IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
    Аз без да познавам Огнян Донев и останалите от събитията, като страничен наблюдател ми се вижда Донев по-симпатичен и интелигентен човек. Който доста контрастира на масата ни олигарси. Но това е само повърхностен поглед, може и да греша.
    Абе Булгаристан...направо се чудя как една такава малка държава, като нашата успя да побере толкова тъпанари, крадци и простотия?!?!?!
    Такъв е, Пъпешов, преприятен човек, както казваше Собакевич и мога да те запозная с него на някое сборище. Затова и страшно много ядосвам, че го тормозят.
    Пък и он дава и на хората да натопят своите човчички - компаниите му са публични... домузът и цветелинчето такива ли са?
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Аз без да познавам Огнян Донев и останалите от събитията, като страничен наблюдател ми се вижда Донев по-симпатичен и интелигентен човек. Който доста контрастира на масата ни олигарси. Но това е само повърхностен поглед, може и да греша.
      Абе Булгаристан...направо се чудя как една такава малка държава, като нашата успя да побере толкова тъпанари, крадци и простотия?!?!?!
      Last edited by melon; 13.06.2012, 22:29.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        ДГД

        модито вземи ги банни по ИП тия хайвани
        Тия са като стадо хлебарки и от доста време дразнят много.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Stanislav777
          Поздрав с една песен цък

          Новата серия на седем часа разлика ТУК .
          Различни приложения за Андройд ТУК ..
          ДГД

          модито вземи ги банни по ИП тия хайвани
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Надали ще осъдят, но не е и нужно, може би не го и искат. Искат само да го тероризират, да го дискредитират, да съсипят реномето му... вероятно някой друг си е платил за това Огнян Донев и Софарма да бъдат изтласкани... нищо чудно да е същият, който си купи последното футболно първенство на България !!!
            Никой никого не иска да дискредитира сериозно.... Просто и най-новите взимат на въоръжение "най-доброто" от пребивавалите на кормилото на властта през последните години.... Идват избори. Пари се събират все по-трудно.... Някои ще дадат доброволно, на други ще се намекне, на трети направо .... ще им стане ясно! Но най-важната част на това упражнение е масата фирмаджии и псевдо олигарси да .... финансират верната партия и .... най-вече да не си постилат както беше през последните 20 години и пред още 3-4 партийки... Класически ход, с малко полицейщина и с .... огромна перспектива .... за повтаряне, че и потретване на мандата. А пътьом че някой за назидание ще го отнесе и ще загуби някакъв авторитет..... е без значение. А това дали ще се отрази на нашата кретаща борсичка, с нейния мижав обем? Никой, ама абсолютно никой не го е еня, с изключение на шепата чиновници препитаващи се на борсата, някой друг умрял от глад посредник и .... вече набутали се като тарамбуки, т.нар. инвеститори на борсичката.
            Това е част от политическата игра на Балканите! Като станем европейци след 200 години нещата може и да се променят, но .... не е много сигурно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Надали ще осъдят, но не е и нужно, може би не го и искат. Искат само да го тероризират, да го дискредитират, да съсипят реномето му... вероятно някой друг си е платил за това Огнян Донев и Софарма да бъдат изтласкани... нищо чудно да е същият, който си купи последното футболно първенство на България !!!
              Според мен бъркаш.Биовет изобщо не е конкуренция на Софарма. Нито бившия "Антибиотик"-Разград. А и целта са вестниците а не Софарма.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Не бързайте с опелото за Огнян Донев.Плямпате все едно са го осъдили.Освен това правете разлика и м/у обвиненията с/у него и обвиненията с/у Цирея.
                Надали ще осъдят, но не е и нужно, може би не го и искат. Искат само да го тероризират, да го дискредитират, да съсипят реномето му... вероятно някой друг си е платил за това Огнян Донев и Софарма да бъдат изтласкани... нищо чудно да е същият, който си купи последното футболно първенство на България !!!
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • На кого слугува лакеят борисов ???



                  Новото приятелче на премиерът-мутра хвърля купища пари във фармацията и трябва да му се освободи плацдарм - затова Огнян Донев трябва да бъде сринат или поне дискредитиран !!!

                  http://abritus.info/novini-ot-bylgar...chna-bylgariia


                  По какъв начин точно е станал милиардер тоя домуз и него кога ще го разследват?









