IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vhk
    Не си губете бремето с бити карти от два месеца ви го повтарям SELL :PETHL , SELL: TOPL BUY :ATERA , FPP ,SHERA ,NEOH и AROMA !
    Това се получава с човек, който спи дълго отвит!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vhk
      Не си губете бремето с бити карти от два месеца ви го повтарям SELL :PETHL , SELL: TOPL BUY :ATERA , FPP ,SHERA ,NEOH и AROMA !
      Благодаря vhk,задължен съм ти!!!

      Коментар


      • Не си губете бремето с бити карти от два месеца ви го повтарям SELL :PETHL , SELL: TOPL BUY :ATERA , FPP ,SHERA ,NEOH и AROMA !

        Коментар


        • Планината имах впредвид

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Developer
            Нека се надува, аз от фундамента не бягам. А и като гледам някои големи са почнали да си пълнят леко-полеко. А то с тези показатели ЕТХЛ-то ще е направо Haute Couture след летния сезон.
            Синергона според теб е надут ????

            или не съм разбрал нещо

            Коментар


            • Нека се надува, аз от фундамента не бягам. А и като гледам някои големи са почнали да си пълнят леко-полеко. А то с тези показатели ЕТХЛ-то ще е направо Haute Couture след летния сезон.

              Коментар


              • да бе CENHL на 70 кинта

                ми то тогава синергона трява да го търгуваме на 30-40 а топлото ( само то реално е 1,5 пъти по голямо от планината) на 100BGN.

                ма тва е ако пазара беше логичен всички щяхме да сме милионери.

                шъ чакаме тва е.

                ще видиш и след евентуалния сплит колко още ще се надуе

                Коментар


                • Нали виждате какви холдинги са сега на мода - дето имат по две, три участия и то миноритарни, с реализирана печалба почти изцяло от раздадени безплатни акции от дъщерните дружества - това ако е печалба?!? - престъпление. Дано на работещите там не им дават и заплати под форма на безплатни акции, че голям въздух ще се насъбере и съвсем ще станат въздух работа. Ама по-добре без коментар, че има някои много докачливи.

                  Тук, за да дойдем на мода много зависи от Синергон хотели, кога ще се развият нещата към листване.

                  Коментар


                  • Тази година очаквам не по малко от 20 мил. печалба

                    та като мине 9месечния консолидиран (да се види на къде вървим с главата към края на годината) смятам че отново ще сме на мода ма ми се щеше да е по-рано мамка му.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Novaka_Bull
                      Кво става бе банда що така го окъсахме със Синергона и Топливото

                      Баси.
                      Не сме на мода сега. Нали виждате на БФБ, всяка акция се изрежда - идва и минава от мода. Едно е сигурно, модерните акции сега, няма да са на мода след три-четири месеца - вижте ТОПЛ и ПЕТХЛ как бяха в края на януари и февруари, оттогава постепенно им мина модата.

                      Коментар


                      • Кво става бе банда що така го окъсахме със Синергона и Топливото

                        Баси.

                        Коментар


                        • и председателя на НС притежава лично 1,5%

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bobi75
                            Първоначално изпратено от Brain
                            Четете повече и учете, той фундаменталния анализ не е лесна работа. Лесно им е на техничарите- две драскотини и взимат решения.
                            А дали BV е показател ще ви кажа веднага моето мнение. Не е никакъв показател, както и P/E, P/S, EPS, PEG, нито може да се анализира дружество на базата на future growth, нито на базата на историческо развитие на показателите. Трябва да се използва индивидуален подход за всяко дружество, изграден от специфичен подбор на показатели, избрани специално за него.
                            Айде успех!
                            като се абстрахираме от съвсем леката ти пристрастеност си категорически прав!

                            и има нещо особено околио ПЕТХЛ, което още никой не е осъзнал
                            Особеното, е че не е типичен приватизационен фонд, в който всичко е като държавно, подарено и не е никого, а си има изявен мажоритар с над 50% - има кой да се грижи да собствеността и да е заинтерисован холдинга да върви добре

                            Коментар


                            • Боби, интересно ми е какво имаш предвид?
                              Според мен Синергона има добър потенциал както и Топливо, но мосю Бедо си играе играта както му изнася, а именно- решава да увеличи капитала и гали акционерите, сега не е необходимо да печели доверие и не се и опитва.
                              много ми се иска да не съм прав.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Brain
                                Четете повече и учете, той фундаменталния анализ не е лесна работа. Лесно им е на техничарите- две драскотини и взимат решения.
                                А дали BV е показател ще ви кажа веднага моето мнение. Не е никакъв показател, както и P/E, P/S, EPS, PEG, нито може да се анализира дружество на базата на future growth, нито на базата на историческо развитие на показателите. Трябва да се използва индивидуален подход за всяко дружество, изграден от специфичен подбор на показатели, избрани специално за него.
                                Айде успех!
                                като се абстрахираме от съвсем леката ти пристрастеност си категорически прав!

                                и има нещо особено околио ПЕТХЛ, което още никой не е осъзнал

                                Коментар

                                Working...
                                X