IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Наистина не мога да повярвам, че Огнян Донев допусна да бъде вкаран в този катран. Тук не говоря за имиджовите вреди, които са неоценими и за съжаление невъстановими. Тези обвинения са чудовищни и в Европа, ако някой се сдобие с тях нищо добро не го чака, някой го е подвел адски и непростимо.

    Коментар


    • http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2012/...na_izdatelite/

      Ако това не повлияе на акцията не знам какво може........

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Ного умряло днеска, бе - нито една сделка в Имперският индекс...
        Голямо затишие, да...пред буря. Бурята може и Понеделник да е, ще видим.
        А специално тука - очакванията ми са поне за 10% на червено.
        Най много да го омекотят малко с обратното, инак съвсем скоро да сме на 1 евро цена.

        Коментар


        • Ного умряло днеска, бе - нито една сделка в Имперският индекс...
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
            А бе в гнусна държава живеем и методите на работа на Държавна сигурност продължават да диктуват събитията в страната ... тъжно тъжно тъжно
            Ето, тук е заровено кучето, за съжаление
            Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Ако бяхме нормална щеше да има три компании ,2 адсица и 1 банка....
              че пък коя е банката

              Коментар


              • Може би това е напъна. https://www.facebook.com/photo.php?f...4772146&type=1

                Коментар


                • Първоначално изпратено от PLP Разгледай мнение
                  Ако бяхме нормална борса -след тази новина акцията щеше да се търгува под лев!
                  За да бъдем нормална борса, трябва пръво да сме нормална държава. Ако бяхме нормална държава, Питекантропът, любовницата му и Маймуната щяха да са в затворът - а не - те на власт, тя - милиардерка.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • За целта първо трябва да сме нормална държава
                    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от PLP Разгледай мнение
                      Ако бяхме нормална борса -след тази новина акцията щеше да се търгува под лев!
                      Ако бяхме нормална щеше да има три компании ,2 адсица и 1 банка....

                      Коментар


                      • Ако бяхме нормална борса -след тази новина акцията щеше да се търгува под лев!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Много ясно - става дума за политически натиск !!! Поредното доказателство, че комунистически изроди като борисов трябва да бъдат разстрелвани, а не туряни на власт !!!

                          Още една годинка животец има гадинката - и колкото и да рипа, ще отиде в дупката. Те и мухите като тръгнат да мрат, най-силно хапят.

                          +1+1+1
                          Явно плащам данъци /не само аз/, за да могат в държавното управление да си ги разделят като заплатки, да си въртят бизнеса, да се стабилизират във властта и др такива практики - това много меко казано!!!

                          Управлението на ГЕРБ губи от това, но те май сами си го правят!!! Ако въобще знаят какво правят!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            А като отпадне това обвинение - защото е просто смешно - какво смяташ за нормално. Дали да бъде подведен под съд този прокорур за уронване на добро име. Макар че не мисля че това е възможно. И дали пък ще се получи същото медиино отразяване тогава.

                            В момента ГЕРБ използват цялата тежест на милиционерската държава която създадоха, за да си извоюват пълен медиен монопол преди избори. И дори самия факт че достатъчно хора подкрепят по една или друга причина подобен произвол е достатъчен човек да се притесни за демокрацията в България.
                            Много ясно - става дума за политически натиск !!! Поредното доказателство, че комунистически изроди като борисов трябва да бъдат разстрелвани, а не туряни на власт !!!

                            Още една годинка животец има гадинката - и колкото и да рипа, ще отиде в дупката. Те и мухите като тръгнат да мрат, най-силно хапят.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • А бе в гнусна държава живеем и методите на работа на Държавна сигурност продължават да диктуват събитията в страната ... тъжно тъжно тъжно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                                Това за изборите и медиите ми се струва, че е грешно. На предишните избори /когато ГЕРБ спечели/ чии бяха тези медии - пак техни ли, ами на по-предишните?
                                Ти шегуваш ли, гледал ли си Бареков, чел ли си уикенд и другите там парцали контролирани от тази група. Няма никакво съмнение че от ден едно, в който ГЕРБ е на власт, тези медии го обслужват напълно.

                                Коментар

                                Working...
                                X