чудо. А относно еларгата ,тя се качва....вече не споменаваш онова митичното според теб 1,5 лв. Дирекно отиде на 2 ...да ехидничиш....
                Стига с тези гаври, 700К обикновени акции на Хим на 1.00 лв.?
                There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Ако искаш я махай онези 700 К държавните като минат на леФче и ще се видиш в чудо. А относно еларгата ,тя се качва....вече не споменаваш онова митичното според теб 1,5 лв. Дирекно отиде на 2 ...да ехидничиш....
                  Ми ...скоро няма да дойдат държавните...тромава е структурата....пък и то ще има кой да ги вземе....на лефче бих си взел с кеф...

                  ...Наистина има много ...гриинхорни тук....уплашиха се....взех някоя бройка ХИМ ефтенджан.......сега служих една оферта купува 8к на 1.206....с другите е станала 10к....ами продавайте......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                    ....не съм се предал........просто купувам Монти...купувам ....с пари от балони според теб.....За да се успокоиш ще махна офертата от дясно.......

                    ...
                    Ако искаш я махай онези 700 К държавните като минат на леФче и ще се видиш в чудо. А относно еларгата ,тя се качва....вече не споменаваш онова митичното според теб 1,5 лв. Дирекно отиде на 2 ...да ехидничиш....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Бобане,
                      Нещо си се предал....
                      почнал си да продаваш браво,но късно си се сетил....
                      Относно Ябълката ,ами тя пада....
                      Относно индексите аз участвам на ДАХ а те падат....
                      Комерса и Дойчбанк са върнали с над 25 % ...
                      Аз ябълки и надути балони не не играя .....
                      Поздрави!
                      ....не съм се предал........просто купувам Монти...купувам ....с пари от балони според теб.....За да се успокоиш ще махна офертата от дясно.......

                      ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        ...

                        Аз ябълки и надути балони не не играя .....
                        Поздрави!
                        Да бе, да. А ябълките ако са гнили, май ги третираш и за ядене ... (емката)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                          Аз Монти коментара съм го цитирал.....този за 2.27 е друг....в най-скоро време и него ще го постна...

                          Между другото мен ме устройва падането под 300....влезаха ми свежи кинти от чуждите пазари(които ти смяташе ,че ще падат)......Даже помагам да падне индекса.......При ХИМа в дясно съм сложил два айсберга...а и офертата за 20к в дясно е моя......че така....има доста новаци тук,дето като видят някой да продава и си дават акциите без бой....

                          Кажи сега...Апъл още ли е балон за теб......когато го каза акциите им бяха около 500+...сега са 600+.......Ааааа и Еларга кога ще ходи на 2лв....Да не ти цитирам там постовете....ако0 не си ги изтрил де

                          Поздрави
                          Бобане,
                          Нещо си се предал....
                          почнал си да продаваш браво,но късно си се сетил....
                          Относно Ябълката ,ами тя пада....
                          Относно индексите аз участвам на ДАХ а те падат....
                          Комерса и Дойчбанк са върнали с над 25 % ...
                          Аз ябълки и надути балони не не играя .....
                          Поздрави!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Бобане,
                            твоят коментар беше малко по различен ,като ами малко около 2,5 и надолу към нивото за подкрепа 2,27 .....
                            Так че дай да изчакаме поканата за ОСА и резултатите за тримесечието на групата...
                            А за КОМЕНТАРИ си спомням че ти си влезъл в най ликвидните позиции където бързо може да излезеш....Днес доста се потрудих докато намеря една от НАЙ ЛИКВИДНИТЕ позиции.... ХИМ ,ХИМ Р, ЗХБГ и ССВ да имат сделки...
                            и хоп имат в ССВ 1000 бройки....
                            А за хим имат подкрепа 1,2 лв с 3К .,....
                            Поздрави!

                            Аз Монти коментара съм го цитирал.....този за 2.27 е друг....в най-скоро време и него ще го постна...

                            Между другото мен ме устройва падането под 300....влезаха ми свежи кинти от чуждите пазари(които ти смяташе ,че ще падат)......Даже помагам да падне индекса.......При ХИМа в дясно съм сложил два айсберга...а и офертата за 20к в дясно е моя......че така....има доста новаци тук,дето като видят някой да продава и си дават акциите без бой....

                            Кажи сега...Апъл още ли е балон за теб......когато го каза акциите им бяха около 500+...сега са 600+.......Ааааа и Еларга кога ще ходи на 2лв....Да не ти цитирам там постовете....ако0 не си ги изтрил де

                            Поздрави

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                              Това е моя коментар след продажбата на Грамърси....

                              Един месец по-късно .....фактите показват
                              Бобане,
                              твоят коментар беше малко по различен ,като ами малко около 2,5 и надолу към нивото за подкрепа 2,27 .....
                              Так че дай да изчакаме поканата за ОСА и резултатите за тримесечието на групата...
                              А за КОМЕНТАРИ си спомням че ти си влезъл в най ликвидните позиции където бързо може да излезеш....Днес доста се потрудих докато намеря една от НАЙ ЛИКВИДНИТЕ позиции.... ХИМ ,ХИМ Р, ЗХБГ и ССВ да имат сделки...
                              и хоп имат в ССВ 1000 бройки....
                              А за хим имат подкрепа 1,2 лв с 3К .,....
                              Поздрави!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                                Абе за да излиза толкова голям играч от тук....не е цвете за мирисане явно ...ама нейсе


                                Ти както ВИНАГИ си на правилното място и време....естествено,че си купил ....на минимума...

                                Сега купилите на около 2.30....като насложат едни ордери продава около 2.50-2.70....елате ни вижте ...
                                Скоро ще се разбере кой е продал и кой купил

                                Не е препоръка за покупко-продажба на акции

                                Това е моя коментар след продажбата на Грамърси....

                                Един месец по-късно .....фактите показват

                                Коментар

                                Working...
                                X