IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска роза-Севтополис АД (4BJ / SEVTO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • По скоро за да тръгнат да качват акциите трябва спадане на лихвите по депозити, прилична дивидентска доходност от страна на дружеството и системно покачване на водещите световни пазари.

    Имам.
    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
      Ще има, ще има! Че и на по-ниски нива!
      Батята е неизчерпаем. Купува купува купува и от тук и от там.

      Обаче по новите стандарти минимум за мен трябват 3 години да се задържат показателите високи на приходите съответно на печалбата за да има покачване.

      Тея работи ще дигане позицията примерно двойно та после като покаже влошаване ще я смъкваме трябва да се пресекат.

      Затова 3 години добър резултат и може да се обсъди едно покачване
      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Браво на розичката, добър отчет...
        Накефи ме и си взех останалите на ПФБК 18Т.
        Сега дали ще има кой да ни продава на тия нива?!
        Ще има, ще има! Че и на по-ниски нива!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Браво на розичката, добър отчет...
          Накефи ме и си взех останалите на ПФБК 18Т.
          Сега дали ще има кой да ни продава на тия нива?!
          Доста е подценена компанията.

          Коментар


          • Браво на розичката, добър отчет...
            Накефи ме и си взех останалите на ПФБК 18Т.
            Сега дали ще има кой да ни продава на тия нива?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Жената е журналист и на скоро беше писала за това, знаете ли го:

              "Добивът на блатното кокиче в защитената местност „Блатото” край с. Палаузово в община Стралджа ще бъде даден на концесия на Обединение „Българска роза Севтополис - Агромония”, информира правителствената пресслужба. Концесията се предоставя за 20 години, с гратисен период от 10 г., през който концесионерът не дължи годишно концесионно плащане.

              Размерът на концесионно плащане е 36% от реализираните приходи от всички дейности, свързани с предмета на концесията. Срокът за възстановяване на популацията на блатното кокиче е три години. Дейностите по концесията и на свързаните с тях инвестиции се извършват със средства, осигурени от концесионера и на негов риск.

              Блатното кокиче е природно богатство, представляващо биологичен ресурс – уязвим растителен вид. Целта на концесията е да се привлече бизнесът да участва във възстановителните процеси, като чрез опазване и регулирано ползване се поддържа популацията на биологичния вид. Защитеното блатно кокиче се използва във фармацията."
              Супер. Нощес ще го сънувам това:

              Картофоподобната Тимберица - щъка и сади кокиченца, г-н Донев - щъка зад него - и ги обира...
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Жената е журналист и на скоро беше писала за това, знаете ли го:

                "Добивът на блатното кокиче в защитената местност „Блатото” край с. Палаузово в община Стралджа ще бъде даден на концесия на Обединение „Българска роза Севтополис - Агромония”, информира правителствената пресслужба. Концесията се предоставя за 20 години, с гратисен период от 10 г., през който концесионерът не дължи годишно концесионно плащане.

                Размерът на концесионно плащане е 36% от реализираните приходи от всички дейности, свързани с предмета на концесията. Срокът за възстановяване на популацията на блатното кокиче е три години. Дейностите по концесията и на свързаните с тях инвестиции се извършват със средства, осигурени от концесионера и на негов риск.

                Блатното кокиче е природно богатство, представляващо биологичен ресурс – уязвим растителен вид. Целта на концесията е да се привлече бизнесът да участва във възстановителните процеси, като чрез опазване и регулирано ползване се поддържа популацията на биологичния вид. Защитеното блатно кокиче се използва във фармацията."

                Коментар


                • Ако някой негодува - да ходи да си набере контрабанда малко бабешки зъби.... и да дига самолетът...
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Като гледам апатията по позицията днес, явно няма добра новина.
                    Дивидентната суша тук продължава.
                    Що ли така го цепят от колектива!?
                    тука не раздават, защото няма горям смисъл за мажо

                    Коментар


                    • Като гледам апатията по позицията днес, явно няма добра новина.
                      Дивидентната суша тук продължава.
                      Що ли така го цепят от колектива!?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                        Нека пада, пазарната капитализация е по-голяма , така, че ще купуваме, пък после като се влее в майката ще пируваме.
                        Чакаш келепир от бат си Дончо ?

                        Коментар


                        • Я кажете, че ний бяхме на другото сборище.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Новини от ОСА-то?
                            Не-заслужил инвеститор

                            Коментар


                            • Нека пада, пазарната капитализация е по-голяма , така, че ще купуваме, пък после като се влее в майката ще пируваме.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Импе, че те тука давали ли са дивиденти последните 3-4 години ?

                                Взех си малко днеска.
                                Не са, кожата им... значи време е.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X