IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ...виждам че надеждата ви крепи
    Не си прав vhk, Немам никаква надежда у Бедо даже вече не го наричам и "Бат" Бедо чекам да дойдат новите акции и да ги избруля връз пазара Нема кво да праиме при такива странни сделки. Бе те ората продават на 1200 Е/кв. м. на застроена площ. Мерси, мерси Как вика Боби, мерси на холдинзите чак па толкова нема що да им треперим

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Brain
      Не знам защо толкова скочихте срещу този парцел. Просто хората решиха да се възползват от лудницата покрай строителството и недвижимите имоти в София, да хванат последния влак и да изкарат около 100% печалба. Може да не им е основна дейност, но куцо и сакато направиха купища пари от подобни схеми.
      Investitorite skachat kogato se chustvat p....ebani a v sluchaq ot predostavenata informaciq otnosno tazi sdelka izlizat mnogo samneniq zashto imota se kupuva ot Vityoshki imoti koeto e 100% sobstvenost na omega bi di kadeto mai bat B e akcioner ili pone e bil 2004g. ta kato navarjeme neshtata ne izlizat kristalni. No v BG vinagi ima veroqtnost da se sluchat takiva raboti i vseki vleznal v dadena poziciq si go e presmetnal. Ta s dve dumi razrovih se shte ima i za nas a nali tova ni interesuva - mqstoto spored men e super samo da kajat kolko shte moje da se zastroqva. Ne e preporaka za pokupka ili prodajba na akcii, vseki da misli s glavata si az lichno ostavam.

      Данни за Надзорния и Управителен съвети съгласно чл.247, ал.2 от Търговския закон:

      Надзорен съвет:

      1. Бедо Доганян - Председател на Надзорния съвет.
      Притежава 307,426 бр. акции на Дружеството.
      Изп.директор и акционер с 60% участие в "Омега Би Ди холдинг"АД.
      Председател на съвета на директорите на "Светлина"АД -Сливен, "Новотел Пловдив"АД и "Топливо"АД.

      Това го изнамерих от 2004г. ето и линк
      http://bse.orbitel.bg/download/finan...3%20%C0%C4.doc
      www.targ.bg

      Коментар


      • Момчета виждам че надеждата ви крепи .Но какъв е смисъла да давате готови вероятно спечелени с много труд пари за да поемете риск срещу 8ст.дивидент и години наред да се чудите измамени ли сте или ще спечелите някога.Сигурното е че Бай Б. Д. или омега Б.Д. Х-Г вече спечелиха но без да рискуват нищо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
          Последно - това нов втори парцел ли е или този е онзи за които отидоха парите от увеличението?
          Direktora za vrazka s investitorite kaza che parcela e edin. Vsashtnost ot Vitoshki imoti sa kupili nqkolko parcela v gissofia ne izliza da sa obedineni no shtom v oficialnoto saobshtenie kazvat parcel znachi sa obedineni.
          www.targ.bg

          Коментар


          • Не знам защо толкова скочихте срещу този парцел. Просто хората решиха да се възползват от лудницата покрай строителството и недвижимите имоти в София, да хванат последния влак и да изкарат около 100% печалба. Може да не им е основна дейност, но куцо и сакато направиха купища пари от подобни схеми.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
              Последно - това нов втори парцел ли е или този е онзи за които отидоха парите от увеличението?
              Не е нов. Аз знам само за един парцел в Младост.

              Коментар


              • Последно - това нов втори парцел ли е или този е онзи за които отидоха парите от увеличението?

                Коментар


                • Диагностик, какво да ги правиме я, тия май пак се забравеа. A и как да ги порицаем?, нема как. Ако я подкарат по кривия път, скоро нема да могат да направат ново увеличение на капитала , ама не е убаво да се излагат така, че и нас да излагат, къде сме им дали доверие назаем та да видиме..

                  Коментар


                  • Мен лично ме притеснява и заема. За мен първо не е ясно от така формулираното решение кой е заемодател и получател (посочено е 10.37% от активите на холдинга, което ме кара да мисля, че става дума за заем като актив, т.е. заемодател ще бъде холдинга). Но независимо от това, ограничението за Л% 6% е твърде уязвимо от гледна точка данъчно законодателство за отклонение от сделки между свързани лица. Дори и Банев не си позволява предоставяне на заеми на свързани дружества -напр.ФК Берое или някои от дружествата на Русалка под 9%.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя)
                      Първоначално изпратено от marcy
                      Обаждах се и за сега ме успокоиха щяло да бъде бизнес център на много хубаво място и че цените там вървели така.
                      Не е препоръка за нищо.
                      ами...сега да вземат да излязат с едно официално съобщение какви са точно намеренията, а не само бля-бля успокоения по телефона)
                      Kolejke naprejenie ima sega predstavi si sled OS da vidim edno smisleno proektche neshtata shte pridobiqt korenno razlichen njuans tejesta mu chisto psihologicheski shte e znachitelno po golqma. Ne e preporaka.
                      www.targ.bg

                      Коментар


                      • Lekoto razdraznenie ot fakta che pokupkata se osashtestvqva ot svarzano lice ostava smqtam da proverq v slujba po vpisvaniqta na kakva stoinost e pridobit ot Vitoshki imoti imota togava shte si izqsnq dosta neshta - tazi inf. e publichna taka che vseki moje da si napravi spravka. Nqkoi po nadolu beshe razvil tezata che imota e zakupen ne direktno ot holdinga poradi fakta che trqbva da se vzeme reshenie ot OS dano da e taka. Ne e prepoaraka za pokupko prodajba.
                        www.targ.bg

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marcy
                          Обаждах се и за сега ме успокоиха щяло да бъде бизнес център на много хубаво място и че цените там вървели така.
                          Не е препоръка за нищо.
                          ами...сега да вземат да излязат с едно официално съобщение какви са точно намеренията, а не само бля-бля успокоения по телефона)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от M&A
                            Първоначално изпратено от Jores
                            Nqkoi moje li da mi metne link kam direktora za vrazki s inv. pochvam da se razpravqm.

                            Ха-ха-ха-ха-ха

                            А на Ахмед Доган GSMa искаш ли го Искрено ме развесели..
                            Az na Bedo tel. go imam bate a na Dogan ne mi trebe no ne v tva e vaprosa, sega po sashtestvo direktora za vrazki s investitorite reche taka lioce na malinov tozi imot i onzi ot predi sa edin i sashti poglednah v gradoustroistveniqt plan pokazatelite sa dobri. Lichno az se uspokoih bqh ostanal s vpechatlenieto che stava vapros za pokupka na vtori parcel. Ne e preporaka za pokupko prodajba, uspeh kolegi.
                            www.targ.bg

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jores
                              Nqkoi moje li da mi metne link kam direktora za vrazki s inv. pochvam da se razpravqm.

                              Ха-ха-ха-ха-ха

                              А на Ахмед Доган GSMa искаш ли го Искрено ме развесели..

                              Коментар


                              • Обаждах се и за сега ме успокоиха щяло да бъде бизнес център на много хубаво място и че цените там вървели така.
                                Не е препоръка за нищо.
                                Не се бъзи-кай !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X