                  Господарят и неговите лакеи !!!!
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Не бързайте с опелото за Огнян Донев.Плямпате все едно са го осъдили.Освен това правете разлика и м/у обвиненията с/у него и обвиненията с/у Цирея.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Голяма грешка за Донев е, че се хвана на хорото до Любо Пъпката. Автогол от центъра е това. Сега ще видим какво ще стане в правовата ни държава, но имайки предвид финансовата мощ на спорещите страни (те са повече от 2) не мисля, че ще има бързо развитие на нещата.

                      успех на софарма и инвестиралите в нея колеги
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vembata Разгледай мнение
                        Не знам кой го е подвел, но това правителство работи с "прекрасен" план към разруха на икономиката на България! Относно г-н Донев само можем да се учим от такива хора като него, а това че мръсните политически игри са избирателно насочени към едни хора е друг факт.
                        Ного добър пост като за пръви - аферим !!!

                        Дано г-н Донев е спастрил сухичко тук-там - в несеквестируеми инструменти например - или пък да е прехвърлил туй-онуй към свои хора, например към синът си, който е и наш съфорумец с няколкостотин поста, но няма да издам никът му...

                        Но да - престъпната хунта ГРОБ усърдно се бори да съсипе икономиката на България !!!
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Щели да запорират сметките на чичо Оги - Айде отиде оборота на БФБ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Божко Василев Разгледай мнение
                            Наистина не мога да повярвам, че Огнян Донев допусна да бъде вкаран в този катран. Тук не говоря за имиджовите вреди, които са неоценими и за съжаление невъстановими. Тези обвинения са чудовищни и в Европа, ако някой се сдобие с тях нищо добро не го чака, някой го е подвел адски и непростимо.
                            Не знам кой го е подвел, но това правителство работи с "прекрасен" план към разруха на икономиката на България! Относно г-н Донев само можем да се учим от такива хора като него, а това че мръсните политически игри са избирателно насочени към едни хора е друг факт.

                            Коментар


                            • Не знам - навсякъде разправят - Пъпков направил това и онова и трето и пето - а г-н Донев го отнася.

                              За мен нещата са очевидни - разчистване на сметки на политическа основа и освобождаване на плацдарм за "нашите хора" - типично мафиотски действия, които обаче са обясними като знаем кой е на власт - един доказан криминален престъпник.

                              И друго ми хрумва - защо не подгониха някои други именити бизнесмени и групировки? Защото са от "нашите" ли... или защото борисов, колкото и да е тъп и нагъл разбира, че ако ги барне, ще си подпише смъртната присъда?

                              А кога ще разследват к.рвата на самият борисов и ще запорират нейните сметки? Тя как стана милиардерка? А Черепов, а Патков, а Домузът и т.н. ???


                              Само като си спомня оня дебил как се мазнеше на ОД и се погнусявам... даже отиде да реже лентичката на могъщите билдинги - все едно той има и грам принос в издигането им. Още тогава казах, че ако бях на мястото на Огнян Донев, щях да накарам охраната да го изхвърли навън като помияр.
                              Last edited by Императорът; 13.06.2012, 18:31.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Божко Василев Разгледай мнение
                                Наистина не мога да повярвам, че Огнян Донев допусна да бъде вкаран в този катран. Тук не говоря за имиджовите вреди, които са неоценими и за съжаление невъстановими. Тези обвинения са чудовищни и в Европа, ако някой се сдобие с тях нищо добро не го чака, някой го е подвел адски и непростимо.
                                Повечето западни банки имат т.нар. Know Your Customer (KYC) процедури, където те самите трябва да са убедени, че клиентите им не се занимават с незаконна дейност.
                                Това да си обвинен в такова нещо като пране на пари, дори и да не е вярно, е достатъчна причина да не искат да работят с теб или фирмата ти като контрагент.
                                Не знам дали обвиненията към Павлов и Донев са истина, но звучат доста страшно и са наказуеми с доста години затвор. От опетнената репутация на мажоритаря определено може да пострада и неговата фирма. Грамърси да се радват, че продадоха тук по-рано.

                                Коментар

                                Working...
                                X