IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
    Вече съм на печалба при ХИМа...
    Във форума всички са на печалба

    Коментар


    • Честит рожден ден на г-н Донев. От мен и сина - здраве, успехи и късмет в нещата, които не зависят от него!!!!!

      Коментар


      • Има достатъчно инфо за Софарма, отчети, мениджмънта дава отговор на въпроси. Цената също я знаем. Всеки сам си преценява дали да купува или продава.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          Бобане, вместо да се замислиш защо си загубил пари в една друга група, почваш да пускаш безпочвена злъч по всичко читаво на борсата. Истината е, че тук купуват защото има фунданент. Оборот в лева за последната година при Софарма 44 милиона, при Химимпорт 8 милиона. Тук колкото и бройки да се извадят ще бъдат купени. Цената може леко да падне, но поради наличието на фундамент ще възстанови в един средносрочен план. Обхваща те тъмната страна на силата. Плюнки по Атера, ФПП и Софарма няма да качат акциите ти от "групата". Според мен на тези нива Софарма си струва и пазарувам по малко.
          Вече съм на печалба при ХИМа.......и ще съм доста още...Не е жлъч,просто казвам истината.И грамърси,и ЛП излизат тази година.....нали така...ЗАщО....Имаш ли отговор....Просто цитирам факти.....При все големия оборот,печалба ,дивиденти,нов завод.....външни пазри....и какво ли не....БЛИЗО 30% ОТ КАПИТАЛА се изнася за тази година.....АФЕРИМ.....

          Има нещо гнило в Дания....

          Не е препоръка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            майтап бе уили
            ама ако и ти си навит на тия цени едно да искаме двамата и ще направим едно Тони и Форти Инвестмънтс и да ги вземем тия 14%

            Весели празници и на теб, човече!
            То убаво се облизвате/ме сега. Ма отде да сме сигурни че иска да продава наведнъж тоя 14-те си % ? Ми ако се получи тимаджийски вариант и излиза години наред с по 2-3% натискайки цената
            Знайш ли кога ще видим 3 лева тука при такава опция.... точно на Марта в сряда
            Като се сетя за такъв вариант и ми става лошо, аче вече 5% от портфейла се набълбучих тука.
            И само като си помислиш че такова л...о дето и на йота нищо не е допринесло за обществото има >45 милки само в акции от фармата и може си живее като царче където си иска - направо ми става зле. Па да бе само той....с мед да го намажеш.
            Шибана територия (че няма характеристики и на държава даже) с шибано мазохистично население мълчащо като пън и трайкащо такива шибаняци да го дупят нон стоп. Затова и борсата ни е на тоя хал....ша са опрайм, няма начин

            Я да ходя да цапна аз една макар и ранко че взе да ми се дига адреналина нещо заранта...

            Айде - весели на всички !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
              На лев ,лев и петдесет и аз вземам наедро фарми.....но преди да разтовари този,само ще изчаквам....В стремежа си да го издоят максимално ,може да я закарат и под лев.Все пак това са 18млн акции......Грамърси имаха към 12% и два ...или три ПФ се намесиха за да купят.....Тук акциите са доста пъти повече...


              Не е препоръка

              И защо си мисля....след като е толкова хубаво тук....за една година се изнася една трета от капитала(близо 28%)...от тук СТРАННО
              Бобане, вместо да се замислиш защо си загубил пари в една друга група, почваш да пускаш безпочвена злъч по всичко читаво на борсата. Истината е, че тук купуват защото има фунданент. Оборот в лева за последната година при Софарма 44 милиона, при Химимпорт 8 милиона. Тук колкото и бройки да се извадят ще бъдат купени. Цената може леко да падне, но поради наличието на фундамент ще възстанови в един средносрочен план. Обхваща те тъмната страна на силата. Плюнки по Атера, ФПП и Софарма няма да качат акциите ти от "групата". Според мен на тези нива Софарма си струва и пазарувам по малко.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Здрасти Бобо,
                да много народ излезе и влезе тук, включително и аз съм тук от тази година!
                Не мисля че ако сме ортаци в даден бизнес и ти ми кажеш че мислиш да излизаш поради ред причини или ако аз те помоля за това - едва ли ще те доя повече от това което сме се уговорили!
                Така е Тони...ако сме аз и ти ще се разберем....Не знам обаче какви са уговорките....и между кой са.Тази цена 2лв ...сегашната ми се вижда височка за такъв пакет....не казвам,че цена 2лв е висока за тази акция...просто парите стават много.....36млн в тези времена са голяма сума(ако предположим,че има още 18млн акции)....Не знам и защо ЛП се изнася така .....уж акцията е хубава.....ако му трябват пари,едва ли това му е единствената алтернатива.

                Дали е нещо свързано с политиката....Дали няма натиск.....Дали утре няма да натиснат и ОД да продава.......

