IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе Бенчмаркския COBOS, дето продава напоследък по много ликвидни позиции... Той е виновника тук
    "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

    Коментар


    • Паника отново и кобоси разпродават

      щом 106 купува ..... и други

      този холдинг не е за подценяване

      Нека издрусат крушата за да се налапаме а после над 11

      не е препоръка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от stoian
        Да бе арменеца всяка година ни изненадва-съмнения грозят душата ми.
        Първоначално изпратено от trola
        Първоначално изпратено от BGold
        Само че, при Еврохолд очакванията за бурно развитие да продължи са калкулирани в цената, а при Синергон имаме бомба със закъснител.

        Нямам акции в PETHL.
        тук е една от изненадите на 2008 според мен
        +1

        Коментар


        • Да бе арменеца всяка година ни изненадва-съмнения грозят душата ми.
          Първоначално изпратено от trola
          Първоначално изпратено от BGold
          Само че, при Еврохолд очакванията за бурно развитие да продължи са калкулирани в цената, а при Синергон имаме бомба със закъснител.

          Нямам акции в PETHL.
          тук е една от изненадите на 2008 според мен

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BGold
            Само че, при Еврохолд очакванията за бурно развитие да продължи са калкулирани в цената, а при Синергон имаме бомба със закъснител.

            Нямам акции в PETHL.
            тук е една от изненадите на 2008 според мен

            Коментар


            • Само че, при Еврохолд очакванията за бурно развитие да продължи са калкулирани в цената, а при Синергон имаме бомба със закъснител.

              Нямам акции в PETHL.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kalo
                Е прав си, холдингът е масирано подценен, и се търгува при ебати мултипълите (освен П/Е-то). Да не губим връзка с реалността - това все пак е холдинг.
                Ако гледаш Р/S тук ще се заблудиш яко. Просто огромна част от приходите са от търговия (Топливо) а там маржовете са ниски и нормални стойности на показателя са около 0,5. Така че "масирано подценен" може да е само за този който има акции за продаване. За обективния анализ си е на цената. Еврохолд примерно е много по-добра алтернатива. Там поне се развиват бурно, докато тук се съкращават производства (ПКАР), тъпче се на едно място (Топливо) и се правят някви неясни врътки с имоти. Абе арменски номера някви!
                И тая хиена ще иска да продава на пазара нови дружества Ама дали останаха овце за стригане??!

                Коментар


                • За миналата година от неодитирания консолидиран отчет Е=12079хлв.,
                  а от одитирания Е=14819хлв.Интересно как сега се появи Е=8137хлв. в тазгодишния отчет?То и за да се разгледа този саниран файл,трябва да се разпечата.ops:

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BENCHA
                    kakvo ste se zatryshkali P/E to e 14.6 a imotite sa pone 3 pyti podceneni.....mozebi tova e edinstvenia holding koito dava realnite si rezultati ,a ne nekakvi nebivalici
                    Е прав си, холдингът е масирано подценен, и се търгува при ебати мултипълите (освен П/Е-то). Да не губим връзка с реалността - това все пак е холдинг.

                    Коментар


                    • Мноу странна таз работа...утре ще погледна по-подробно отчета че днес само с глупости се разправям...

                      Коментар


                      • ей калъф, имаш ли акции тук ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Novaka_Bull
                          мдаа

                          явно истината на Бедо не е истината на дребния акционер


                          аз обаче съм тъп и упорит
                          "мдаа

                          явно истината на Бедо не е истината на дребния акционер


                          аз обаче съм тъп и упорит " - помисли си Щирлиц

                          - ...тъп, тъп, тъп - отговори му ехото

                          Коментар


                          • Синергон Холдинг АД отчете нетна консолидирана печалба за 2007 г. на стойност 11,465 млн. лв. при положителен консолидиран финансов резултат от 8,137 млн. лв. година по-рано, показаха отчетите на холдинговото дружество, предадени на БФБ-София.

                            Общите приходи нарастват до 359,259 млн. лв. от 351,936 млн. лв. за 2006 г., а общите разходи без данъците се увеличават до 343,1 млн. лв. при 339,6 млн. лв. година по-рано. За миналата година данъчните разходи са 2,228 млн. лв.

                            Значително нарастват финансовите приходи на Синергон Холдинг, като към края на 2007 г. те възлизат на 5,364 млн. лв., а към 31 декември 2006 г. те са 1,385 млн. лв. Финансовите разходи намаляват до 5,688 млн. лв. от 6,154 млн. лв.

                            Синергон Холдинг консолидира 22 дъщерни дружества.

                            Активите на групата нарастват от 325,9 млн. лв. в началото на годината до 382,4 млн.лв. към 31.12.2007 г., т.е. наблюдаваме увеличение от 17,33%.

                            Коментар


                            • мдаа

                              явно истината на Бедо не е истината на дребния акционер


                              аз обаче съм тъп и упорит

                              Коментар


                              • e kak da niama znachenie...samo novotela struva kolkoto celia holding.......

                                Коментар

                                Working...
                                X