IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (6S7 / PETHL) - архив до 08.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Давал съм ти съвети, Съни, ако не ти стигат мога още да ти дам ))

    Коментар


    • хахахахаххахахааххаа, Инвестор, колко пъти да си казвам портфейла)))и кога си ми давал съвети))))препоръката ми беше да посъветваш vhk с цялата си положителност))


      vhk, и аз пак да ти кажа, че в началото, когато тръбеше за Вамо вече нещата бяха не рискови, ами направо руска рулетка....и ако те бяха послушали по тази ниско ликвидна позиция набутването щеше да е голямо...)

      Коментар


      • Колеги разсъждавайте и действайте конструктивно , обявете портфейлите си за да ги сравняваме по доходност в края на всеки месец .Който крие портфейла си или е егоист или се страхува от провал. Относно ВАМО за трети път ще обясня това бе краткотрайна спекулативна позиция купена на средна цена 31 лв. и продадена на 36 лв .

        Коментар


        • Съни, на теб съм ти давал безплатни съвети и не можеш да се оплачеш...ти си по-стисната и си криеш портфейла...

          Коментар


          • хаха, Инвестор, ама нали ти си положителлен, давай за без пари, а от време навреме ще изваждаш провалите, както vhk - Вамо и ще слагаш такива без мажоритар, като Арома))))

            Коментар


            • [quote="vhk"]
              Първоначално изпратено от colline
              Първоначално изпратено от vhk
              Първоначално изпратено от Мигел
              Първоначално изпратено от vhk
              .
              .
              разбрахме вече. почти не правиш коментар, без да си споменеш портфейла. пиши нещо и в съответните теми, за да има и в тях коментари, че са съвсем забравени. и не се грижи за инвестиционните решения на останалите във форума. всеки си има глава на раменете
              Поствам портфейла си защото съм сигурен че е печеливш и бих желал да помогна на младите инвеститори като не само им покажа лошата инвестиция но и добрата инвестицияПредлагам всеки инвеститор да поства портфейла си така след определен период от време ще можем да сравним доходноста им . По този начин недвусмисленно ще се изясни кой най вярно вижда развитието на пазара и кой не.
              Верно, че не е лошо, пишештите тук да си пейстнат портфейлите, че и ти малко, от малко да се ориентираш на къде духа вятъра и да изкараш някой лев...аз мога да ти дам съвети, ама понеже не си положителен човек, за теб няма да е без пари...

              Коментар


              • На мен лично ми е неудобно да се хваля

                Коментар


                • [quote="colline"]
                  Първоначално изпратено от vhk
                  Първоначално изпратено от Мигел
                  Първоначално изпратено от vhk
                  .
                  .
                  разбрахме вече. почти не правиш коментар, без да си споменеш портфейла. пиши нещо и в съответните теми, за да има и в тях коментари, че са съвсем забравени. и не се грижи за инвестиционните решения на останалите във форума. всеки си има глава на раменете
                  Поствам портфейла си защото съм сигурен че е печеливш и бих желал да помогна на младите инвеститори като не само им покажа лошата инвестиция но и добрата инвестицияПредлагам всеки инвеститор да поства портфейла си така след определен период от време ще можем да сравним доходноста им . По този начин недвусмисленно ще се изясни кой най вярно вижда развитието на пазара и кой не.

                  Коментар


                  • Освен да им пише по темите, ами да вземе и да ги подре с някой лев, че по някои от тях, отляво е бая тънко...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vhk
                      Първоначално изпратено от Мигел
                      Първоначално изпратено от vhk
                      .
                      Много мъдро изказване ама дай пример с мажоритар с интереси против себе си. Явно само тук се вглеждаш
                      Прав си , но има малко некоректни и много некоректни мажоритари . З а тази цел инвестирам в дружества без мажоритар АРОМА ,ШЕРА ,НЕОХ или АДСИЦ където нещата са открити и печалбата се разпределя по закон.
                      разбрахме вече. почти не правиш коментар, без да си споменеш портфейла. пиши нещо и в съответните теми, за да има и в тях коментари, че са съвсем забравени. и не се грижи за инвестиционните решения на останалите във форума. всеки си има глава на раменете

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                        Първоначално изпратено от vhk
                        .
                        Ами не е нужно да ни повтаряш. Цената си расте. А, като емитира нови акции позицията става по-ликвидна и реално парите на акционерите се увеличават. При 100 акции при 10 лева имаш 1000 лева. При 130 акции по 10 лева сумата е 1300.
                        Не забравяй че с увеличаване на броя на акциите печалбата на акция, пада да не говорим за дивидента който и сега го няма .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Мигел
                          Първоначално изпратено от vhk
                          .
                          Много мъдро изказване ама дай пример с мажоритар с интереси против себе си. Явно само тук се вглеждаш
                          Прав си , но има малко некоректни и много некоректни мажоритари . З а тази цел инвестирам в дружества без мажоритар АРОМА ,ШЕРА ,НЕОХ или АДСИЦ където нещата са открити и печалбата се разпределя по закон.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vhk
                            Mомчета престанете с умуванията и заклинанията от три месеца ви повтарям че цената няма да расте а ще пада причините са явни : мажоритаря никога не е делил и няма намерение да дели печалбата с миноритарите и дори цената да започне да расте той ще емитира нови акции ще ги продаде и цената ще върне.
                            Ами не е нужно да ни повтаряш. Цената си расте. А, като емитира нови акции позицията става по-ликвидна и реално парите на акционерите се увеличават. При 100 акции при 10 лева имаш 1000 лева. При 130 акции по 10 лева сумата е 1300.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vhk
                              Mомчета престанете с умуванията и заклинанията от три месеца ви повтарям че цената няма да расте а ще пада причините са явни : мажоритаря никога не е делил и няма намерение да дели печалбата с миноритарите и дори цената да започне да расте той ще емитира нови акции ще ги продаде и цената ще върне.
                              Много мъдро изказване ама дай пример с мажоритар с интереси против себе си. Явно само тук се вглеждаш
                              _______________________________
                              Щедро сееш, едро жънеш.

                              Коментар


                              • Mомчета престанете с умуванията и заклинанията от три месеца ви повтарям че цената няма да расте а ще пада причините са явни : мажоритаря никога не е делил и няма намерение да дели печалбата с миноритарите и дори цената да започне да расте той ще емитира нови акции ще ги продаде и цената ще върне.

                                Коментар

                                Working...
                                X