IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тая акция е много рискова! ...както може да стане и 5 лв, така може и 50 стотинки да стане.

    проблема не е във фундамента на компанията, а в мениджмънта и мажоритаря . Инвеститорите им нямат доверие... това е.
    Мнението ми не е препоръка!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
      Нядавам се цената тук да продължи да пада за да купя колкото се може по-евтино а пък и трябва много да купувам-все пак всеки чиято мечта е да стане мъж-оритар трябва доста да купува за да постигне мечтата си.Не чакайте отново да ви кажа кога трябва да купувате защото искам само аз да купувам безбожно евтино и нямам сметка друг да купува и да ми дига цената.
      Ето падна, има и количество
      купуваш ли

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
        Не ,не се чака такова нещо а пък и в края на търговията на продавачите им дойде самочувствието когато се разбра че клиент на КТБ(за който клиент шаманите знаят че притежава доста над 50 000 акции) отново се появи като основен купувач днес и си пълни тихо и кротко.Клиента на КТБ за който пиша не е посочения в Money.bg акционер Иван Георгиев Георгиев който според цитирания сайт на 25 юни 2010 е притежавал 50 669 акции на любимото ви дружество.Аз говоря за друго лице което не е посочено в цитирания сайт.Нядавам се цената тук да продължи да пада за да купя колкото се може по-евтино а пък и трябва много да купувам-все пак всеки чиято мечта е да стане мъж-оритар трябва доста да купува за да постигне мечтата си.Не чакайте отново да ви кажа кога трябва да купувате защото искам само аз да купувам безбожно евтино и нямам сметка друг да купува и да ми дига цената.
        Ще станеш мъжиритар когато ти цъфнат налъмите. Ти как си го представяш арменеца да ти даде кокал да гризеш. Освен да гризнеш дедовия му ...
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Не ,не се чака такова нещо а пък и в края на търговията на продавачите им дойде самочувствието когато се разбра че клиент на КТБ(за който клиент шаманите знаят че притежава доста над 50 000 акции) отново се появи като основен купувач днес и си пълни тихо и кротко.Клиента на КТБ за който пиша не е посочения в Money.bg акционер Иван Георгиев Георгиев който според цитирания сайт на 25 юни 2010 е притежавал 50 669 акции на любимото ви дружество.Аз говоря за друго лице което не е посочено в цитирания сайт.Нядавам се цената тук да продължи да пада за да купя колкото се може по-евтино а пък и трябва много да купувам-все пак всеки чиято мечта е да стане мъж-оритар трябва доста да купува за да постигне мечтата си.Не чакайте отново да ви кажа кога трябва да купувате защото искам само аз да купувам безбожно евтино и нямам сметка друг да купува и да ми дига цената.

          Коментар


          • Да не би да се чака някоя увеличение тук ала Индустриален Хлд.?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
              слизането продължава ,май стана време за влизане
              ми що се моткаш, мераклии милионери има повече само в тото 2

              Коментар


              • слизането продължава ,май стана време за влизане

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                  Ми и теб бих цитирала, ама кат те гледам можеш да изненадаш всеки )))
                  Oоооо, ти женска си била... Това обяснява много неща!

                  Спирам да се конфронтирам с теб!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                    Лайка, като гледам кого цитираш - разбирам що за стока си!

                    Плувай си на воля!
                    Ми и теб бих цитирала, ама кат те гледам можеш да изненадаш всеки )))
                    Last edited by X_Y; 02.06.2011, 14:27.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                      Я по-кротко, Вожде ! И какъв го дириш там ? Затова сега ще се качиш на ските с разпорения задник. Както казваше Факушка: хързул-парзул
                      Не е препоръка
                      Лайка , като гледам кого цитираш - разбирам що за стока си!

                      Плувай си на воля!
                      Last edited by X_Y; 02.06.2011, 14:26.

                      Коментар


                      • Само мисъл. Може би бате Бедо не играе на партия с ДФ. ЕВАЛАТА!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                          Бахти помиярите!
                          Тука фондовете нещастни вече буквално се гаврят!
                          Цървули некадърни!
                          Я по-кротко, Вожде ! И какъв го дириш там ? Затова сега ще се качиш на ските с разпорения задник. Както казваше Факушка: хързул-парзул
                          Не е препоръка

                          Коментар


                          • Бахти помиярите!
                            Тука фондовете нещастни вече буквално се гаврят!
                            Цървули некадърни!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                              Лалке благодаря за красивия жест който правиш за мене.То и аз Лалке не съм доволен от 105% доходност тук за няколко месеца след като съм си поставил тук таргет от 1800 % и тук според мен не стои на дневен ред въпроса дали ще има такава доходност а след колко време ще има такава доходност.Не е препоръка за нищо тъй като имам интерес само аз да купувам евтино.
                              Този сладур спря да пише нещо, да не е осребрил печалбата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                                Да купуваме ли на 1,55лв?
                                Купувайте, ...........аз ще изчакам

                                Коментар

                                Working...
                                X