IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
    Почти всички от пишештите последните страници омайвате публиката с сладки приказки за добрите Донев и Павлов. Изкарахте всички други лоши а тия двамката като две кротки кравички които всички искат да издоят . Истината е че тия двамката доят цялия народ , директно през пазара и индиректо през държавата .Как никой не допусна че са нрушавали законите и се мислят за недосегаеми .Ако някой мисли че това което притежават е следствие на тяхната гениалност и упорит труд да го каже ясно (много се съмнявам да има и един такъв).Нали сте наясно че заради такива като тях и Ковачки , Банев, Захариев ,Трактори и т.н. всички ги знаете останалите герои, сме на тоя хал вече20 години. Точно те вкараха модели на корупция, управление ,източване ,дезинформация ,монопол в цели сектори ,захранване на партиии т.н. Това е морала който наложиха и той се приема за нормален .Толкова е изкривено всичко ,че не знам дали някога ще се оправи и дали е възможно изобщо.Сега някой ще се изпъчи и ще каже аз съм добре и пари си имам .Не си добре , защото отиваш в магазина и си купуваш салам (даже и да е скъп ) но не си сигурен какво има вътре ,в ресторанта(даже и да е скъп) не знаеш кое какво е , откога е , как е приготвено и дали няма да лепнеш някой хепатит и милиони няма да ти стигнат и т.н. ,срещаш се с приятели 80% не са добре - кое ти е добре тогава? Освен ако не си от тия които се кефят че другите са зле .Темата е огромна и може да се пише с часове , а и много от нещата си ги знаете. Това което искам да кажа е че държавата трябва да ги мачка тези двамката,но не само тях а наред .Това обвинение трябва да е повод да се направи пълно разследване за 20 г назад кое, откъде,от кога, приходи , платени данъци .Трябва да се започне от някъде .
    Браво!!!!
    Можеш да провериш темата за 410 000 безработни...... и да изкажеш и там мнения!

    Коментар


    • Почти всички от пишештите последните страници омайвате публиката с сладки приказки за добрите Донев и Павлов. Изкарахте всички други лоши а тия двамката като две кротки кравички които всички искат да издоят . Истината е че тия двамката доят цялия народ , директно през пазара и индиректо през държавата .Как никой не допусна че са нрушавали законите и се мислят за недосегаеми .Ако някой мисли че това което притежават е следствие на тяхната гениалност и упорит труд да го каже ясно (много се съмнявам да има и един такъв).Нали сте наясно че заради такива като тях и Ковачки , Банев, Захариев ,Трактори и т.н. всички ги знаете останалите герои, сме на тоя хал вече20 години. Точно те вкараха модели на корупция, управление ,източване ,дезинформация ,монопол в цели сектори ,захранване на партиии т.н. Това е морала който наложиха и той се приема за нормален .Толкова е изкривено всичко ,че не знам дали някога ще се оправи и дали е възможно изобщо.Сега някой ще се изпъчи и ще каже аз съм добре и пари си имам .Не си добре , защото отиваш в магазина и си купуваш салам (даже и да е скъп ) но не си сигурен какво има вътре ,в ресторанта(даже и да е скъп) не знаеш кое какво е , откога е , как е приготвено и дали няма да лепнеш някой хепатит и милиони няма да ти стигнат и т.н. ,срещаш се с приятели 80% не са добре - кое ти е добре тогава? Освен ако не си от тия които се кефят че другите са зле .Темата е огромна и може да се пише с часове , а и много от нещата си ги знаете. Това което искам да кажа е че държавата трябва да ги мачка тези двамката,но не само тях а наред .Това обвинение трябва да е повод да се направи пълно разследване за 20 г назад кое, откъде,от кога, приходи , платени данъци .Трябва да се започне от някъде .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
        Аз без да познавам Огнян Донев и останалите от събитията, като страничен наблюдател ми се вижда Донев по-симпатичен и интелигентен човек. Който доста контрастира на масата ни олигарси. Но това е само повърхностен поглед, може и да греша.
        Абе Булгаристан...направо се чудя как една такава малка държава, като нашата успя да побере толкова тъпанари, крадци и простотия?!?!?!
        Ами успя. Бабите и дядовците от 60 до 80 години са възпитавани от партията майка на безбожие. Децата им от 40 до 60 също са възпитавани от партията майка пак на безбожие. Техните деца са възпитавани от безбожни родители комунистически отрочета. А най-младото поколение е олицетворението на простотията от 3 поколения преди него безбожници.

        Ко да ви кажа държава мечта за всеки.
        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от JackDaniels Разгледай мнение
          и как стават тези работи ......................... единия бил хубав човек, а другия бил боклук и измамник, а двамата са в един чифт гащи ушити от софиянски
          Това за софиянски се знае Както и че Цирея е завършен боклук.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Домузът не е фактор в тая игра а Цветелинчето не е това , което я изкарват.
            Пак ти казвам тука играта са вестниците и влиянието , което те дават. За съжаление Донев го отнася заради Цирея, който е завършен измамник и боклук.
            и как стават тези работи ......................... единия бил хубав човек, а другия бил боклук и измамник, а двамата са в един чифт гащи ушити от софиянски
            вари я, печи я, сливата си остава слива - народна мъдрост