                Не знам....Не е препоръка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                  Тони,кой е предположил и къде гом е писал.Защо да го гони КФН

                  И наистина....много рано ставаш

                  На лев ,лев и петдесет и аз вземам наедро фарми.....но преди да разтовари този,само ще изчаквам....В стремежа си да го издоят максимално ,може да я закарат и под лев.Все пак това са 18млн акции......Грамърси имаха към 12% и два ...или три ПФ се намесиха за да купят.....Тук акциите са доста пъти повече...


                  Не е препоръка

                  И защо си мисля....след като е толкова хубаво тук....за една година се изнася една трета от капитала(близо 28%)...от тук СТРАННО
                  Здрасти Бобо,
                  да много народ излезе и влезе тук, включително и аз съм тук от тази година!
                  Не мисля че ако сме ортаци в даден бизнес и ти ми кажеш че мислиш да излизаш поради ред причини или ако аз те помоля за това - едва ли ще те доя повече от това което сме се уговорили!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    сега ако чичо Оги беше гадняр щеше да смачка цената на Севто, за да не разваля пропорцията. Какво са ви отговорили от КФН

                    п.с. Преди два дни един съфорумец само преположи кой може да продава - нямахме инфо - да не му звъннат сега от КФН!!!

                    Пак да кажа Евалка съфорумецо!

                    Колко време мислите ще остане това предлагане на 2 лева. Все пак ПФ имат Фарми.
                    Тони,кой е предположил и къде гом е писал.Защо да го гони КФН

                    И наистина....много рано ставаш

                    На лев ,лев и петдесет и аз вземам наедро фарми.....но преди да разтовари този,само ще изчаквам....В стремежа си да го издоят максимално ,може да я закарат и под лев.Все пак това са 18млн акции......Грамърси имаха към 12% и два ...или три ПФ се намесиха за да купят.....Тук акциите са доста пъти повече...


                    Не е препоръка

                    И защо си мисля....след като е толкова хубаво тук....за една година се изнася една трета от капитала(близо 28%)...от тук СТРАННО

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                      е защо ти ще му звъниш, не може ли аз да взема от него безлихвеното заемче???
                      майтап бе уили
                      ама ако и ти си навит на тия цени едно да искаме двамата и ще направим едно Тони и Форти Инвестмънтс и да ги вземем тия 14%

                      Весели празници и на теб, човече!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Снощи пихме с дядото едни ракии и едни вина и в 21 отнесох плувката и тая сутрин в 5 се опулих(старост не радост). Стоенето на нетбука на племенницата е най-тихото занимание което измислих докато се събуди къщата

                        Успех на всички и Весели празници!!!

                        п.с. да взема да звънна на чичо Оги за едно безлихвенно заемче да си понакупя малко на тая сладка цена? Нищо чудно и Батя да вземе да влиза във Фармата - мале , мале какви времена станаха!
                        е защо ти ще му звъниш, не може ли аз да взема от него безлихвеното заемче???

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Снощи пихме с дядото едни ракии и едни вина и в 21 отнесох плувката и тая сутрин в 5 се опулих(старост не радост). Стоенето на нетбука на племенницата е най-тихото занимание което измислих докато се събуди къщата

                          Успех на всички и Весели празници!!!

                          п.с. да взема да звънна на чичо Оги за едно безлихвенно заемче да си понакупя малко на тая сладка цена? Нищо чудно и Батя да вземе да влиза във Фармата - мале , мале какви времена станаха!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                            Абе Тони, ти не спиш ли Последно време гледам все по нощите пишеш
                            Весели празници !
                            Снощи пихме с дядото едни ракии и едни вина и в 21 отнесох плувката и тая сутрин в 5 се опулих(старост не радост). Стоенето на нетбука на племенницата е най-тихото занимание което измислих докато се събуди къщата

                            Успех на всички и Весели празници!!!

                            п.с. да взема да звънна на чичо Оги за едно безлихвенно заемче да си понакупя малко на тая сладка цена? Нищо чудно и Батя да вземе да влиза във Фармата - мале , мале какви времена станаха!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              сега ако чичо Оги беше гадняр щеше да смачка цената на Севто, за да не разваля пропорцията. Какво са ви отговорили от КФН

                              п.с. Преди два дни един съфорумец само преположи кой може да продава - нямахме инфо - да не му звъннат сега от КФН!!!

                              Пак да кажа Евалка съфорумецо!

                              Колко време мислите ще остане това предлагане на 2 лева. Все пак ПФ имат Фарми.
                              Абе Тони, ти не спиш ли Последно време гледам все по нощите пишеш
                              Весели празници !

                              Коментар


                              • сега ако чичо Оги беше гадняр щеше да смачка цената на Севто, за да не разваля пропорцията. Какво са ви отговорили от КФН

                                п.с. Преди два дни един съфорумец само преположи кой може да продава - нямахме инфо - да не му звъннат сега от КФН!!!

                                Пак да кажа Евалка съфорумецо!

                                Колко време мислите ще остане това предлагане на 2 лева. Все пак ПФ имат Фарми.
                                Last edited by tony1975; 22.12.2012, 05:37.

                                Коментар

                                Working...
                                X