IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Защо пак ли някой знае нещо. Защо винаги новините идват накрая?

    Коментар


    • При Синергон имаше забавяне на издаването, но самото записване мина в разумни срокове, така че ...

      Коментар


      • ОТНОСНО: Увеличение на капитала на "Севто".
        Акциите ще се записват на 1,00 лв. Мисля, че и по други дружества сме имали такива прецеденти на забавяне - справка "Синергон". Самият аз нямам обяснение, става дума за максимум 6 млн. лв., които за мажоритаря - "Софарма" не са проблем.

        Коментар


        • Търговията на акции, даващи право на участие в увеличението свърши на 25-ти юли, 2 месеца и нещо след това няма проспект.
          Това забавяне е безобразно! Трябва да подадем оплакване в КФН.
          --

          Коментар


          • Голямо затъмнение тук. Дали няма да има някаква изненада ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Боримечката
              Първоначално изпратено от mario_venkov
              Бих желал да те попитам, кога ще мога да използвам правата си за да купя новите акции на SEVTO (и разбира се на каква цена). Предварително благодаря
              Поздрави

              М
              компетентен - грънци

              ами не знам и аз - продължават да ни държат в напрежение, все си мисля, че до края на месеца ще има проспект и някъде в средата на октомври ще се търгува с тях. А цената на правата ми се струва още по-трудна за определяне ...
              Боримечка,
              Благодаря за отговора, а за компетентността няма да спорим - и сляп ще види че си такъв.
              Поздрави и ще чакам да се обадиш, когато излезе проспекта.
              М

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mario_venkov
                Бих желал да те попитам, кога ще мога да използвам правата си за да купя новите акции на SEVTO (и разбира се на каква цена). Предварително благодаря
                Поздрави

                М
                компетентен - грънци

                ами не знам и аз - продължават да ни държат в напрежение, все си мисля, че до края на месеца ще има проспект и някъде в средата на октомври ще се търгува с тях. А цената на правата ми се струва още по-трудна за определяне ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                  Мечка - не знам колко ще спечелиш от тази позиция, но от консултации мисля, че може да изкараш повече. Пък и гледай да си активен с консултациите, че наближава мнение 1000 по темата.

                  Коментар


                  • Мечка - не знам колко ще спечелиш от тази позиция, но от консултации мисля, че може да изкараш повече. Пък и гледай да си активен с консултациите, че наближава мнение 1000 по темата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Боримечката
                      Първоначално изпратено от KIKO
                      В конкретният случай няма как да е не е изтичане на информация при положение, че чакаме параметрите по увеличението на капитала, а цената беше 3.15 над два месеца и то едни от най-силните месеци на БФБ
                      не знам, може и да си прав ... макар че по параметрите всичко е ясно, не виждам с какво могат да изненадат пазара. По-скоро чакаме конкретните дати и колкото по-скоро, толкова по-добре
                      Здравей Боримечка,
                      От твоите коментари ми се струва, че си достатъчно компетентен, за да отвориш моите лаически очи.
                      Бих желал да те попитам, кога ще мога да използвам правата си за да купя новите акции на SEVTO (и разбира се на каква цена).
                      Предварително благодаря
                      Поздрави

                      М

                      Коментар


                      • Emi kupuvash ot tam ot kydeto ti izliza po evtino. Obiknoveno akciite koito ste zapishesh chrez zakupeni prava ti idvat njakolko stotinki po-evtino. (dolu gore taka izglejdat nestata na BFB) Ot druga strana ste trjabva da izchakash njakolko sedmici dokato si gi poluchish. Ako direktno si kupish akcii, mojesh da si tyrguvash vednaga, toku vij dokato izljazli novite akcii kursa im vse vdignal

                        p.s ne e preporyka za nisto nali si znaesh

                        Коментар


                        • Zdraveite, poneje sum nov i ne mi e iasno - mojete li da kajete za eventualnata turgovia s prava - stava vupros za slednoto - do kolkoto razbrah - turgoviata s prava ti dava pravo da u4astva6 v uvelichenieto na kapitala na kompaniata , no ako cenata formirala se ot uveli4enito na kapitala i pazarnata sa ravni, togava kakuv e smisalut da se u4astva. Estestveno ot gledna tochka na investiora. Blagodaria predvaritelno!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от executorbg
                            Колеги, къде обикновено се правят съобщенията за датите за записване на акции срещу правата? Вие новините на Инвестор.бг ли следите или има някакъв друг бюлетин? Не знам и къде да гледам 3месечните финансови отчети! Ще съм ви благодарен ако помогнете!
                            ами ще излезне проспект с точните параметри ето тук: http://download.bse-sofia.bg/prospekt/?C=M;O=D

                            обаче като гледам другарите от Севто колко се мотат, я стане към Нова година, я - не!

                            Коментар


                            • Колеги, къде обикновено се правят съобщенията за датите за записване на акции срещу правата? Вие новините на Инвестор.бг ли следите или има някакъв друг бюлетин? Не знам и къде да гледам 3месечните финансови отчети! Ще съм ви благодарен ако помогнете!

                              Коментар


                              • Никъде не оправдавам търговията с вътрешна информация, не изопачавай думите ми!

                                Коментар

                                Working...
                                X