IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Фортиссов - да не гласуваме, това би означавало доброволно да се примирим с фактът, че мангалите ще ни натресат бандитът борисов за още един мандат. Това ще означава такава катастрофа за Отечеството ни, че то може би няма да се съвземе никога.

    Тоя изрод и цялата му мръсна хунта трябва да бъдат отстранени и елиминирани - независимо по какъв начин !!! Трябва ни ДЯСНА власт, но истински дясна - а не като тази - дето се прокламира за дясна, но води политика на комунистически терор - на практика хунтата на борисов е най-лявото правителство от епохата на тодоризма досега !!!
    Импе, единственото спасение е да ни управляват по-качествени хора е като се избират от качествен материал.
    Да , ама какво правим след като освен мангалите и половината наш мат'рял не е далеко от тях по манталитет ?
    Най простото решение - образователен ценз за гласуване.Не са били никак прости едно време.
    Съчетан обаче с елементарен тест за интелигентност, който горните няма да покрият със сигурност. И съответно няма да имат право да гласуват.
    Е, Европата и толерастите веднага ще врекнат . Ма кво ни пука.
    ЕС и без туй се разпада.Не ни и трябва особено.
    Ама ще има ли някой топки да го въведе това...съмнява ме.
    Иначе простите ще продължават да ни определят бъдещето докато всички емигрираме и ги оставим на спокойствие да се самозатриват.

    Коментар


    • Фортиссов - да не гласуваме, това би означавало доброволно да се примирим с фактът, че мангалите ще ни натресат бандитът борисов за още един мандат. Това ще означава такава катастрофа за Отечеството ни, че то може би няма да се съвземе никога.

      Тоя изрод и цялата му мръсна хунта трябва да бъдат отстранени и елиминирани - независимо по какъв начин !!! Трябва ни ДЯСНА власт, но истински дясна - а не като тази - дето се прокламира за дясна, но води политика на комунистически терор - на практика хунтата на борисов е най-лявото правителство от епохата на тодоризма досега !!!
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Защо искат да отрежат на патката главата..... ами защото някай я спрягаха за следващият цар в гората а сегашният не обича конкуренцията....

        +1
        Да, тук съм съгласен с теб. От една страна потискат по-различно мислещите. От друга създават медийни ефекти. Аз се нагледах на такива снимки и филмчета през последните години и вече не се впечатлявам от това. За много елементари започнаха да ни вземат управляващите. Като се вникне по-надълбоко в нещата винаги се намира по-различна причина за подобни действия.
        Не отричам, че правителството има успехи през тези години, но май започна да прекалява с някои елементи и да ги насочва изцяло за собствена употреба - както е и този случай.
        Май вече няма за кого да гласувам на следващите избори........ Няма такива, които да се вписват в моите виждания - виждания на един средно интелигентен човек от народа, на който все пак му се работи и не чакащ нищо от държавата!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Ако това са двете обвинения срещу г-н Донев /с които се запознахме напоследък/ би трябвало да паднат още в някой районен съд. В СПЕЦИАЛИЗИРАНИЯ СЪД ще е малко по-трудно - незнам защо!!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          И ТОВА ли е престъплението на г-н Донев? Е, нямам думи просто !!! Значи човек не може да продаде собствеността си на каквато той пожелае цена?

          Да не говорим, че да укриеш данъци от ТАЗИ държава, трудно може да се нарече престъпление дори от морална гледна точка - защото като платиш данъци - къде отиват те - за развъждането на мангалите, за безполезните свини на Маймуната или наглите чиновници - или направо в джобовете на управляващите и техните приближени !!! Напротив - добрите граждани трябва да обявим пълен данъчен бойкот на тая хунта - ако г-н Донев е укрил данъци, за мен той е ГЕРОЙ !!!

          Тони не знам отде такава шапка.

          Г-н Донев си плаща данъците, поради тази причина в твоите очи той няма да е този герой.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            "...той е обвинен в укриване на данъци в размер на повече от 62 милиона лева при продажбата на акции на "Софарма" на четири дружества, свързани със самия него на цени, занижени 9 пъти от цените на борсата,...."

            Нали сделките с акции на БФБ са необлагаеми!!!! Или греша????????

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              "...той е обвинен в укриване на данъци в размер на повече от 62 милиона лева при продажбата на акции на "Софарма" на четири дружества, свързани със самия него на цени, занижени 9 пъти от цените на борсата,...."
              И ТОВА ли е престъплението на г-н Донев? Е, нямам думи просто !!! Значи човек не може да продаде собствеността си на каквато той пожелае цена?

              Да не говорим, че да укриеш данъци от ТАЗИ държава, трудно може да се нарече престъпление дори от морална гледна точка - защото като платиш данъци - къде отиват те - за развъждането на мангалите, за безполезните свини на Маймуната или наглите чиновници - или направо в джобовете на управляващите и техните приближени !!! Напротив - добрите граждани трябва да обявим пълен данъчен бойкот на тая хунта - ако г-н Донев е укрил данъци, за мен той е ГЕРОЙ !!!

              Тони не знам отде такава шапка.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                да де всичко що е срещу КТБ и уважавания бизнесмен Пеевски
                Тони,кой крив ,кой прав....решава СЪДЪТ,а обвинение повдига ПРОКУРАТУРАТА.Не съм нито от едните ,нито от другите.

