IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бии Смарт Текнолоджис АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И успех на ИПО то
    https://phys.org/news/2017-12-radar-...ees-route.html

    Коментар


    • https://istinskimed.bg/wp-content/up...h_official.pdf

      Който иска да си подслади........................утре е денят на аукциона *

      * не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen

        Ще оставя боклуци като тебе да спечелят
        Ние печелим където трябва, купувай боклуците на БИЙМ-а и чакай да цъфнат налъмите
        Иде време пак за продан на апартаменти след зануляване с акции, за теб май ще е сефте - за Батя фалитаря на БФБ вече е навик.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          Ишлемар на дрехи се задава... което за мен е адски не адекватно както и инфинити
          Ишлеметията в БГ върви, май ще пропуснеш единствената компания с шанс за стабилен бизнес хахахаха!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
            Някой стартъп за био краставици дали се задава на борсата?
            Ишлемар на дрехи се задава... което за мен е адски не адекватно както и инфинити

            Коментар


            • Някой стартъп за био краставици дали се задава на борсата?

              Коментар


              • Ще се презапише повече от последната щуротия, най-малкото заради скромната сума, която търси от пазара.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  11 млн. лв. оценка при приходи 500 хил. лв. Това ИПО ще е само за фенове
                  Изненадан ли си? На мен ми изглежда доста подценено в сравнение с повечето звезди на Бийма. По спомен Биодита беше на оценка около 13 млн.лв при приходи под 200 хил., Син Карс беше на оценка около 18-19 млн. лв при приходи около 200 хил., Инфинити май нямаха и приходи при листването, Дронамикс дава право да си закупиш на оценка 100 млн.евро без да е литнал дрона, за Уебит да не говорим – даваш си парите на някой, за да инвестира на каквото оценка той си реши, взема комисионна, за да позволи на WIN да инвестира в компаниите в създаденото от него състезание, взема такса за управлението на WIN, взема 20% гарантиран дивидент като акционер в WIN, взема ликвидационен дял. Може би единственото дружество което се е листнало на по-нормална оценка е Смарт Органик, но там не се очакват големи ръстове в приходите.

                  Въпреки че не вярвах в оценката на нито една от фантастичните истории, участвах в голяма част от тях и направих някаква възвращаемост. Сега ми е интересно като се предлага инвестиция в дружество, което не предлага фантастични продукти а има реален бизнес със според мен добър потенциал и качествени инвеститори, които стоят зад него дали ще се презапише...

                  Коментар


                  • Вече има качен запис от вчерашния уебинар - http://istinskimed.bg/invest-beam/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                      Жаргон на ейчари ... или HR Capital....
                      Благодаря!
                      IM d best

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                        всъщност аз нямам идея какво са "яйчари". Някой би ли пояснил, че ми стана интересно?
                        Жаргон на ейчари ... или HR Capital....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                          всъщност аз нямам идея какво са "яйчари". Някой би ли пояснил, че ми стана интересно?
                          Събират яйца. По две. За повишение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                            Хора незапознати с терминологията, която ползваш ще има да се чудят кои по дяволите са тези яйчари, зайчари или нещо друго!
                            всъщност аз нямам идея какво са "яйчари". Някой би ли пояснил, че ми стана интересно?
                            IM d best

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Мерси, а колко става новият капитал с тях? Иначе и аз си мисля, че ще се презапише -то сега всичко, що хвърчи, се яде

                              Така, дали смятам правилно, ако са ми верни данните - значи в момента имат към 360 000 акции в капитала, яйчарите имат към 7500 акции тук - прав ли съм? Мижава сума, не влияе върху яйчарската оценка
                              Хора незапознати с терминологията, която ползваш ще има да се чудят кои по дяволите са тези яйчари, зайчари или нещо друго!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от thebox Разгледай мнение

                                Чисто новички!
                                Мерси, а колко става новият капитал с тях? Иначе и аз си мисля, че ще се презапише -то сега всичко, що хвърчи, се яде

                                Така, дали смятам правилно, ако са ми верни данните - значи в момента имат към 360 000 акции в капитала, яйчарите имат към 7500 акции тук - прав ли съм? Мижава сума, не влияе върху яйчарската оценка
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X