IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • NESTOR 12-kata si e dosta realistichen target

    Коментар


    • Ей, очевидно няма да стане под 10.50 , ами тогава да подгониме 12.00 - цата.

      Коментар


      • Ne sam siguren che ste imash vuzmoznost da napulnish na 10.5

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vesterland
          Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
          Аз съм приготвил кофите за утре да пълня. Само пускаите. Едни 500 може да допълня на 10,50. Да видим докъде ще е паниката.
          абе майсторе, да беше понапълнил на увеличението - щяха да ти излязат 9,50.Къде си ги повлякъл сега тия кофи?
          Мислиш ли, че не съм напълнил и тогава, майсторе? Просто участвах и в КТБ и ПИБ и ми остана кеш. Вече съм наясно колко точно. Сега е момента за спекула. Кратка промоция.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
            Аз съм приготвил кофите за утре да пълня. Само пускаите. Едни 500 може да допълня на 10,50. Да видим докъде ще е паниката.
            абе майсторе, да беше понапълнил на увеличението - щяха да ти излязат 9,50.Къде си ги повлякъл сега тия кофи?

            Коментар


            • Те сигурно събират по 500 (номинал) на депозитарни разписки във вид на хартия
              Не се бъзи-кай !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                Аз съм приготвил кофите за утре да пълня. Само пускаите. Едни 500 може да допълня на 10,50. Да видим докъде ще е паниката.
                Бах тия кофи

                Коментар


                • Не се надявайте напразно.

                  Овчедушието и заешките емоции утре ще ни откарат до 10,50

                  Коментар


                  • Не е то паника, а евентуално моментно малодушие от страна на записалите от новите акции. Ама предполагам, че ще им бъде оказан сериозен отпор, а и някой лев може да падне.
                    Приятен риболов!

                    Коментар


                    • Ооо и аз имам специална кешовица като лекарсво против паника.

                      Хайде утре на слука!

                      Коментар


                      • Костюмарче, няма паника, има само леко разочарование.
                        При толкова активи, кво му трябва на човек...да видим кви са добрите практики)

                        Коментар


                        • Аз съм приготвил кофите за утре да пълня. Само пускаите. Едни 500 може да допълня на 10,50. Да видим докъде ще е паниката.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val2
                            може да съм филантроп
                            Ти мене нещо ме съмняваш.

                            Коментар


                            • може да съм филантроп

                              Коментар


                              • При тоя бичи пазар да вземат хората да си продадат новите акции с някакви си десетина процента печалба може да е само с благотворителна цел.

                                Коментар

                                Working...
                                X