IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • убаво, че кучето вчера се ококори, , та ме дръпна да не пипам, инак бех изгорел

    Коментар


    • Прав си. Сега си погледнах пощата. Това е много добра новина за мен. На 18-ти са пратили писмото. Не е толкова отдавна.
      Има тръпка във връткането. Севто го врътнах няколко пъти преди да остана дълъг тука. Така, че дори да продам пак няма да са ми големи загубите. А, тези на 6,35 много скоро смятам, че ще продам. Успех!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
        Позицията е переспективна. Няма да се плашите. Аз продължавам да връткам, а каквото не успея да продам си го къткам докано му дойде времето. Предпочитам да пълня сега като е спокойно.
        Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
        Айде продавам ги на 6.35, че имма и от преди. Да се въртят парите трябва. Понякога държа по 2 ордера - купува и продава.
        Изцяло offtopic съм
        Костюмарче,май не си си гледал скоро пощата Не ти се налага вече толкова да връткаш,за да отървеш онея 72 лв - хората отрязаха една 0 от оборота.Така че успех с претеглянето на перспективите,за сметка на врътките

        Коментар


        • Айде, високата днес да е ниска утре!.

          Коментар


          • Позицията е переспективна. Няма да се плашите. Аз продължавам да връткам, а каквото не успея да продам си го къткам докано му дойде времето. Предпочитам да пълня сега като е спокойно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
              Първоначално изпратено от neoset
              Споко аз бях под теб точно
              Аз пък бях под теб. Взех 80. Осреднявам. Айде продавам ги на 6.35, че имма и от преди. Да се въртят парите трябва. Понякога държа по 2 ордера - купува и продава.
              Аз така от въртяне си останах в позицията, но пък мисля че има перспективи....успех

              Коментар


              • Имам си и на 6.35

                Коментар


                • Първоначално изпратено от neoset
                  Споко аз бях под теб точно
                  Аз пък бях под теб. Взех 80. Осреднявам. Айде продавам ги на 6.35, че имма и от преди. Да се въртят парите трябва. Понякога държа по 2 ордера - купува и продава.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от KIKO
                    Някой разтовари здраво а аз бях сложил най високата оферта
                    нека разтоварват, нека ... да продават СЕВТО, да купуват тодороффки и каолинки - лошо няма

                    Коментар


                    • Споко аз бях под теб точно

                      Коментар


                      • Някой разтовари здраво а аз бях сложил най високата оферта

                        Коментар


                        • Знам, че 132 натовариха здраво, но това не помогна на цената да се задържи около 6,50. За имането и аз имам.

                          Коментар


                          • Костюмар, това е една от интересните позиции, в която 201 влезе преди 132, а 132 продължава да купува. Не мисля, че е нужно да коментирам повече....


                            имам

                            Коментар


                            • Прави ми впечатление, че на пазара има някаква мода. Определени акции са харесвани и са хит на сезона. Севто е добра позиция, но не е от категорията модерни. Но нищо. Ще чакаме.

                              Коментар


                              • Хане, ти си стар играч тука, дай един акъл, дойде ли му времето да го взимаме тва Севто или да го чакаме още да пада ?

                                Коментар

                                Working...
                                X