                Ти ако смяташ,е някой си е привишил правата и си джитка безнаказано,пусни една жалба в прокуратурата.Пишеш ,искаш да ти я входират....и точка.А не да пишеш по форумите .....кой бил добър и кой лош....и да обвиняваш Цветан Василев,Делян Пеевски....и т.н.Мисля,че ме разбра

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                  Ако по стечение на обстоятелствата Огнян Донев беше Премиер на България,това щеше да е най-подходящата личност за този пост през последните 20 години.За разлика от мнозинството съфорумци,аз знам какво говоря.
                  Защо искат да отрежат на патката главата..... ами защото някай я спрягаха за следващият цар в гората а сегашният не обича конкуренцията....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                    Захо абсолютно съм съгласен с теб.Аз не казвам,е е нечестен към акционерите,а нечестен към държавата.Което е по-страшно.Не харесвам като цяло политиката на ББ ,но се кефя ,че много такива олигарси ,които се бяха самозабравили ....сега се разхождат до прокуратурата.Оня ден и кръга около "Надин"натиснаха....и там 20мил ДДС....абе да поживеем ,ще видим
                    да де всичко що е срещу КТБ и уважавания бизнесмен Пеевски

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от zaho Разгледай мнение
                      Бобане, честен мажо няма. ако трябва някаква класация (това е за друга тема)
                      1. Такива които крадът точат и съсипват предприятията, нищо за миноритаря, няма даже и ликвидационен дял
                      2. Такива, които крадът по малко. поддържат предприятието все пак да крета без печалба, пак нищо за миноритаря
                      3. Крадът по малко, развиват предприятието, показват печалба, дават и трохи за миноритаря

                      ОД е от последните все пак, с малката подробност, че просто май си е взел повечко
                      Захо абсолютно съм съгласен с теб.Аз не казвам,е е нечестен към акционерите,а нечестен към държавата.Което е по-страшно.Не харесвам като цяло политиката на ББ ,но се кефя ,че много такива олигарси ,които се бяха самозабравили ....сега се разхождат до прокуратурата.Оня ден и кръга около "Надин"натиснаха....и там 20мил ДДС....абе да поживеем ,ще видим

                      Коментар


                      • "...той е обвинен в укриване на данъци в размер на повече от 62 милиона лева при продажбата на акции на "Софарма" на четири дружества, свързани със самия него на цени, занижени 9 пъти от цените на борсата,...."

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                          Тони,срещу ОД има повдигнати ТРИ МНОГО СЕРИОЗНИ ОБВИНЕНИЯ.Ако само дори едно от тях се докаже....знаи е престъпник....поне така мисля аз.И ти подкрепяш престъпници.....защото ти хвърляха по някоя стотинка от дивидентите ли.....Дребни души сте вие,да ме прощавате.Някой крал,крал.крал.....и понеже е споделил трохите от краденото с теб....и го подкрепяш....Ашколсун
                          Бобане, честен мажо няма. ако трябва някаква класация (това е за друга тема)
                          1. Такива които крадът точат и съсипват предприятията, нищо за миноритаря, няма даже и ликвидационен дял
                          2. Такива, които крадът по малко. поддържат предприятието все пак да крета без печалба, пак нищо за миноритаря
                          3. Крадът по малко, развиват предприятието, показват печалба, дават и трохи за миноритаря

                          ОД е от последните все пак, с малката подробност, че просто май си е взел повечко

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            е чакай да го докажат де.... те дай на ББ и ЦВЦВ обвинения да сипят.
                            Какво значи ощетили държавата защото си подали дялове на цена по номинал - никой не коментира? Ми тук ежедневно минават пакети на извънборсов пазар на цени коренно различни от пазарните - всички ли са мафиоти?
                            Явно не си наясно с нещата....както и да е......

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                              Тони,срещу ОД има повдигнати ТРИ МНОГО СЕРИОЗНИ ОБВИНЕНИЯ.Ако само дори едно от тях се докаже....знаи е престъпник....поне така мисля аз.И ти подкрепяш престъпници.....защото ти хвърляха по някоя стотинка от дивидентите ли.....Дребни души сте вие,да ме прощавате.Някой крал,крал.крал.....и понеже е споделил трохите от краденото с теб....и го подкрепяш....Ашколсун
                              е чакай да го докажат де.... те дай на ББ и ЦВЦВ обвинения да сипят.
                              Какво значи ощетили държавата защото си подали дялове на цена по номинал - никой не коментира? Ми тук ежедневно минават пакети на извънборсов пазар на цени коренно различни от пазарните - всички ли са мафиоти?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Аз подкрепям Фармата и съм удивен от очевадното подпиране на КТБ и Цуци Василев от държавния апарат!?!? Уж там дърпа конците Доган, а и Боко популиста( дето в 2:00 часа през ноща посещава ранените в бургаската болница) и той застана на тяхна страна!!!

                                Импе искам да си купя бейзболна шапка с логото на Софарма - питай там който трябва, от де да си взема? Харесаха ми тези синичките на снимките във фейсбук-а. Моля те - не се шегувам!
                                Тони,срещу ОД има повдигнати ТРИ МНОГО СЕРИОЗНИ ОБВИНЕНИЯ.Ако само дори едно от тях се докаже....знаи е престъпник....поне така мисля аз.И ти подкрепяш престъпници.....защото ти хвърляха по някоя стотинка от дивидентите ли.....Дребни души сте вие,да ме прощавате.Някой крал,крал.крал.....и понеже е споделил трохите от краденото с теб....и го подкрепяш....Ашколсун

                                Коментар

                                Working...
                                X