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Домузът не е фактор в тая игра а Цветелинчето не е това , което я изкарват.
              Пак ти казвам тука играта са вестниците и влиянието , което те дават. За съжаление Донев го отнася заради Цирея, който е завършен измамник и боклук.
              Какво влияние дават вестниците в днешно време?!
              То чете ли ги някой?
              Влиянието е в телевизиите, щото там народа се хипнотизира.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Такъв е, Пъпешов, преприятен човек, както казваше Собакевич и мога да те запозная с него на някое сборище. Затова и страшно много ядосвам, че го тормозят.
                Пък и он дава и на хората да натопят своите човчички - компаниите му са публични... домузът и цветелинчето такива ли са?
                Домузът не е фактор в тая игра а Цветелинчето не е това , което я изкарват.
                Пак ти казвам тука играта са вестниците и влиянието , което те дават. За съжаление Донев го отнася заради Цирея, който е завършен измамник и боклук.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                  Аз без да познавам Огнян Донев и останалите от събитията, като страничен наблюдател ми се вижда Донев по-симпатичен и интелигентен човек. Който доста контрастира на масата ни олигарси. Но това е само повърхностен поглед, може и да греша.
                  Абе Булгаристан...направо се чудя как една такава малка държава, като нашата успя да побере толкова тъпанари, крадци и простотия?!?!?!
                  Такъв е, Пъпешов, преприятен човек, както казваше Собакевич и мога да те запозная с него на някое сборище. Затова и страшно много ядосвам, че го тормозят.
                  Пък и он дава и на хората да натопят своите човчички - компаниите му са публични... домузът и цветелинчето такива ли са?
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Аз без да познавам Огнян Донев и останалите от събитията, като страничен наблюдател ми се вижда Донев по-симпатичен и интелигентен човек. Който доста контрастира на масата ни олигарси. Но това е само повърхностен поглед, може и да греша.
                    Абе Булгаристан...направо се чудя как една такава малка държава, като нашата успя да побере толкова тъпанари, крадци и простотия?!?!?!
                    Last edited by melon; 13.06.2012, 22:29.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      ДГД

                      модито вземи ги банни по ИП тия хайвани
                      Тия са като стадо хлебарки и от доста време дразнят много.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Stanislav777
                        Поздрав с една песен цък

                        Новата серия на седем часа разлика ТУК .
                        Различни приложения за Андройд ТУК ..
                        ДГД

                        модито вземи ги банни по ИП тия хайвани
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Надали ще осъдят, но не е и нужно, може би не го и искат. Искат само да го тероризират, да го дискредитират, да съсипят реномето му... вероятно някой друг си е платил за това Огнян Донев и Софарма да бъдат изтласкани... нищо чудно да е същият, който си купи последното футболно първенство на България !!!
                          Никой никого не иска да дискредитира сериозно.... Просто и най-новите взимат на въоръжение "най-доброто" от пребивавалите на кормилото на властта през последните години.... Идват избори. Пари се събират все по-трудно.... Някои ще дадат доброволно, на други ще се намекне, на трети направо .... ще им стане ясно! Но най-важната част на това упражнение е масата фирмаджии и псевдо олигарси да .... финансират верната партия и .... най-вече да не си постилат както беше през последните 20 години и пред още 3-4 партийки... Класически ход, с малко полицейщина и с .... огромна перспектива .... за повтаряне, че и потретване на мандата. А пътьом че някой за назидание ще го отнесе и ще загуби някакъв авторитет..... е без значение. А това дали ще се отрази на нашата кретаща борсичка, с нейния мижав обем? Никой, ама абсолютно никой не го е еня, с изключение на шепата чиновници препитаващи се на борсата, някой друг умрял от глад посредник и .... вече набутали се като тарамбуки, т.нар. инвеститори на борсичката.
                          Това е част от политическата игра на Балканите! Като станем европейци след 200 години нещата може и да се променят, но .... не е много сигурно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Надали ще осъдят, но не е и нужно, може би не го и искат. Искат само да го тероризират, да го дискредитират, да съсипят реномето му... вероятно някой друг си е платил за това Огнян Донев и Софарма да бъдат изтласкани... нищо чудно да е същият, който си купи последното футболно първенство на България !!!
                            Според мен бъркаш.Биовет изобщо не е конкуренция на Софарма. Нито бившия "Антибиотик"-Разград. А и целта са вестниците а не Софарма.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Не бързайте с опелото за Огнян Донев.Плямпате все едно са го осъдили.Освен това правете разлика и м/у обвиненията с/у него и обвиненията с/у Цирея.
                              Надали ще осъдят, но не е и нужно, може би не го и искат. Искат само да го тероризират, да го дискредитират, да съсипят реномето му... вероятно някой друг си е платил за това Огнян Донев и Софарма да бъдат изтласкани... нищо чудно да е същият, който си купи последното футболно първенство на България !!!
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • На кого слугува лакеят борисов ???



                                Новото приятелче на премиерът-мутра хвърля купища пари във фармацията и трябва да му се освободи плацдарм - затова Огнян Донев трябва да бъде сринат или поне дискредитиран !!!

                                http://abritus.info/novini-ot-bylgar...chna-bylgariia


                                По какъв начин точно е станал милиардер тоя домуз и него кога ще го разследват?









                                Господарят и неговите лакеи !!!!
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X