IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дивидента не ме топли. Прав си. Просто не разчитам на него. Разчитам на ръст на цената. За 1г. и 5м откакто съм инвеститор тук имам печалба над 100% при текущите нива. Нямам поводи да не съм доволен. Успех! Смятам, че има фундамент. Най-малко до 10,50-10,70 за да се изравни съотношението с Топливо.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
      Да вземем да му подарим малко акции, че да се радва заедно с нас като тръгне нагоре Синергона. Време е да върне поне до 10,50. Наближават отчетите, сакралната дата 07.04.07 мина.
      Не знам какво те топли от4ета след като пе4албата не е за теб ,ще полу4иш мизерен или никакъв дивидент каквато е традицията при Синергон ,ако не вярваш направи справка за изминалите 10 години.

      Коментар


      • Да вземем да му подарим малко акции, че да се радва заедно с нас като тръгне нагоре Синергона. Време е да върне поне до 10,50. Наближават отчетите, сакралната дата 07.04.07 мина.

        Коментар


        • Ейй няма умора този човек и по празниците не се спира

          Коментар


          • Не знам какво пе4ели Синергона като новите акции му ги записва Топливо все едно да си преместя парите от единия джоб в другия.

            Коментар


            • Нещо много спирки по маршрута посочи.Поспри се малко, огледай се, ослушай се и тогава премини.Че току виж през теб да е минал трамвай N15, без да разбереш.

              Коментар


              • Tези които ги дава мажоритаря най-вероятно ще дойдат от пе4албата на Топливо което зна4и 4е акционерите на Топливо скоро няма да видят дивидент не 4е в миналото са виждали някакъв зна4им дивидент.Развръзката с ВАМО предстои идната седмица ,но няма как да загубя тъй като цената на сегащното търгово 36 лв. дори да мине е над моята средна цена от 32.5лв.А да те питам знаеш ли до кога 118-ти ще крепи цената на Синергона на 10лв. и какво ще стане след това ,според мен първа спирка 9.5 втора 7,5 и тя няма да е последна.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vhk
                  Първоначално изпратено от Billy
                  Подписката за увеличението на капитала на Синергон холдинг от 14,12 млн. лв. на 18,36 млн. лв. приключи успешно, съобщи Българска фондова борса – София.
                  От общо предложените 4 236 794 акции са записани 4 236 617, от които са платени 4 236 200 броя. Това означава, че в касата на холдинга са постъпили 29,65 млн. лв
                  A сега кой ще се радва пове4е ,този който прибра 30м. лесни пари срещу гоеми обещания но без никакви конкретни ангажименти или този който си даде спестяванията и полу4и право да си ме4тае до безкрай?
                  Ами че повече от тези 30 милиона ги дава мажоритаря, така че не се притеснявай за нас, които сме дали част от тези пари. Виж ги твоите хора от Вамо какво правят.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Billy
                    Подписката за увеличението на капитала на Синергон холдинг от 14,12 млн. лв. на 18,36 млн. лв. приключи успешно, съобщи Българска фондова борса – София.
                    От общо предложените 4 236 794 акции са записани 4 236 617, от които са платени 4 236 200 броя. Това означава, че в касата на холдинга са постъпили 29,65 млн. лв
                    A сега кой ще се радва пове4е ,този който прибра 30м. лесни пари срещу гоеми обещания но без никакви конкретни ангажименти или този който си даде спестяванията и полу4и право да си ме4тае до безкрай?

                    Коментар


                    • Подписката за увеличението на капитала на Синергон холдинг от 14,12 млн. лв. на 18,36 млн. лв. приключи успешно, съобщи Българска фондова борса – София.
                      От общо предложените 4 236 794 акции са записани 4 236 617, от които са платени 4 236 200 броя. Това означава, че в касата на холдинга са постъпили 29,65 млн. лв

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vesko_stanev
                        Първоначално изпратено от Jores
                        Hora aide nqkoi da pomogne "Interior tekstil" na saita na sinergon http://www.synergon.bg/40/page.html figurira v protfeila, a v spravkata v otchetite na BFB ne http://www.bse-sofia.bg/download/fin...D_Mezdinen.xls, ta misalta mi e nqkoi ako znae na koe ot drujestvata v holdinga e "Interior tekstil" da spodeli zashtoto na men mi e stranno da izkarvat na publichna prodan drujestvo na koeto sa sobstvenici - ima igra nqkakva i mi stana interesno da q razkonspiriram a i taka moje da razberem za podhoda na majoritarq v dadeni situacii.

                        Петър Караминчев – Русе притежава 95.84 % от Интериор Текстил.

                        И каква е играта според тебе в случая ?
                        Wziskateli po deloto sa fizicheski lica za da se razbere kakvi sa im pretenciite trqbva da se vidi deloto /tezi dni shte hodq do sadiqta i shte go pregledam/ no tazi ipoteka ot 2003g. moje i da e zashtiten hod nqkakav sreshtu pretenciite im. Dano ne izkarvat imota na publichna prodan da go vzeme nqkoi "nash chovek" za bezpari.
                        www.targ.bg

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jores
                          Hora aide nqkoi da pomogne "Interior tekstil" na saita na sinergon http://www.synergon.bg/40/page.html figurira v protfeila, a v spravkata v otchetite na BFB ne http://www.bse-sofia.bg/download/fin...D_Mezdinen.xls, ta misalta mi e nqkoi ako znae na koe ot drujestvata v holdinga e "Interior tekstil" da spodeli zashtoto na men mi e stranno da izkarvat na publichna prodan drujestvo na koeto sa sobstvenici - ima igra nqkakva i mi stana interesno da q razkonspiriram a i taka moje da razberem za podhoda na majoritarq v dadeni situacii.

                          Петър Караминчев – Русе притежава 95.84 % от Интериор Текстил.

                          И каква е играта според тебе в случая ?

                          Коментар


                          • Hora aide nqkoi da pomogne "Interior tekstil" na saita na sinergon http://www.synergon.bg/40/page.html figurira v protfeila, a v spravkata v otchetite na BFB ne http://www.bse-sofia.bg/download/fin...D_Mezdinen.xls, ta misalta mi e nqkoi ako znae na koe ot drujestvata v holdinga e "Interior tekstil" da spodeli zashtoto na men mi e stranno da izkarvat na publichna prodan drujestvo na koeto sa sobstvenici - ima igra nqkakva i mi stana interesno da q razkonspiriram a i taka moje da razberem za podhoda na majoritarq v dadeni situacii.
                            www.targ.bg

                            Коментар


                            • Za tova e qko da si pri majoritara shtot nqkoe ot dashternite kato ne slusha boi. A za zemite koito ima v drujestvata na holdinga ne iskam i da se razravqm no sa mnoooogo dekari /osobeno v TOPL/ edin den tozi aktiv shte se obqvi i togava v kosmosa.
                              www.targ.bg

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Developer
                                Jores, то е така, трябва на всичко да се бръмчи и от всичко да се правят кинти котелно, гараж, столова, то тиа неща пари струват браво на бедо, безкомпромисен е, ще им вземе и столовата на хората
                                Abe che ne moje da im go wzeme ne moje ama v prodanta moje da uchastva pak tam kvoto naredqt takova.
                                www.targ.bg

                                Коментар

                                Working...
                                X