IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Ако бяхме нормална щеше да има три компании ,2 адсица и 1 банка....
    че пък коя е банката

    Коментар


    • Може би това е напъна. https://www.facebook.com/photo.php?f...4772146&type=1

      Коментар


      • Първоначално изпратено от PLP Разгледай мнение
        Ако бяхме нормална борса -след тази новина акцията щеше да се търгува под лев!
        За да бъдем нормална борса, трябва пръво да сме нормална държава. Ако бяхме нормална държава, Питекантропът, любовницата му и Маймуната щяха да са в затворът - а не - те на власт, тя - милиардерка.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • За целта първо трябва да сме нормална държава
          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от PLP Разгледай мнение
            Ако бяхме нормална борса -след тази новина акцията щеше да се търгува под лев!
            Ако бяхме нормална щеше да има три компании ,2 адсица и 1 банка....

            Коментар


            • Ако бяхме нормална борса -след тази новина акцията щеше да се търгува под лев!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Много ясно - става дума за политически натиск !!! Поредното доказателство, че комунистически изроди като борисов трябва да бъдат разстрелвани, а не туряни на власт !!!

                Още една годинка животец има гадинката - и колкото и да рипа, ще отиде в дупката. Те и мухите като тръгнат да мрат, най-силно хапят.

                +1+1+1
                Явно плащам данъци /не само аз/, за да могат в държавното управление да си ги разделят като заплатки, да си въртят бизнеса, да се стабилизират във властта и др такива практики - това много меко казано!!!

                Управлението на ГЕРБ губи от това, но те май сами си го правят!!! Ако въобще знаят какво правят!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  А като отпадне това обвинение - защото е просто смешно - какво смяташ за нормално. Дали да бъде подведен под съд този прокорур за уронване на добро име. Макар че не мисля че това е възможно. И дали пък ще се получи същото медиино отразяване тогава.

                  В момента ГЕРБ използват цялата тежест на милиционерската държава която създадоха, за да си извоюват пълен медиен монопол преди избори. И дори самия факт че достатъчно хора подкрепят по една или друга причина подобен произвол е достатъчен човек да се притесни за демокрацията в България.
                  Много ясно - става дума за политически натиск !!! Поредното доказателство, че комунистически изроди като борисов трябва да бъдат разстрелвани, а не туряни на власт !!!

                  Още една годинка животец има гадинката - и колкото и да рипа, ще отиде в дупката. Те и мухите като тръгнат да мрат, най-силно хапят.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • А бе в гнусна държава живеем и методите на работа на Държавна сигурност продължават да диктуват събитията в страната ... тъжно тъжно тъжно

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                      Това за изборите и медиите ми се струва, че е грешно. На предишните избори /когато ГЕРБ спечели/ чии бяха тези медии - пак техни ли, ами на по-предишните?
                      Ти шегуваш ли, гледал ли си Бареков, чел ли си уикенд и другите там парцали контролирани от тази група. Няма никакво съмнение че от ден едно, в който ГЕРБ е на власт, тези медии го обслужват напълно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        А като отпадне това обвинение - защото е просто смешно - какво смяташ за нормално. Дали да бъде подведен под съд този прокорур за уронване на добро име. Макар че не мисля че това е възможно. И дали пък ще се получи същото медиино отразяване тогава.

                        В момента ГЕРБ използват цялата тежест на милиционерската държава която създадоха, за да си извоюват пълен медиен монопол преди избори. И дори самия факт че достатъчно хора подкрепят по една или друга причина подобен произвол е достатъчен човек да се притесни за демокрацията в България.
                        Разбира се, че е нормално ако оправдаят Донев, той да съди БГ. Доколкото знам има хиляди такива дела.
                        Това за изборите и медиите ми се струва, че е грешно. На предишните избори /когато ГЕРБ спечели/ чии бяха тези медии - пак техни ли, ами на по-предишните?
                        Та нима Догановците /8 г. на власт/ са позволявали на кмета, полицаят ББ да купува, контролира и манипулира медиите??? Или казвате, че те сега, топреди 6 месеца са станали техни, защото обвинили Г.Г., О.Д. Ковачки, и т.н. и т.н.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                          Аз също не съм съд, просто искам когато има оплакване от някой и прокурор го сметне за обосновано да има разследване - много ли искам бе хора?
                          Иначе за голямата конспирация - не съм съгласен. Между другото разследването срещу Донев няма нищо общо с СРСтата на някой си!
                          Имам тук и боли, но това си е моя грешка и НЕ трябва заради това да "не закачаме работещи" компании - що за глупост е това? Важно е как работят, иначе пазарната икономика ще я гледаме през..... и така винаги сини чипове ще се продават на П/Е 2!!!
                          А като отпадне това обвинение - защото е просто смешно - какво смяташ за нормално. Дали да бъде подведен под съд този прокорур за уронване на добро име. Макар че не мисля че това е възможно. И дали пък ще се получи същото медиино отразяване тогава.

