IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"СИН КАРС Индъстри" АД (SIN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

    Така както си го написал, ти манипулираш!
    Преди 1-2 дни обсъдихме и изяснихме във форума този въпрос, може би си забравил, затова повтарям:

    Освен това, което си написал, посредниците приемаха поръчки за участие в аукциона и в 9,30 ги въвеждаха за сметка на клиентите.

    Иначе и на мен не ми харесва системата така и аз имах некласирани поръчки в друг посредник....
    Е и ? Пак да попитам какво значение има ти кога си си подал поръчката към посредника след като всички поръчки се въвеждат от 9:30 на 01.06 ? Пише ли някъде в някой правилник, че такива хора са с предимство ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение

      Изобщо не лъжа, защото бях да попитам в офис на Елана и казаха че, чакали подробности на следващия ден. Вие може да сте вътрешняр и при вас да има друга информация
      Вътрешен не съм, нито мисля, че имам повече информация от други клиенти, като казвам 2-3 дни не съм сигурен от кога точно беше мейла, но от него видях датата 26.05, съжалявам за другото....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        Аз се чудя кого се мъчиш да лъжеш и манипулираш !

        Как ще се проведе аукционът на 1 юни 2021 г.
        • Pre-trade фаза - от 9.30 часа, като същата ще продължи до 11.00 часа. По време на pre-trade фазата могат да се въвеждат, модифицират и да се оттеглят поръчки „купува”.
        • Call фаза - от 11.00 до 14.00 часа. По време на call фазата няма да се визуализира информация за индикативна цена, изпълним обем и излишък. Могат да се въвеждат, модифицират и да се оттеглят поръчки „купува”.
        • Freeze фаза – от 14.00 часа, като всички поръчки, които са извън ценовия диапазон (в конкретния случай фиксирана цена от 1 лв.), ще бъдат служебно изтрити от борсата. Freeze фазата ще настъпи след ръчна намеса от страна на Борсата.
        • Фаза за определяне на цената – всички сключени сделки ще бъдат с еднаква цена, която съгласно условията на първично публично предлагане в документа за допускане на емитента е 1 лв.

        Това е ! А ти кога си си пуснал поръчката към Елана няма и не би трябвало да има никакво значение !
        Така както си го написал, ти манипулираш!
        Преди 1-2 дни обсъдихме и изяснихме във форума този въпрос, може би си забравил, затова повтарям:

        Освен това, което си написал, посредниците приемаха поръчки за участие в аукциона и в 9,30 ги въвеждаха за сметка на клиентите.

        Иначе и на мен не ми харесва системата така и аз имах некласирани поръчки в друг посредник....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

          Чудя се, възможно ли е да не разбираш или просто не си прочел за какво става въпрос, поръчките са въведени от клиентите на 26.05 и само първите от тях са се класирали на аукциона....

          Както казах по-долу, мейла с указанията към клиентите и датата 26.05, от която се приемат поръчки беше получен 2-3 дни по-рано. След анализ се постарах да пусна поръчка в първия възможен момент, никой не ми е искал подкуп...
          Аз се чудя кого се мъчиш да лъжеш и манипулираш !

          Как ще се проведе аукционът на 1 юни 2021 г.
          • Pre-trade фаза - от 9.30 часа, като същата ще продължи до 11.00 часа. По време на pre-trade фазата могат да се въвеждат, модифицират и да се оттеглят поръчки „купува”.
          • Call фаза - от 11.00 до 14.00 часа. По време на call фазата няма да се визуализира информация за индикативна цена, изпълним обем и излишък. Могат да се въвеждат, модифицират и да се оттеглят поръчки „купува”.
          • Freeze фаза – от 14.00 часа, като всички поръчки, които са извън ценовия диапазон (в конкретния случай фиксирана цена от 1 лв.), ще бъдат служебно изтрити от борсата. Freeze фазата ще настъпи след ръчна намеса от страна на Борсата.
          • Фаза за определяне на цената – всички сключени сделки ще бъдат с еднаква цена, която съгласно условията на първично публично предлагане в документа за допускане на емитента е 1 лв.

