IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"СИН КАРС Индъстри" АД (SIN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За мен БФБ и КФН трябва да излязат със становище по случая. Ако се окаже че подобно агрегирани на поръчки е нерегламентирано, би следвало да се анулира търга, а посредника да се глоби здраво.
    Дори да не е изрично забранено, ми се струва че Елана се компрометираха много.
    На това му се казва селски тарикатлък. Реакцията на регулаторите е много важна в случаи като този.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение

      Е как над 100, като има 6 сделки
      Това е било предварително подготвеното изявление хахахаха

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dr.Tren4eff Разгледай мнение
        Първичното публично предлагане на Син Карс Индъстри направи фурор. Близо три пъти бяха презаписани акциите на компанията за електромобили по време на аукциона на БФБ днес.
        „Пазарът даде зелена светлина за бъдещето на български електромобили. Убедени сме, че BEAM e бързата писта за амбициозните и иновиращи компании в България”, сподели изпълнителният директор на Българска фондова борса доц. д-р Маню Моравенов.
        А ние от Sin Cars сме изключително щастливи и признателни на всички инвеститори, които ни подкрепиха и видяха перспектива в развитието на проекта ни. Това е огромен успех за нас и ще ни мотивира да работим още по-усилено, за да реализираме всичките си цели занапред.
        А инвеститорите, които не успяха да купят акции днес, ще могат да го направят на борсата при старта на търговията с акции до две седмици.
        Айде бре, къде са ви електрическите коли? В Китай, рикши хахахаха

        Коментар


        • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

          Да бе ясно е какви сте измамници ми поне кажете без да предполагате и да сме наясно да си ползваме кеша за други хартии. С измамнически схеми да не се занимаваме повече
          Малко по-рано казах, че не съм участвал в нито едно от двете предлагания на беам пазара. Не използвам и Елана като посредник. Просто споделям това, което смятам и се надявах да съм ви полезен. Май ме сметнахте за някой, който не съм.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fur6ton Разгледай мнение

            Предполагам, че не сте класирани, защото поръчката ви е въведена в системата след като е било изкупено цялото количество.
            Да бе ясно е какви сте измамници ми поне кажете без да предполагате и да сме наясно да си ползваме кеша за други хартии. С измамнически схеми да не се занимаваме повече
            търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

            Коментар


            • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

              Да ги кажат тези правила изсмукани отнякъде, да ги знаем, Това тяхното е дива работа. Това не е нормална борса,
              А пазарът отваря утре в 10.00. Няма да ги чакам една седмица да ми съчиняват глупости защо не съм класиран.
              Предполагам, че не сте класирани, защото поръчката ви е въведена в системата след като е било изкупено цялото количество.

              Коментар


              • Ахаааа... значи има разлика между "регистрирана" поръчка и "въведена" поръчка, което въвеждане е от 9:30ч. на 1 юни 2021г.

                Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

                Мога да покажа черно на бяло поръчка зарегеистрирана на 28.05. - 11ч пусната от друг инвестиционен посредник, с уверението, че се отчита часът на постъпване. Бахти часът бахти схемите. Тези на маймуни ни направиха, но ще е за последно. За какво плащаме за ксетра платформа при тази гавра с търгове. Нали уж за да се гарантира еднакви права за всеки участник.?! Я им вижте таксите за ксетра и заплатките. Че то дори старата система в която влизахме чрез кобос беше по-добра. Отвратителна нагласена схема

                Коментар


                • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

                  В последната оферта били насвяткали обща оферта на клиенти на Елана, както се разбра отнякъде, - даже незнам колко е вярно, казва ли ти някой официално !?!- поне да кажат кой не се класирал от другите участници и да си ползваме вече кеша извън измамническия бийн пазар. Там е за Мистър Бийн явно
                  Обща оферта ми казаха че не е разрешено от друг ИП, явно за някой може

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                    мина ми следната мисъл през главата

                    може би мениджъра по предлагането, като такъв, ИМА ПРАВО на една оферта или пръв да въвежда оферти купува

                    иначе грам не ми се връзва как и при двете предлагания мениджъра на емисията успява...

                    може да е част от правилата на BEAM

                    ...
                    Да ги кажат тези правила изсмукани отнякъде, да ги знаем, Това тяхното е дива работа. Това не е нормална борса,
                    А пазарът отваря утре в 10.00. Няма да ги чакам една седмица да ми съчиняват глупости защо не съм класиран.
                    търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                    Коментар


                    • мина ми следната мисъл през главата

                      може би мениджъра по предлагането, като такъв, ИМА ПРАВО на една оферта или пръв да въвежда оферти купува

                      иначе грам не ми се връзва как и при двете предлагания мениджъра на емисията успява...

                      може да е част от правилата на BEAM

                      ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение

                        Е как над 100, като има 6 сделки
                        В последната оферта били насвяткали обща оферта на клиенти на Елана, както се разбра отнякъде, - даже незнам колко е вярно, казва ли ти някой официално !?!- поне да кажат кой не се класирал от другите участници и да си ползваме вече кеша извън измамническия бийн пазар. Там е за Мистър Бийн явно
                        Last edited by malkia Muk; 01.06.2021, 19:18.
                        търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                        Коментар


                        • Учудваме само, че толкова много хора се интересуват и занимават с тези тема. Би трябвало да са дузина, около посредника само, не вярвам повече да им се вържат.

                          Коментар


                          • Аз съм доволен и харесвам днешното предлагане. Все повече хора разбраха, че БИЙН пазара е измама, защото в Б-я няма как да има нещо като тех или растежно - това е само за АМЕРИКАНСКИ И КИТАЙСКИ КОМАПНИИ, ЗАЩОТО ТЕ СА МОНОПОЛИСТИ. В Б-я който ви говои за бели, сини ангели, за растежни компании за, ИОТ и подобни ВИ ЛЪЖЕ ЗА ДА ВИ ВЗЕМЕ ПАРИТЕ.
                            Бягайте от схемите на посредниците и фондовете. Те докараха БФБ до това дередже.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от TGV Разгледай мнение

                              И как стана така че само поръчките на Елана са минали? БФБ да каже нещо по въпроса?
                              От сайта на БФБ-


                              Радослава Масларска

                              Радослава Масларска е член на Съвета на директорите на Българска фондова борса. Тя е председател на Съвета на директорите на Елана Трейдинг, член на Съвета на директорите на Елана Финансов Холдинг и председател на Българската асоциация на лицензираните инвестиционни посредници.

                              Г-жа Масларска е с близо 20-годишен професионален опит в областта на финансовите пазари и инвестициите. Под нейно ръководство Елана Трейдинг получава 28 национални награди за постижения и принос към развитието на капиталовия пазар.

                              Радослава Масларска има магистърска степен по финанси и банково дело и бакалавърска по икономика от СУ „Св. Климент Охридски”.


                              И се чудиш?!
                              Навсякъде където пипне човек в последните дни не мирише, а вони!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение
                                На фона на необичайно голямо търсене от инвеститори в предлагането и в защита на най-добрия интерес на клиентите си, ЕЛАНА Трейдинг успя да удовлетвори поръчките за акции на над 100 индивидуални инвеститори, юридически лица и няколко институционални инвеститори.
                                Е как над 100, като има 6 сделки

                                Коментар

                                Working...
                                X