IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Варна-плод АД (4V5 / VPLOD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ...явно масово сме го чели Решението, но хайде да не ставаме гадни в кофти момент...

    Коментар


    • ...може ли да посочиш и за какъв период от време се овластяваше...
      Съни, май не го може

      Коментар


      • и тука мецанките нещо дремят

        Коментар


        • За увеличението не знам кога ще се решат, но пък на мен ми допада че до нивото 350 има точно четири поръчки продава

          Това не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Стенли
            Ето това ни чака по тази позиция в скоро време :

            "Съвета на директорите се овластява съобразно изискванията на чл. 196 от ТЗ да увеличи капитала на дружеството до 500 000/петстотин хиляди/ лева. Решението за увеличаване на капитала се взема с пълно мнозинство от СД, съобразено с изискванията на чл. 112а, ал. 2 от ЗППЦК".
            ...може ли да посочиш и за какъв период от време се овластяваше...

            Коментар


            • а безплатни акции не може ли примерно 1 към 90

              Коментар


              • Ето това ни чака по тази позиция в скоро време :

                "Съвета на директорите се овластява съобразно изискванията на чл. 196 от ТЗ да увеличи капитала на дружеството до 500 000/петстотин хиляди/ лева. Решението за увеличаване на капитала се взема с пълно мнозинство от СД, съобразено с изискванията на чл. 112а, ал. 2 от ЗППЦК".

                Коментар


                • znaeli nqkoi naistina :P)

                  Коментар


                  • тези акции на реал финанс ли са или на доволни клиенти

                    Коментар


                    • Реал финанс пуснаха доста акции на пазара, очевидно се стремят да увеличат free float-a и да направят позицията по-ликвидна. Предполагам че следващата стъпка ще бъде увеличение на каптала

                      Това не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа!

                      Коментар


                      • Както и да го гледам отчета е просто прекрасен. Моляви не вдигаите пракалено много шум!

                        Коментар


                        • Хайде сега и една новинка за сплит!

                          Коментар


                          • Всичко е по план!

                            Коментар


                            • Компотите не ни разочароваха - печалбата е 18% up Честито на акционерите

                              Коментар


                              • Петре, отчета най-вероятно ще е същият като предходните, т.е. дружеството ще продължи да расте със стабилни темпове. Просто цената стана малко висока, което не означава че е прекалено скъпо, а по-скоро добре оценено. Това не означава, че ще спре растежа в цената, но и скокове като предишните месеци едва ли ще видим. Рисковете покрай това дружество за мен са предимно свъразани с голямата сума която държат на каса. Далеч съм от мисъла че 2,3 млн. лева държат в брой. За мен това са пари с които работи някой друг. Тях просто ги няма в дружеството. Съгласно Закона за стокови борси и тържища, търговецът, който организира стоково тържище, няма право да сключва търговски сделки от свое или от чуждо име и за своя сметка със стоки, които се продават на тържището и точно затова VPLOD е касичка без дъно.
                                Всичко това разбира се са лично мои предположения, които могат да нямат нищо общо с истината.
                                Пак ви обръщам внимание на другото тържище на борсата - САФ Магелан.

                                Коментар

                                Working...
                                X