          Това е ! А ти кога си си пуснал поръчката към Елана няма и не би трябвало да има никакво значение !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

            Вие престанете да лъжете и заблуждавате, за всичко, което казвам си има документи и доказателства, ако наистина си мислите, че сте прав, предлагам бас, както и други във форума, пред нотариус, за колкото пари кажете, мога да извадя и поръчка и доказателства за мейла, за всичко, което казвам!
            Изобщо не лъжа, защото бях да попитам в офис на Елана и казаха че, чакали подробности на следващия ден. Вие може да сте вътрешняр и при вас да има друга информация

            Коментар


            • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение

              Престанете да лъжите, никакви 2-3 дни не е имало. На 25.о5 не знаехте какво да правите
              Вие престанете да лъжете и заблуждавате, за всичко, което казвам си има документи и доказателства, ако наистина си мислите, че сте прав, предлагам бас, както и други във форума, пред нотариус, за колкото пари кажете, мога да извадя и поръчка и доказателства за мейла, за всичко, което казвам!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                Цялата организация е един голям балон с предначертан изход, колега. Излишно се терзаете.
                На следващо IPO с такива условия всички участници силно ще се замислят преди да се заиграват
                Безсмислено е, при нагласации с ясен край
                Не знам кой колкое забелязал, ама аз виждах поне по 20 реклами на ден за IPO-то, по всевъзможни сайтове.

                Представете си само колко голям глупак е Мажоритаря да хвърля толкова пари за реклами след като както казваш има предначертан изход...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

                  Чудя се, възможно ли е да не разбираш или просто не си прочел за какво става въпрос, поръчките са въведени от клиентите на 26.05 и само първите от тях са се класирали на аукциона....

                  Както казах по-долу, мейла с указанията към клиентите и датата 26.05, от която се приемат поръчки беше получен 2-3 дни по-рано. След анализ се постарах да пусна поръчка в първия възможен момент, никой не ми е искал подкуп...
                  Престанете да лъжите, никакви 2-3 дни не е имало. На 25.о5 не знаехте какво да правите

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение

                    Какви печеливши поръчки още на 26,05. бе колега?
                    Не може да са печеливши, при положение че се пускат в търг на дата 01.06. Тогава се решава кои са печеливши.
                    Всичко говори за измама и корупция и вие го потвърждавате!
                    Чудя се, възможно ли е да не разбираш или просто не си прочел за какво става въпрос, поръчките са въведени от клиентите на 26.05 и само първите от тях са се класирали на аукциона....

                    Както казах по-долу, мейла с указанията към клиентите и датата 26.05, от която се приемат поръчки беше получен 2-3 дни по-рано. След анализ се постарах да пусна поръчка в първия възможен момент, никой не ми е искал подкуп...

                    Коментар


                    • Каквито и да ги говорят- справедливият начин е ценово наддаване.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

                        Мейлът беше получен от мен 2-3 дни преди началния срок за поръчки(а съм им стар клиент) и имах достатъчно време да анализирам и заключа, че само най-първите ще спечелят, със сигурност е до всички в мейлинг листата им, със сигурност са хиляди, може би десетки хиляди....
                        Учудвам се обаче, че за час и половина са се запълнили всички печеливши поръчки....
                        Какви печеливши поръчки още на 26,05. бе колега?
                        Не може да са печеливши, при положение че се пускат в търг на дата 01.06. Тогава се решава кои са печеливши.
                        Всичко говори за измама и корупция и вие го потвърждавате!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Аз при Елана на ИПО повече няма да играя..Каквито и да са оправданията и становищата на КФН и БФБ това са съмнителни практики..
                          Подкрепям. Имам същото мнение за тези мерзавци. И то не от вчера, а още от цирковете с Енемона

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                            Предпочели са новите клиенти пред старите! Няма как 100 човека преди теб да са прочели мейлът и да са пуснали веднага оферти.
                            Мейлът беше получен от мен 2-3 дни преди началния срок за поръчки(а съм им стар клиент) и имах достатъчно време да анализирам и заключа, че само най-първите ще спечелят, със сигурност е до всички в мейлинг листата им, със сигурност са хиляди, може би десетки хиляди....
                            Учудвам се обаче, че за час и половина са се запълнили всички печеливши поръчки....

                            Коментар


                            • Аз при Елана на ИПО повече няма да играя..Каквито и да са оправданията и становищата на КФН и БФБ това са съмнителни практики..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                                Предпочели са новите клиенти пред старите! Няма как 100 човека преди теб да са прочели мейлът и да са пуснали веднага оферти.
                                Цялата организация е един голям балон с предначертан изход, колега. Излишно се терзаете.
                                На следващо IPO с такива условия всички участници силно ще се замислят преди да се заиграват
                                Безсмислено е, при нагласации с ясен край

                                Коментар

                                Working...
                                X