IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • кой ги напуска тези оферти купува по 30 бр., цената ли ще вдига

    Коментар


    • Седнал съм си на ръцете -много евтино тука-хем слагам и лоша репутация-но дали няма да падне още.Бах бах.

      Коментар


      • Тук някой излиза.... кой ли е .... с вяра в арменците...

        Коментар


        • явно колкото по-голяма печалба, толкова повече ще се пада - напълно логично за българските условия

          Коментар


          • Аз обичам арменските положителни изненади ....не забравяйте за голямата глава с големият ........ двуяко да се разбира

            Коментар


            • арменския чичо Скрудж може да изненадва. Само че, няма гаранция, дали положително или отрицателно. )))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от мечкарник
                Първоначално изпратено от Shemata
                и аз така мисля... съмнявам се да я оставят, вече да пада тази акция...
                И съмнението може да свърши работата.
                napalno saglasen

                Коментар


                • за годишния ако не извадят още 20 млн, няма да се качи и грам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Shemata
                    и аз така мисля... съмнявам се да я оставят, вече да пада тази акция...
                    И съмнението може да свърши работата.

                    Коментар


                    • и аз така мисля... съмнявам се да я оставят, вече да пада тази акция...

                      Първоначално изпратено от COBOSCHETO
                      Утре ще стане ясно кои на кого е изсипал Не мисля обаче че мажоритаря ще стои със скръстени ръце и ще гледа как отиваме към номинала ...освен ако не е скръстил ръце накъде другаде
                      Мнението ми не е препоръка!!!

                      Коментар


                      • Утре ще стане ясно кои на кого е изсипал Не мисля обаче че мажоритаря ще стои със скръстени ръце и ще гледа как отиваме към номинала ...освен ако не е скръстил ръце накъде другаде

                        Коментар


                        • така е.... прав си!!!

                          ама що мислиш пък, че ще има исипвания???


                          Първоначално изпратено от kaputov
                          За тази печалба се знаеше още в началото на тримесечието(когато се обяви продажбата на имота на PKAR) и само някой заблуден COBOS,който я научава сега може да се хвърли да купува.Аз предполагам,че ще има изсипване и ще подложа шепичка,пък ако стане.
                          Мнението ми не е препоръка!!!

                          Коментар


                          • Ми то всички чакаме със шепички като гладни сомалийчета ама под 2 лева

                            Коментар


                            • За тази печалба се знаеше още в началото на тримесечието(когато се обяви продажбата на имота на PKAR) и само някой заблуден COBOS,който я научава сега може да се хвърли да купува.Аз предполагам,че ще има изсипване и ще подложа шепичка,пък ако стане.

                              Коментар


                              • Зелено, зелено ..всичките парички на зелено ..имаше една чалга ....ама то това двуяко може да се разбира ....

                                Коментар

                                Working...
                                X