IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Драги Симов,

    колекционирам си компании. От М+С ли да се откажа или от Софарма или от Медика? Сичките са добри. Вярно - дивидентна доходност - не толкова сосна, но с по някоя врътка, аз си я увеличавам. Инак - Жабокът така и така ми е най-силната компания в портфейлът.... но диверсификация е нужна.

    А г-н Донев да вземе най-после да изправи тая измет пред съдът. То е казано - убий простаците с мълчание, но сега случаят не е такъв.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Погледнете какво ми бяха изпратили в електронната поща.

      --------------------------------------

      Престъпната Империя: Огнян Донев - Любомир Павлов
      На 29 юни, петък, вестник Уикенд подарява безплатна книга на читателите си.

      Всеки от вас, купувайки вестника, ще получи без пари сензационното разследване "Престъпна империя". Книгата е документален разказ за забогатяването на бизнес тандема Любомир Павлов - Огнян Донев, който наскоро бе обвинен от прокуратурата в пране на пари.

      Вижте трейлър за книгата: http://www.youtube.com/watch?v=VmpIGsZ0sQM
      Искате да споделите мнение? Присъединете се към дискусията: http://www.facebook.com/Ognian.Donev.Lubomir.Pavlov

      Тези хора НЕ са безобидни!
      Историята на едни скандални МУЛТИ МИЛИОНЕРИ! - За първи път, истината от първа ръка!

      Престъпната Империя - Шокираща книга-разследване за възхода на тандема Огнян Донев - Любомир Павлов

      Не пропускайте! На 29-ти Юни, Петък във всяка вестникарска будка, БЕЗПЛАТНО с вестник Уикенд

      ---------------------------------------------------------

      Не съм го чел не коментирам ма това сигурно е плъзнало в цяла България.
      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Ще падне вероятно до около 2.08 кинта.

        После ще възстанови, после - зависи от много неща, но сигур пак ще падне. Но чак до долар - не ми се вярва.
        А на мен не ми харесва, че и Императора започва да гледа песимистично на нещата.

        И да те питам Императоре, защо не набута поне почти всичко ко имаш в привилегированите на Софком. Фем гарантиран дивидент и хем показаха, че са далеч по стабилни от Млекома.

        Разпиляли сте се на борсата сигурно във по 10 дружества което е много.

        А принципно разумното е да се изберат 3.
        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
          Като мине дивидента ще падне с 5-10 ст.

          Всякви други прогнози са трудни и много зависят от външни фактори - като кризата в Европа.

          Та може и 1 долар да стане, ама не се знае дали долара ще се качи или хартията ще падне. И по кое от колко ще е.
          Ще падне вероятно до около 2.08 кинта.

          После ще възстанови, после - зависи от много неща, но сигур пак ще падне. Но чак до долар - не ми се вярва.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Тия пичове не си поплюват , вече и книга са издали и то безплатно с вестник Уйкенд
            http://www.youtube.com/watch?v=VmpIGsZ0sQM

            Коментар


            • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
              Прогнозата ти е прекалено птимистична.То до октомври долара ще мине еврото


              Няма ..
              щатите са пред избори и нямат интерес от силен долар над 1,6....
              А ако стане , ще ни е много трудно и някой ще си ходят по съкратената процедура през прозореца и ....
              спомням си времето на Клинтън и долар над 2 лева....но всичко друго не беше толкова скъпо....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Ами щом се забавлява с прогнозите ... Да му тресна и аз една .
                Един долар до октомври.......
                И да пазари каката от Доверие и тя да помага че дотогава ще му се изчерпи обратното и трябва да прави ново ОСА за продължение....
                За протокола Доверие холдинг е на един леФ и никой освен него не го интересува ....
                Там ще трябва да се бори с бабичките с боновите книжки .......
                Прогнозата ти е прекалено птимистична.То до октомври долара ще мине еврото

                Коментар


                • Като мине дивидента ще падне с 5-10 ст.

                  Всякви други прогнози са трудни и много зависят от външни фактори - като кризата в Европа.

                  Та може и 1 долар да стане, ама не се знае дали долара ще се качи или хартията ще падне. И по кое от колко ще е.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Вече и г-н Донев се забавлява с вашите залози дали ще падне под еврак или няма да под еврак.... днес пръво за това ме заприказва.
                    Ами щом се забавлява с прогнозите ... Да му тресна и аз една .
                    Един долар до октомври.......
                    И да пазари каката от Доверие и тя да помага че дотогава ще му се изчерпи обратното и трябва да прави ново ОСА за продължение....
                    За протокола Доверие холдинг е на един леФ и никой освен него не го интересува ....
                    Там ще трябва да се бори с бабичките с боновите книжки .......

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Стига се пени бе. Виж пак кое е предпоследното изречение.
                      Сигурно е имал предвид дето ме е цитирал.

                      Ще паднат после на 1 еврак.

                      А може даже и по-тънкажно от еврак, знайш ли...
                      Вече и г-н Донев се забавлява с вашите залози дали ще падне под еврак или няма да под еврак.... днес пръво за това ме заприказва.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                        Ще чакаме отчета .
                        Защо, какво очакваш да видиш - нещо по-различно от предишния ли ?

                        Коментар


                        • Ще чакаме отчета .
                          Мнението ми не е препоръка!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


                            Браво на Донев ....
                            Направи невъзможното да стане единственият купувач в една добра компания....
                            Нали Играч е голем. И в доверие си увеличиха дяловете точно когато трябва сега, че се размие капитала там да видим и цената а контрола отива към него.

                            Но въпреки това като мажоритар Донев си остава цвете за сега на борсата сред трънаци.
                            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                            Коментар


                            • Емитент: Софарма АД-София (3JR)
                              Съветът на директорите на Софарма АД информира, че от 21 юни 2012 до и включително 27 юни 2012 Дружеството изкупи обратно 15033 собствени акции, представляващи 0.011% от капитала на Дружеството, на обща стойност 33722.31 лв. на БФБ – София АД. Средната цена на изкупуване е 2.24 лв.
                              Акциите бяха изкупени въз основа на решение на Общото събрание от 23.06.2010 година.
                              Намерението на дружеството е да използва тези акции в бъдеще, за да обезщети акционери на дружества, които се цели да бъдат вляти в Дружеството.
                              Общият брой на обратно изкупените акции след тази сделка е 3143782, представляващи 2.38% от акционерния капитал на Дружеството.


                              Браво на Донев ....
                              Направи невъзможното да стане единственият купувач в една добра компания....

                              Коментар


                              • Пауза ли е това, край ли е на обратното?

                                Коментар

                                Working...
                                X