IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • BB50
    replied
    Първоначално изпратено от MrProfit Разгледай мнение
    ФФ намалява със 100 947 акции.
    Единственият, който може да купува в този момент и е извън ФФ е Телекомплект Инвест

    Напиши коментар:


  • dido_yord
    replied
    Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

    Нямам Софарма и поста ми беше за да покаже, че колегата наистина е объркал темата. Иначе ИПО на Доверие капитал няма да доведе до нищо. ИПО-то няма да премахне риска, нито ще промени нещо в управлението.
    Сори ;-)
    Захапах :-))))

    Напиши коментар:


  • B.Graham
    replied
    Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение

    Мечтатели!!!
    При "Чичовия" финансов инженеринг тази акция няма потенциал за двуцифренна стойност.
    Обаче има компании от групата на Софарма с много добър потенциал.
    Само си представете, ако Доверие капитал (молдовската банка) се лисне с ИПО, колко ще е стойността ;-)
    Нямам Софарма и поста ми беше за да покаже, че колегата наистина е объркал темата. Иначе ИПО на Доверие капитал няма да доведе до нищо. ИПО-то няма да премахне риска, нито ще промени нещо в управлението.

    Напиши коментар:


  • dido_yord
    replied
    Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

    Със сигурност. Представи си Софарма на над 100 лева ако последва съдбата на Спиди
    Мечтатели!!!
    При "Чичовия" финансов инженеринг тази акция няма потенциал за двуцифренна стойност.
    Обаче има компании от групата на Софарма с много добър потенциал.
    Само си представете, ако Доверие капитал (молдовската банка) се лисне с ИПО, колко ще е стойността ;-)

    Напиши коментар:


  • B.Graham
    replied
    Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    Колега, да не бъркате темата?
    Със сигурност. Представи си Софарма на над 100 лева ако последва съдбата на Спиди

    Напиши коментар:


  • tony1975
    replied
    Първоначално изпратено от Yordan_Nickolov Разгледай мнение

    Някой вчера си даде големия пакет. А реално ФФ-а е много, много по-малък. Не ми се смята, но трябва да махнем акциите на големите акционери, фондовете като Импулс и тн, които също държат голям дял и не съм сигурен дали ще останад под милион свободни акции. Както някой говореше по-долу, като нищо да последва съдбата на Спиди. С тези резултати, които постигат.
    Колега, да не бъркате темата?

    Напиши коментар:


  • Yordan_Nickolov
    replied
    Първоначално изпратено от MrProfit Разгледай мнение
    ФФ намалява със 100 947 акции.
    Някой вчера си даде големия пакет. А реално ФФ-а е много, много по-малък. Не ми се смята, но трябва да махнем акциите на големите акционери, фондовете като Импулс и тн, които също държат голям дял и не съм сигурен дали ще останад под милион свободни акции. Както някой говореше по-долу, като нищо да последва съдбата на Спиди. С тези резултати, които постигат.

    Напиши коментар:


  • MrProfit
    replied
    ФФ намалява със 100 947 акции.

    Напиши коментар:


  • Мечкан_Бикоядов
    replied
    Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Кога е бил прав, че и сега да е?!
    Това е същия разбирач, който си продаде Шели на 26-27 лв., защото това бил абсолютния връх и скоро щял да си ги върне под 20 лв. Видяхме какво стана.. от тогава смени три ника
    Нещо сте се обръкали,но при вас е перманентно.

    Не аз, а вие бълнувахте 12лв заедно с писалия под вас.Колко е цената сега ? Е ,кой е прав,кой е крив?
    Last edited by Мечкан_Бикоядов; 07.04.2024, 08:05.

    Напиши коментар:


  • Батя
    replied
    Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    А, дано си прав за да допълня и тук
    Кога е бил прав, че и сега да е?!
    Това е същия разбирач, който си продаде Шели на 26-27 лв., защото това бил абсолютния връх и скоро щял да си ги върне под 20 лв. Видяхме какво стана.. от тогава смени три ника

    Напиши коментар:


  • fortiss.
    replied
    Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение

    Дъното ли? След няколко години
    ще видим

    Напиши коментар:


  • Мечкан_Бикоядов
    replied
    Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
    А, дано си прав за да допълня и тук
    Дали?
    Като падне 20% и всички се на**рат и чакат да падне още и всъщност никога не купуват.
    Last edited by Мечкан_Бикоядов; 05.04.2024, 20:05.

    Напиши коментар:


  • Bailor
    replied
    Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение
    30-35% спад очаквам тази година тук.
    А, дано си прав за да допълня и тук

    Напиши коментар:


  • mikomikov
    replied
    След няколко години... ОК.

    "Ако искаш да разсмееш Господ - кажи му..."..., че знаеш какво ще се случи след няколко години..., или - дори до края на настоящата година...

    Все пак съм предупреден.

    Напиши коментар:


  • Мечкан_Бикоядов
    replied
    Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
    Според теб, приблизително колко месеца още да изчакам, за да натоваря изгодно "на дъното " и да усредня при по-ниски цени?
    Дъното ли? След няколко години

    Напиши коментар:

Working...
X