IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
    абе и ти си едно криво манипулаторче, знаем те още със смешните подвиквания за алианц, бакб, скоро и в оцк
    Защото когато подвиквах за Еларг ,те бяха лефче и Атерата бяха 1,5 а сега са двойни а ти подвикваш за тях ......
    А ти какво манипулаторче си....тогава.
    ОЦК и ВАСВ ами ако се поровиш ме има и в Химко и Кремиковци, Полимери и т.н. в близките 8 години и още 100 акции най малко ...
    Въпросът не е какво съм имал а как съм ги купил и продал....и като се тегли чертата...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Аиде сега и деление....
      Ами аз също подкрепям мнението че АДСИЦ вече са на върха на славата си...
      Аз също подкрепявм мнението че Севто е надценена при влизането..
      Аз също подкрепям мнението ти че ОД се оля с дивидента и тантиемите на ръководството...
      Така че всеки има мнение....
      абе и ти си едно криво манипулаторче, знаем те още със смешните подвиквания за алианц, бакб, скоро и в оцк
      Не е препоръка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
        Сори,
        просто много ми заприлича, на наглата шутовщина на Пепи. Да говориш без срам в душата за култура, отношение към акционери, при положение, че мажото се е държал като първобитен измамник - преди пласиренето във варшава да тръби пред целия свят, че ще дава 60% от печалбата за дивидент, после да се направи на забравил, да присвоява на половин цена заграбеното от акционерите в севто - и при всичко това, да някой да твърди, че това тр. да е пример за отношение - просто е безочие. Сори за импусливното включване, ама това ми се видя като подигравка. То бива да си навираш темите чиито хартии стискаш по-нагоре във форума, ама и за такива гаври не бива да си затваряме и очите все пак, така се появяват "пепитата". Държат си позициите, бутат ги нагоре във форума (половината мнения по темата - техни), останалите позиции (като Атера) били балони ... и т.н. Не е нормално и тяхното
        Аиде сега и деление....
        Ами аз също подкрепям мнението че АДСИЦ вече са на върха на славата си...
        Аз също подкрепявм мнението че Севто е надценена при влизането..
        Аз също подкрепям мнението ти че ОД се оля с дивидента и тантиемите на ръководството...
        Така че всеки има мнение....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
          Ей Шокова терапия

          Не стреляй по оптимиста - те са незащитен, но пък изчезващ вид на БФБ
          Сори,
          просто много ми заприлича, на наглата шутовщина на Пепи. Да говориш без срам в душата за култура, отношение към акционери, при положение, че мажото се е държал като първобитен измамник - преди пласиренето във варшава да тръби пред целия свят, че ще дава 60% от печалбата за дивидент, после да се направи на забравил, да присвоява на половин цена заграбеното от акционерите в севто - и при всичко това, да някой да твърди, че това тр. да е пример за отношение - просто е безочие. Сори за импусливното включване, ама това ми се видя като подигравка. То бива да си навираш темите чиито хартии стискаш по-нагоре във форума, ама и за такива гаври не бива да си затваряме и очите все пак, така се появяват "пепитата". Държат си позициите, бутат ги нагоре във форума (половината мнения по темата - техни), останалите позиции (като Атера) били балони ... и т.н. Не е нормално и тяхното
          Не е препоръка

          Коментар


          • Ей Шокова терапия

            Не стреляй по оптимиста - те са незащитен, но пък изчезващ вид на БФБ
            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
              мале, мале мале, култура, отношения с акционери, поглъщане на БРС .... Абе ти да не си някой нов шут, палячо като Пепи при паткките, каква култура, какво отношение в поглъщането на брс !?!?! Какви дивиденти, какви глупости... Те се гаврят с тях, те си мислят, че дъжд ги вали ... мале мале
              Тони едва ли знае кой е Пепи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                ...
                Колкото до фармата ако някой гради култура и отношения с акционерите мисля че това е чичо Оги.
                2012 Поглъщат БРС; 2013 УНИ, 2014 МЕДИКА и после ако няма друго за поглъщане и за разрастване може и да започнат да споделят по-голяма част от печалбата - така мисля аз!
                мале, мале мале, култура, отношения с акционери, поглъщане на БРС .... Абе ти да не си някой нов шут, палячо като Пепи при паткките, каква култура, какво отношение в поглъщането на брс !?!?! Какви дивиденти, какви глупости... Те се гаврят с тях, те си мислят, че дъжд ги вали ... мале мале
                Не е препоръка

