IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Варна-плод АД (4V5 / VPLOD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз май се попрецаках с тази позиция Нещо много се разчиства в последните дни и това май ще означава, че някой знае или очаква, че отчета няма да е добър. Лошо, лошо влезнах с двата крака, но все пак да видим на 1 Ноември за какво става въпрос.
    ~МЕЧО~

    Коментар


    • свети петре дано от твоята уста в божите уши успех на всички

      Коментар


      • Е, аз съм вече доволен. Успях да си накупя културно на промоционалните цени от последната седмица. Сега може да скачат плодчетата
        ~МЕЧО~

        Коментар


        • само събота и неделя понеделник на ново пазарене на щайгите с вкусотии

          Коментар


          • еееее, дайте си малко почивка,де.
            Стига само плодове, плодове...

            Коментар


            • Директоре, прав си разбира се, просто повечето позиции на екрана са оцветени в зелено, а ВПЛОД не е и ми направи впечатление

              Поздрави и успех!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BSEtrader
                Всичко се раздвижва, но не и Варна плод. А то се управлява от същите хора, които управляват и Химимпорт.
                Е, що да не се раздвижва - беше паднало до 280, а сега е 355, това са ти близо 27%. Основният проблем е малкия брой свободни акции.

                Коментар


                • Всичко се раздвижва, но не и Варна плод. А то се управлява от същите хора, които управляват и Химимпорт.

                  Коментар


                  • хайде на мармалада и пригответе доста филийки за мазане успех на всички търпеливци и любители на мазането

                    Коментар


                    • Съни, до отчета има 1 месец... (много време е)

                      Коментар


                      • Днес изравнихме рекорда от 350, сега остава да го пробием трайно нагоре. Да видим

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Director
                          Кой ти е крив, че си проспала промоцията? Имаше период от 1 седмица, в който можеше да се пазарува на 280
                          Не разбрах, че е било промоция, мислех че е корекция и очаквах да е малко по-сериозна
                          През май цената беше 90лв., сега покачването е ...ясно, но очаквам да видя и 9мес. отчет...за да преценя дали нарастването на ....Очакванията съвпада и с темповете на възможности на фирмата.Иначе, само нарастване в пъти.....

                          Коментар


                          • Ха ха ха! 335 ли бях казал? То в бързината се оказа 350, извинявам се за грешката Нищо аз и на това ще съм доволен, само да се задържи така още два дена.
                            ~МЕЧО~

                            Коментар


                            • Така е директоре, прав си. А сега като гледам май последните промоционални акции са на 335 и после вече не знам къде ще се спираме Ох, чакам само да ми върнат парите от Химимпорта дето бяха в повече, че да взема да си донатрупам докато все още има
                              Айде успешна и доходоносна!
                              ~МЕЧО~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя)
                                А бе, хора, какво я надухте пак цената
                                Оставете я да си накупим на прилични цени
                                Кой ти е крив, че си проспала промоцията? Имаше период от 1 седмица, в който можеше да се пазарува на 280

                                Коментар

                                Working...
                                X