                          В момента ГЕРБ използват цялата тежест на милиционерската държава която създадоха, за да си извоюват пълен медиен монопол преди избори. И дори самия факт че достатъчно хора подкрепят по една или друга причина подобен произвол е достатъчен човек да се притесни за демокрацията в България.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Не съм съд - просто ми е супер странно когато една година преди избори, една стара хиена като Тошо Тошев,
                            Аз също не съм съд, просто искам когато има оплакване от някой и прокурор го сметне за обосновано да има разследване - много ли искам бе хора?
                            Иначе за голямата конспирация - не съм съгласен. Между другото разследването срещу Донев няма нищо общо с СРСтата на някой си!
                            Имам тук и боли, но това си е моя грешка и НЕ трябва заради това да "не закачаме работещи" компании - важно е как работят, иначе пазарната икономика ще я гледаме през..... и така винаги сини чипове ще се продават на П/Е 2!!!

                            Коментар


                            • Не съм съд - просто ми е супер странно когато една година преди избори, една стара хиена като Тошо Тошев, който наистина определяше изхода от избори преди, изкарва добито по незнайно какъв начин СРС, - но със сигурност незаконно. След това прокуратурата вместо да разследва това СРС го използва като повод да започне разследване срещу потърпевшите. Като при това използва сигнал от бивш съдружник, който обаче не ги съди за това че са го прекарали, а за това че перяли пари. Неясно как са перяли, след като няма обвинение за незаконна дейност, а прането на пари се приема ако е свързано с незаконна дейност.

                              Като тези бивши съдружници намират много топъл пример в медиите подържани от корпоративна банка, а срещу същите тези медии обвинените са щели да поискат ЕС да ги разследва за незаконна държавна помощ. А същата тази държавна помощ е всъщност през пряко свързаната с Доган банка, която силно подкрепя Бойко и яко плюе срещу всички други.

                              А за политическо лице използват Костов, който ще е пряко най-заинтересования от това Кунева да не му вземе гласовете. А Кунева намира медиина подкрепа само във вестниците на обвинените и на Иво Прокопиев, който обаче емигрира след конфликт със същата тази група около тази банка.

                              Така че айде пък да не е политическо мотивирано за Герб и Костов. И корпоративно мотивирано за всички които до сега се облагодетлестват от концентрацията на държавни пари в една банка, която при това е собственик на медии, които при това са най-верния подръжник на Герб.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Ако всеки с офшорна фирма бъде обвинен в пране на пари то нашата борса няма да остане нито една фирма.

                                Това в момента е очевиден политически натиск. Идват избори и Бойко иска да е сигурен в следването на правилната линия от Труд и 24 часа, като за тази цел е включил обичайните заподозрени Тошо Тошев и медиите около корпоративна банка.
                                Допускаш ли, макар и на 1%, че О.Д. е виновен?
                                Знаеш ли, че прокуратурата не се е "самосезирала" по настояване на ББ, а е пусната официална жалба от 6 месеца сигурно /може и повече/? Тази жалба е от реални хора, които смятат, че са окрадени, не можеш ли да влезнеш в тяхното положение? Не допускаш ли, че утре Донев може и твоите жетончета да обере по аналогична схема и като отидеш да се оплачеш, всички да се юрнат срещу теб, защото делото било политическо и скалъпено????

                                Коментар

                                Working...
                                X