                Коментар


                • Ами те за това са магазините
                  Първоначално изпратено от viktornfs Разгледай мнение
                  запомнете, парите винаги идват от балъците и отиват в магазините

                  Коментар


                  • балаци и молове

                    запомнете, парите винаги идват от балъците и отиват в магазините
                    домоуправител

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Евала за честността и добре дошъл на кораба!
                      Както казах и в друга тема трябва да се запознаем на ОСА-то ще падне веселба
                      Колкото до фармата ако някой гради култура и отношения с акционерите мисля че това е чичо Оги.
                      2012 Поглъщат БРС; 2013 УНИ, 2014 МЕДИКА и после ако няма друго за поглъщане и за разрастване може и да започнат да споделят по-голяма част от печалбата - така мисля аз!
                      +1

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                        като се набълбочи с дългове заради дъмпинга де ще иде! ама ние си имаме СФТРД не щем ФАРМНЕТ!
                        Проверете какво стана с Хигия и от къде дойдоха парите и къде отидоха. Тогава мислете за Марешки!!!!! Той сега като оправи политиката, след това може да оправи още някой дистрибутор на едро с мераци за голям пазарен дял.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Ако погълнат и Марешки ще се включа и аз

                          като се набълбочи с дългове заради дъмпинга де ще иде! ама ние си имаме СФТРД не щем ФАРМНЕТ!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Евала за честността и добре дошъл на кораба!
                            Както казах и в друга тема трябва да се запознаем на ОСА-то ще падне веселба
                            Колкото до фармата ако някой гради култура и отношения с акционерите мисля че това е чичо Оги.
                            2012 Поглъщат БРС; 2013 УНИ, 2014 МЕДИКА и после ако няма друго за поглъщане и за разрастване може и да започнат да споделят по-голяма част от печалбата - така мисля аз!
                            Ако погълнат и Марешки ще се включа и аз
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Ха дано да си прав за това и да стане мнение и на мениджмънта.
                              Дано да тръгне добре и новия завод, пласмента и печалбите да се увеличат, рентабилността и пазарния дял да нараснат, а дълговете да се редуцират.
                              Но освен това трябва да има и ясни правила и гаранции за защита интересите и на дребните акционери, което не го забелязвам, дори обратното.
                              Затова засега съм мнооого внимателен и по скоро спекулативно настроен в акцията.
                              Много неща още трябва да видя да се променят в желаната насока преди да навляза по храбро и дългосрочно в тази акция.
                              Иначе без съмнение един от малкото истински сини чипове на БФБ.

                              ПС Гледам на сайта, пуснали са и истински афродизиак на пазара, добър ход, дето ще носи бая кеш. Казвам истински, а не трибестанов сурогат, дето май само Импето може да свидетелства че е елеватор на самолетоносачи
                              Евала за честността и добре дошъл на кораба!
                              Както казах и в друга тема трябва да се запознаем на ОСА-то ще падне веселба
                              Колкото до фармата ако някой гради култура и отношения с акционерите мисля че това е чичо Оги.
                              2012 Поглъщат БРС; 2013 УНИ, 2014 МЕДИКА и после ако няма друго за поглъщане и за разрастване може и да започнат да споделят по-голяма част от печалбата - така мисля аз!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                                моето скромно мнение, е че до 2 години /2014-2015г/ Софарма ще раздава 15-20ст дивидент годишно
                                Ха дано да си прав за това и да стане мнение и на мениджмънта.
                                Дано да тръгне добре и новия завод, пласмента и печалбите да се увеличат, рентабилността и пазарния дял да нараснат, а дълговете да се редуцират.
                                Но освен това трябва да има и ясни правила и гаранции за защита интересите и на дребните акционери, което не го забелязвам, дори обратното.
                                Затова засега съм мнооого внимателен и по скоро спекулативно настроен в акцията.
                                Много неща още трябва да видя да се променят в желаната насока преди да навляза по храбро и дългосрочно в тази акция.
                                Иначе без съмнение един от малкото истински сини чипове на БФБ.

                                ПС Гледам на сайта, пуснали са и истински афродизиак на пазара, добър ход, дето ще носи бая кеш. Казвам истински, а не трибестанов сурогат, дето май само Импето може да свидетелства че е елеватор на самолетоносачи

                                Коментар

                                Working...
                                X