IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бик
    Споко, като излезе консолидирания към 30,09,2008 свят ще им се извие на мечките.
    Това ще е чак края на Ноември обаче...
    "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

    Коментар


    • Споко, като излезе консолидирания към 30,09,2008 свят ще им се извие на мечките.

      Коментар


      • kvo stava tyka be hora?

        ot vsichki akcii na bfb taia mi se vzda nai podcenena, ama vie mai ne mislite taka?????

        Коментар


        • Първоначално изпратено от COBOSCHETO
          щот ми се струва че отново ще сме свидетели на по ниски нива
          Еееее, веднъж и твоята интуиция да не те подведе!
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Изтървах аз промоцията на 7 лева, ся ще се наложи на по 7.50-7.60 да се купува май, но ще почакаме пак щот ми се струва че отново ще сме свидетели на по ниски нива

            Не е препоръка .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от COBOSCHETO
              Някакво кросче ще да е тва май.Но според мене ако падне под 7 лева акцията си е "промоция" ...не е съвет за нищо естествено
              Абе под 7 лв. ми се вижда много малко. Вярно на промоция изглежда, ама направо ме е яд как падна цената. Ама то това може да се каже за почти всички други дружества.

              Коментар


              • Аз купих-кой продаде -незнам.

                Коментар


                • Някакво кросче ще да е тва май.Но според мене ако падне под 7 лева акцията си е "промоция" ...не е съвет за нищо естествено

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от doktorat
                    Чудя се не кой купи, а кой продаде тия акции на 7.00?
                    Някой без визия за пазара ;-)
                    За мен е важно и кой купи (или кои са купувачите) на 60 000 акции от вчера.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от COBOSCHETO
                      Ми може SOFCOM да са заложна къща ама дадоха по левче нали ? Я се замислете например колко са другите компании дали над левче дивидент тази година на БФБ ?
                      Остави левчето, колко процента е от цената в момента на излизане на съобщението за дивидент ?

                      Коментар


                      • Ми може SOFCOM да са заложна къща ама дадоха по левче нали ? Я се замислете например колко са другите компании дали над левче дивидент тази година на БФБ ?

                        Коментар


                        • Чудя се не кой купи, а кой продаде тия акции на 7.00?

                          Коментар


                          • Е те това е гавра вече -да се търгува 2 пъти по-евтино от ликвидационната си стойност.

                            Коментар


                            • И тука каруцата тръгна надоло ,на 5лв. ще спрем за малко.

                              Коментар


                              • Добре ако искаш и сега става.Все пак ти желая успехи,както сега така и за бъдеще!

                                Коментар

                                Working...
                                X