IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полимери АД (51P / POLIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • POLIM

    Da no imat Целеви резерви 125 477 000

    Коментар


    • POLIM

      момчета нищо не ви е ясно, но и няма да ви светвам повече, просто ще си говорим в скоро време

      Коментар


      • POLIM

        Ми то на края на годината ще е голямото шоу бе

        Коментар


        • POLIM

          Банго, обърни внимание, че текущите им пасиви намаляват с 4 млн. лв

          Коментар


          • POLIM

            Аз вярвам на Българска Холдингова Компания АД те са най-близко до кухнята, но ви пожелавам успех,мечтателите също помагат да се вдигат цените...но внимавайте с излизането и не чакайте края на годината :-))
            Няма значение къде си, с кой си и с какво се занимаваш - радвай се на всеки момент, на всеки ден!

            Коментар


            • POLIM

              Текущата печалба е наистина феноменална, но ме притеснява непокритата загуба от 80 млн. лв. Това си е огромна сума за БГ, като изключим 4-5 дружества, между които Полимери не е. А не съм сигурен в точността на отчета като знам възможностите на Банев. А в БГ с счетоводители и одитори всичко се докарва, както си го поръчаш. Съмнява ме, че от BHC са си нямали представа за текущия период на Полимери, а те са доказани хитреци по продажба на миноритарни дялове, в най-подходящия момент и на най-подходящата цена. Още повече, че продадоха тези 100х. акции след изтичането на 2-то тримесечие, чак на 18.07 , т.е. това което е в отчета, вече е било факт и е можело приблизително да се предвиди.

              Коментар


              • POLIM

                Ако имах и бегла представа от този пазар можех да си помисля че на БХК им е писнало Банев да ги ебава и понеже на него и на никой друг не са му необходими акции от там са успели да изкрънкат едно "надуто" отчетче та белким продадат нещо на добра цена.

                Коментар


                • POLIM

                  Ветеране пак ще си задаваш същите глупави въпроси, когато цената стане 8-10лв.

                  Коментар


                  • POLIM

                    Super rezultati za parvite 6 meseca, pochti 1lv pechalba na akciq.

                    Коментар


                    • POLIM

                      :-))) момчета не бъдете наивни :-)
                      Няма значение къде си, с кой си и с какво се занимаваш - радвай се на всеки момент, на всеки ден!

                      Коментар


                      • POLIM

                        що да не продадат,особено на специален купувач?

                        Коментар


                        • POLIM

                          А ти откъде знаеш че някой от БХК не си ги мести към личния джоб

                          Коментар


                          • POLIM

                            Мислите ли , че Българска Холдингова Компания АД би продала 103 240 акции ако имаше мегдан да вървят цените нагоре ?...да отчета е феноменален както всичко около г-н "Б" :-)))..например явно за Берое са заделени по-малки суми в началото на годината, но в края :-)
                            Няма значение къде си, с кой си и с какво се занимаваш - радвай се на всеки момент, на всеки ден!

                            Коментар


                            • POLIM

                              а скочихме само с некви стотинки

                              Коментар


                              • POLIM

                                Печалбата на ПОЛИМЕРИ АД към 30 юни 2005г. е в размер на 4 070 хил. лв.

                                Дружеството ПОЛИМЕРИ АД отчита печалба за първото полугодие на 2005г. в размер на 4 070 хил. лв. Общите приходи на дружеството са в размер на 19 531 хил. лв., което е с 99.3 % повече спрямо предходния период.
                                Към 30 юни 2005г. дружеството е реализирало печалба на акция (на осреднена годишна база) в размер на 0.82 лв. на акция. Данните са от Баланс/Отчет на дружеството към 30 юни 2005г..
                                Според отчета на дружеството към 30 юни 2004г. беше отчетена загуба в размер на 273 хил. лв. .

                                Коментар

                                Working...
                                X