IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
    Няма да е лошо да разберем и причината за скока, защото не вярвам да е пътната карта на Ачив
    Не знам, този път не ми пратиха СМС.. баси тегавото

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
      Няма да е лошо да разберем и причината за скока, защото не вярвам да е пътната карта на Ачив
      За какво е необходимо да има причина? Много пъти дневните движения на акциите са хаотични и в двете посоки. Тука, както казва батя се натягаше пружината от много време.
      Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

      Коментар


      • Няма да е лошо да разберем и причината за скока, защото не вярвам да е пътната карта на Ачив

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Портфейла ми харесва това! (новото рали на Фармата)
          и моят също се радва! Фармата ми е втора по тежест в портфейлецът.
          Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

          Коментар


          • Портфейла ми харесва това! (новото рали на Фармата)

            Коментар


            • НАЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                Честито на акционерите на Софарма! Пак Софарма е номер 1 по маркет кап.

                п.п. Ачийв писаха нещо за 4 март в техния прес рилийз, някаква новина няма ли да видим?!
                The registered direct offering and the concurrent private placement are each expected to close on or about March 4, 2024, subject to customary closing conditions.

                Предполагам визираш този цитат. Според мен е свързано с чисто техническото приключване на процеса по набиране на капитала.

                Коментар


                • Честито на акционерите на Софарма! Пак Софарма е номер 1 по маркет кап.

                  п.п. Ачийв писаха нещо за 4 март в техния прес рилийз, някаква новина няма ли да видим?!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                    БСЕтрейдъра ви е пуснал по-надолу големите новини от миналата седмица, четете просто...и ще разберете.
                    Чели сме ги заедно със BSEtrader-a!Добрите новини не са само отвън!Започна да се намеква и за шестмесечен дивидент заедно със други добри новини!А и ИП-то което арбитрира SFTRD за SFARM,мисля пак се активизира!P.S.Препоръки никакви нямам!

                    Коментар


                    • БСЕтрейдъра ви е пуснал по-надолу големите новини от миналата седмица, четете просто...и ще разберете.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                        Едва ли рекламите на 100 годишен хап мога да обеснят ентусиазма с който се купува
                        някое зайче май ще излезе от ръкава на донев
                        Това имам в предвид,че няма случайни неща на нашата борса!P.S.Без препоръки все пак!Дано да са повече зайчетата!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                          Със тия реклами на "Аналгин"-а по всички телевизии в праймтайма.......Ще става интересно!Препоръки никакви разбира се нямам!
                          Едва ли рекламите на 100 годишен хап мога да обеснят ентусиазма с който се купува
                          някое зайче май ще излезе от ръкава на донев

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                            Добре се движи Софармичката. Радва!
                            Със тия реклами на "Аналгин"-а по всички телевизии в праймтайма.......Ще става интересно!Препоръки никакви разбира се нямам!

                            Коментар


                            • Добре се движи Софармичката. Радва!
                              Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                                Какво правим с разликата е въпросът и от коя страна на уравнените е далаверата
                                Хвърляйте Боб, че може да се укаже неравенство ;-)

                                Коментар

                                Working...
                                X