IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не правят разлика между печалба и оборот.
    Също така как изчислиха занижение от 834%, като една цена мже да спадне максимем със 100%, след това започва да става отрицателна.

    Коментар


    • Слугинажните медии вече съвсем изтрещяха - трябва да пробвам номерът на г-н Донев та по-бръже да стана милионерин:

      http://www.blitz.bg/news/article/147605


      От след малко почвам да местя час по час своят портфейл от единият джоб в другият - така трябвало, а аз, простакът го държа все в десният джоб и се чудя що парите в него не се увеличават, освен ако аз не прибавям банкноти...
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        ...
        ..
        ..
        но излизането ще продължава до възловият момент дали на някой ПФ някой няма да намекне че хората не може да си държат пенсиите в прастъпна групировка и тогава ще стане страшно.... особенно ако има и желаещи за покупка на Фармата който държат да купуват на безценица .....
        Хайде и ти сега, с поредната партенка. Сякаш хората във фондовете около с Хим-а са се стреснали след толкова години плюене... Не се мъчи, не става, така тази работа. Не е препоръка
        Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

        Коментар


        • „Обърнете внимание - настоя Недялков - дали във вторник Делян Пеевски ще отиде в Народното събрание, за да подкрепи вота на недоверие срещу правителството на Борисов и Цветанова, внесен от БСП и от собствената му парламентарна група ДПС. Дори Ахмед Доган сигурно ще отиде да подкрепи вота, но се хващам на бас, че Делян Пеевски няма да го направи. И ДПС ще се лиши доброволно от един глас и ще се подиграва с отрудените хорица гласували за ДПС".- заключи Недялко Недялков в интервю за Илиана Беновска, Радио К2.

          Коментар


          • Всеки има ум в главата, за да тълкува случващото се. Жалко, че се правим на ЕВРОПЕЙСКА държава.
            Май властта доста се услажда и никой не ходи с оставка в джоба си. Доста неща се правят, за да са и втори мандат и не се търпи никаква конкуренция. Не смятам, че ноякой от замесените има мераци за тази длъжност.
            Костов и той така попадна в различни лобистки интереси във втората половина на мандата си.
            Докато имаме държавници, които смятат, че властта им е даденост, а не временон явление така ще бъде.
            май няма за кого да гласувам, не че не искам.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              А кога съдът:
              Мисълта тръгна в правилна посока. За това са икономистите
              Адвокатите са за това, вместо да изгори някой от Пампорово АД да докажат, че прехвърлянето на пакети на различна от борсовата цена на блоков сегмент е нормална практика в чужбина.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Марков - ако знаеш само колко закони и особено разни подзаконови актове и разпоредби са незаконни, т.е. противоречат очевидно и на Конституция и на по-основополагащи от нея международни правни документи, ще ти се изправи косата.
                Не се обиждаи но кои данък е протизаконен го казва Конституционния съд а не аз или ти за съжаление
                Единствения данък отменен наскоро от него е туристическия ......
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • А кога съдът ще подгони любовницата на борисов?:

                  Цветелина Бориславова купува по десетуна акции на СИБанк, в момент, когато цената им надхвърля Некадърник !!!

                  http://www.investor.bg/bylgariia/5/a...-sibank,35377/


                  Или законите за О.Д. са едни, а за к.рвата на СИК-аджията-премиер - съвсем различни?
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Двама добри адвокати, и двама добри финансисти и това обвинение пада като зряла круша. Това обаче не означава, че вие трябва да загърбвате основен принцип на борсите, а именно Don't fall in love with a stock, no matter how sexy it is
                    Да стар и мъдър принцип!
                    и все пак важна е правдата!
                    Тия ще ме накарат да отида да гласувам догодина ей!

                    Коментар


                    • Двама добри адвокати, и двама добри финансисти и това обвинение пада като зряла круша. Това обаче не означава, че вие трябва да загърбвате основен принцип на борсите, а именно Don't fall in love with a stock, no matter how sexy it is

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Марков - ако знаеш само колко закони и особено разни подзаконови актове и разпоредби са незаконни, т.е. противоречат очевидно и на Конституция и на по-основополагащи от нея международни правни документи, ще ти се изправи косата.

                        О.Д. наистина трябваше да действа по-решително отдавна. А какво бих сторил аз на неговото място и с неговите финансови възможности - вече рекох.
                        Ей изпревари ме във ФБ-ка!

                        Коментар


                        • Марков - ако знаеш само колко закони и особено разни подзаконови актове и разпоредби са незаконни, т.е. противоречат очевидно и на Конституция и на по-основополагащи от нея международни правни документи, ще ти се изправи косата.

                          О.Д. наистина трябваше да действа по-решително отдавна. А какво бих сторил аз на неговото място и с неговите финансови възможности - вече рекох.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • това мнение ми хареса:
                            "...Войната между Василев/Пеевски и Донев/Пъпката продължава с пълна сила. Проблемът в случая обаче е, че ако първите спечелят, единствената медия, която няма да е тяхна собственост ще бъде Дневник, поради простата причина, че те държат целият вестникарски пазар, а чрез близката си дружка Красимир Гергов държат и всички телевизии. Че всички са за затвора е ясно, но в случая се надявам Донев да излезе чист от цялата работа, поради простата причина, че така ще ни се случи по-малкото зло.

                            И все пак, Донев поне си има биографията, ясно е какво и къде е учил, хора, които го познават твърдят, че е изключително интелигентен, прави големи инвестиции в България..какво прави Цветан Василев? Какво прави Делян Пеевски - ограбват държавни пари, стават министри на 20-тина години, крадат държавния резерв, лижат г*за на Доган.
                            Сори, ама за мен атаката е насочена не където трябва. Или по-точно, следва форумските разбирачи със същата упоритост, с която искат затвор за Донев, да искат такъв и за Василев и сие, които удобно са забравени, въпреки, че монополизираха държавата.. "
                            Last edited by Beti; 22.07.2012, 18:08.

                            Коментар


                            • http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2012/...vitelstvenite/

                              Донев тръгна на война но не е ли малко късно. Трябваше преди да му отправят обвиненията сега е с разрушен имидж...

                              Коментар


                              • Законовите норми третиращи материята са сравнително ясни и не дават особен повод за различни мнения.

                                Все пак за да се разбере със 100% сигурност дали обвинението е правно неиздържано трябва да се види в детайли обвинителния акт.
                                Аз лично не вярвам да издържи в съда това нещо ......

                                " Импе " няма как да е незаконен данък дивидент определен със закон за съжаление. Трябва да противоречи на конституцията но за съжаление в областта на данъчното облагане тя не се меси....
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X