IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Хъх - прелях към Трейдингът - и дивидент още има - и по-сосен.
    Това не е добре щом Императора почва да бяга.
    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • Ми правилно си направил.
      Те тука от мениджмънта решили да я балончат напоследък Фармата.Неоснователно. Оценката и в момента е - слаб 2.00, максимум.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
        ами какво чакаш, да дойдат германците ли Давай, докато не се заноминалчили
        Не е препоръка, а имам и хартии, на всичкото отгоре
        Хъх - прелях към Трейдингът - и дивидент още има - и по-сосен.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
          Лицето с треската май наистина много си е харесал акциите на Гагарин и продължава да ръси небивалици срещу една от най-добрите компании. Жалки ставате ей!
          Ние да сме жалки, щото сте неудачници, или сте набили в такива, що за сгаврена борса, нали!?. Значи ще ни разправяш, че най-добрата компания била атера, а тя току що започна да си изпуска въздуха.
          Представям си, какво ще си изпуска гага - най- неликвидната и в сегашната ситуация най-въпросителната компанийка. Няма да ме изненада, ако след година-две я видим с данни на 60% от сегашните.
          Представям си, какви ще са другите избушеняци, които би ни похвалил, разбира се, без да ставаме жалки. А сега с интерес ще наблюдавам, как ще си хвърляте хартиите при атера, след като продължат да я избушват, такива нежалки, но все разбирачи-спекуланти, може би ...като вас.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            ами какво чакаш, да дойдат германците ли Давай, докато не се заноминалчили
            Не е препоръка, а имам и хартии, на всичкото отгоре

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
              Да не избяга и оттук преди дивидента ??
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Верно егати котировките - абе хора ДИВИДЕНТЪТ НЕ Е НЕЩО МРЪСНО, ОТ КОЕТО ТРЯБВА ДА СЕ ОТТЪРВЕШ, БЕ !!!!


                СЪС ДИВИДЕНТ - НАГОРЕ, БЕ ДИВИДЕНТ - НАДОЛУ, ТЪПИ ПАРЧЕТА - А НЕ ОБРАТНОТО !!!
                Да не избяга и оттук преди дивидента ??

                Коментар


                • Верно егати котировките - абе хора ДИВИДЕНТЪТ НЕ Е НЕЩО МРЪСНО, ОТ КОЕТО ТРЯБВА ДА СЕ ОТТЪРВЕШ, БЕ !!!!


                  СЪС ДИВИДЕНТ - НАГОРЕ, БЕ ДИВИДЕНТ - НАДОЛУ, ТЪПИ ПАРЧЕТА - А НЕ ОБРАТНОТО !!!
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Егати котировките

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      ....я да видим - ще има ли днес туканка едно: едно Буффф.
                      Импа и той стана чок мечок.
                      Даже и при любимеца си ОД.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Без дивидент ли е .....
                        Ъръм...
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          ....я да видим - ще има ли днес туканка едно: едно Буффф.
                          Без дивидент ли е .....

                          Коментар


                          • ....я да видим - ще има ли днес туканка едно: едно Буффф.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              На новия завод видях че ще се поставят слънчеви панели, така че ..... боли ме тока за повишението!
                              Ха дано !!!
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • На новия завод видях че ще се поставят слънчеви панели, така че ..... боли ме тока за повишението!

                                Коментар

                                Working...
                                X