IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе тия 106 и тука взеха да товарят сериозно...по всички позиции почти се появиха вече.

    Коментар


    • ..

      Коментар


      • Кучето къде я вижда цената към края на тази година Wink
        г-н Мика, въздържам се от прогнози, че у тоя форум все се намира по некой, дето да не му отърва, изважда байрака с надпис "кфн" и започва да заплашва, видиш ли какви манипулации ставали а това че сме написали, че става дума за наши лични очаквания не го четат абе как се казва дявола чете библията, а призрака на кфн мощно броди из форума, стиснал в ръка заострената косачка мога да споделя г-н Мика, че и аз засега се задържам твърдо при г-н Синергон и се надявам да ни изведе напред, щото ще е срамота, ако целата борса върви напред ние да вървиме назад /взаимствани са мисли на големото куче /

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
          Това TOPL събори и Синергона да му се не види...
          г-н Хакинен, мисля че като извадят догодина Лакпрома и Хотелите на борсата, нема да сме толкова уязвими от циклите на топливото а все пак са важни годишните отчети, да не бързаме все пак
          Ветре, аз по тази позиция съм влязъл дългосрочно и нямам намерение да се разделям със Синергончетата си преди обявените IPO-та Кучето къде я вижда цената към края на тази година
          "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Nick Leesоn
            Първоначално изпратено от Kalo
            Бах мама му...тия хора не разбраха ли че топливо вече не е това което беше за синергона - бъдещето е другаде. Дори и Бедо гледам топливо го е отебал...
            Topl e 50% ot prihodite na PETHL, niama kak da ne se otrazi
            Съгласен съм, това не пречи да ме е яд, щото след година-две топл няма и 25% от приходите на синергон да е - поне като гледам накъде се развива холдингът.

            Коментар


            • Това TOPL събори и Синергона да му се не види...
              г-н Хакинен, мисля че като извадят догодина Лакпрома и Хотелите на борсата, нема да сме толкова уязвими от циклите на топливото а все пак са важни годишните отчети, да не бързаме все пак

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kalo
                Бах мама му...тия хора не разбраха ли че топливо вече не е това което беше за синергона - бъдещето е другаде. Дори и Бедо гледам топливо го е отебал...
                Topl e 50% ot prihodite na PETHL, niama kak da ne se otrazi

                Коментар


                • Бах мама му...тия хора не разбраха ли че топливо вече не е това което беше за синергона - бъдещето е другаде. Дори и Бедо гледам топливо го е отебал...

                  Коментар


                  • Това TOPL събори и Синергона да му се не види...
                    "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                    Коментар


                    • Топливо пак издиша..........

                      Коментар


                      • Re: Увеличение капитала на "П.Караминчев"

                        Първоначално изпратено от iv7771950
                        Да-бе-да.....навалица от румънци......
                        за да не съм голословен:
                        http://www.investor.bg/?cat=122&id=56251

                        Русе е на 4-то място по цени на НИ (1302,50) и на 4-то място по ръст за тримесечието (10,1%)
                        --

                        Коментар


                        • Увеличение капитала на "П.Караминчев"

                          Да-бе-да.....навалица от румънци......

                          Коментар


                          • Re: Увеличение капитала на "П.Караминчев"

                            Първоначално изпратено от iv7771950
                            Четете в-к "Утро" /30.10.07г.- Един от емблематичните за Русе заводи ще престане да съществува-цеховете ще бъдат съборени, а машините разпродадени.....Ще се постоят жилища и търговски център.....стороителството започва през следващата година, тъй като дотогава трябва да се оформят някои юридически формалности....???????????????????????[/u][/b]
                            Търговията е един от секторите с най-бързи печалби, а търсенето на жилищни сгради в Русе е доста увеличено от румънците. Заводът е разположен близо до центъра между два от големите квартали в Русе - Възраждане и Здравец. Бедо за пореден път изненадва приятно.
                            --

                            Коментар


                            • За Петър Караминчев предполагам става въпрос?

                              Коментар


                              • Увеличение капитала на "П.Караминчев"

                                Четете в-к "Утро" /30.10.07г.- Един от емблематичните за Русе заводи ще престане да съществува-цеховете ще бъдат съборени, а машините разпродадени.....Ще се постоят жилища и търговски център.....стороителството започва през следващата година, тъй като дотогава трябва да се оформят някои юридически формалности....???????????????????????[/u][/b]

                                Коментар

                                Working...
                                X