IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И това ще стане и то скоро - при P/E 16 и P/B 1 ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от PLP
      Тихо и без много шум вече на 13 лв.Браво.
      Кота 14 ни зове...:-)..идвамеее!

      Коментар


      • Тихо и без много шум вече на 13 лв.Браво.

        Коментар


        • Нещо има цензура във форума не е добре това:
          най-добрият сайт за финанси не носи на майтап и конкуренция май

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Novaka_Bull
            В рейнж ли минаваме тука или мецана си отвори едното око да види кво става ????
            Мецана си отвори едното око, понадигна се уж да става, но жегата която идва от юг я обля и тя пак заспа...:-)
            Сега малко рейндж, а от Септември натам.. бича му работа,, та чак до Февруари:-) (+70 % дотогава). После цар кеш, щото Мецана ще е силна и ще бие с лапата бичето та ще го скъса от бой...:-)!

            Коментар


            • В рейнж ли минаваме тука или мецана си отвори едното око да види кво става ????

              Коментар


              • Слабо е Не се чува )))))))))

                Коментар


                • Investorrr, този сигнал от TOPL повече ли те удовлетворява

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Novaka_Bull
                    Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                    Първоначално изпратено от Moshito
                    не ме разбирайте погрешно, акцията е подценена, бедо е играч, пак ще има положителни стъпки, но в последно време малко негативизъм насъбра с действията си
                    наясно сте, че това е причината акцията да дреме или да поскъпва с мъчителни темпове на фона на толкова балонизирани позиции.
                    Ако имаше имиджа на еврохолд или монбат мениджърите щеше да е поне на 20 лева
                    И аз мисля точно като теб.Но имаше и добри стъпки. Излизането на новите акции на борсата беше пресметнато перфектно, промяната на счетоводната политика.
                    Както казах арменеца знае как се правят кинти

                    аз съм с него, а колкото до VHK не го жалете толкоз, на бас че е тъпкан със СИНЕРГОНКИ
                    Според мен не му е необходим имиджа на мениджърите на Еврохолд и Монбат а техните умения и коректност да знае как се правят кинти но за кой, ако искаше акцията да е на по високи нива тя щеше да бъде. Хармена е играч признавам винаги съм бил напред покрай него ама да се ровя и следя постоянно да не направи някоя простотия ми писна, г-н Биг Бос вече сме в ЕС аре стига източни номера дигай холдинга на крака пара ще има за всички трудно е да се пуска и на другите ама ще трябва ако ще се прави нещо смислено. Не препорачвам каквото и да било.
                    www.targ.bg

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                      Първоначално изпратено от Moshito
                      не ме разбирайте погрешно, акцията е подценена, бедо е играч, пак ще има положителни стъпки, но в последно време малко негативизъм насъбра с действията си
                      наясно сте, че това е причината акцията да дреме или да поскъпва с мъчителни темпове на фона на толкова балонизирани позиции.
                      Ако имаше имиджа на еврохолд или монбат мениджърите щеше да е поне на 20 лева
                      И аз мисля точно като теб.Но имаше и добри стъпки. Излизането на новите акции на борсата беше пресметнато перфектно, промяната на счетоводната политика.
                      Както казах арменеца знае как се правят кинти

                      аз съм с него, а колкото до VHK не го жалете толкоз, на бас че е тъпкан със СИНЕРГОНКИ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Moshito
                        не ме разбирайте погрешно, акцията е подценена, бедо е играч, пак ще има положителни стъпки, но в последно време малко негативизъм насъбра с действията си
                        наясно сте, че това е причината акцията да дреме или да поскъпва с мъчителни темпове на фона на толкова балонизирани позиции.
                        Ако имаше имиджа на еврохолд или монбат мениджърите щеше да е поне на 20 лева
                        И аз мисля точно като теб.Но имаше и добри стъпки. Излизането на новите акции на борсата беше пресметнато перфектно, промяната на счетоводната политика.

                        Коментар


                        • niama VIZIA Sinergon4o tova e ...kato muha bez glava ...Bedo li e Medo li e ne znam ...ama vremenata sa drugi ve4e investitorite iskat da ima niakakva idea za vsiaka akcia tova e!!!!

                          Коментар


                          • не ме разбирайте погрешно, акцията е подценена, бедо е играч, пак ще има положителни стъпки, но в последно време малко негативизъм насъбра с действията си
                            наясно сте, че това е причината акцията да дреме или да поскъпва с мъчителни темпове на фона на толкова балонизирани позиции.
                            Ако имаше имиджа на еврохолд или монбат мениджърите щеше да е поне на 20 лева

                            Коментар


                            • Акцията изисква грижи - четене, смятане, избор на стратегия и подходящ момент за сделка. Така постъпих и аз със Синергона. Доста почаках, но търпението е едно от най-важните качества на инвеститора. Хубавите работи бавно стават. Аз обичам да си избера някоя акция след горепосочените действия и да чакам спокойно, а не да влизам някъде щото е модерно или да слушам някой. Събитията от тази и предходната седмица не са случайни и мисля, че дори борсата да беше надолу, Синергон щеше да се движи срещу тренда.

                              Желая на Vhk много успехи на база смятане на коефициенти !

                              Коментар


                              • Днеска май нещата отидоха към 1ч. следобяд До края на седмицата ще видим и късния следобяд

                                Коментар

                                Working...
                                X